Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2367. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.558
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23652366236723682369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cinematic

Evet değişmediyse geçerli
    15 ocakta vakıfın akaryakıt kampanyası başlıyor ykb de başlatır diye düşünüyorum. daha önce paylaşıldıysa kusura bakmayın.

http://www.vakifkart.com.tr/vakifkart-kampanyalar.aspx?Id=908
  • ThaDe kullanıcısına yanıt
    Bana gelen kampanyaya katılım onay mesajında 2-11 ocak yazıyor. 11' inde alınan yakıt kesin olarak geçerli...
  • Yapı kredi 2 aydır internet alışverişi haricinde puan kampanyası yapmıyor. Hadi yap bi gıda ve giyim kampanyası
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdinc104

Yapı kredi 2 aydır internet alışverişi haricinde puan kampanyası yapmıyor. Hadi yap bi gıda ve giyim kampanyası
    Sabiha Gökçen ya da Atatürk Havaalanındaki free shop lardan krdi kartı ile yapılan alışveirşler yurtdışı alış-verişe mi girer ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sularslan -- 12 Ocak 2014; 2:27:53 >
  • world kartın bütün özelliklrerini taşır.

yıllık aidatı alma işi sans ve ısrardan geçer ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2pal

Sıcak fırsatlardaki dışarıda kaldığım tek konu bu heralde. Bu adios kart anladığım kadarı ile kampanyalarla puan dağıtıyor normal harcamaya pek puan gelmiyor. Peki bu adios kartın aldığı kart ücretini geri alabiliyor musunuz? Bu kartla world'e yapılan taksitlerin aynısını yaptırabiliyormuyuz. Biri yardımcı olsa bize ilk mesajı okudum ama herşeyi anlayamadım

kampanyalı/kampanyasız her türlü alışverişden puan toplanıyor (kampanyalıdan daha çok tabi ki, örneğin şok marketlerden 100 tl ye 10 tl gibi, kampanyasız olsa 100 tl ye 0,1 tl veriyor heralde)

bu puanları sonra otel veya uçak alırken kat kat fazla kullanabiliyoruz (örneğin şok kampanyasından 10 tl kazandık, bununla otel alırken 2,5 katsayı ile X10 tl=25 tl miz olmuş oluyor)

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan1581

quote:

Orijinalden alıntı: 2pal

Sıcak fırsatlardaki dışarıda kaldığım tek konu bu heralde. Bu adios kart anladığım kadarı ile kampanyalarla puan dağıtıyor normal harcamaya pek puan gelmiyor. Peki bu adios kartın aldığı kart ücretini geri alabiliyor musunuz? Bu kartla world'e yapılan taksitlerin aynısını yaptırabiliyormuyuz. Biri yardımcı olsa bize ilk mesajı okudum ama herşeyi anlayamadım

kampanyalı/kampanyasız her türlü alışverişden puan toplanıyor (kampanyalıdan daha çok tabi ki, örneğin şok marketlerden 100 tl ye 10 tl gibi, kampanyasız olsa 100 tl ye 0,1 tl veriyor heralde)

bu puanları sonra otel veya uçak alırken kat kat fazla kullanabiliyoruz (örneğin şok kampanyasından 10 tl kazandık, bununla otel alırken 2,5 katsayı ile X10 tl=25 tl miz olmuş oluyor)

Alıntıları Göster
    az önce internet şubesine girdim, puan işlemlerinde artıpuan diye bişi var. 2 ay 50 tl harcama taahhüdüne 2 tl veriyo. rakam çok düşük ama bilgi olarak söyliyim dedim. daha yüksek rakam olan arkadaş varmı?
    Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

• mit1905 M kullanıcısına yanıt
    Aynısı bende de var ama, başvurduktan sonra geçersiz kampanya dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simonbolivar01

Aynısı bende de var ama, başvurduktan sonra geçersiz kampanya dedi.
    Evet bende de aynı sıkıntı oluştu. Yalnız açıklamalarda puanların değerleri artıralamaz tarzı bi ibare de vardı. Farklı bir sistem mi uygulanacak acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xrestinpeacex

Evet bende de aynı sıkıntı oluştu. Yalnız açıklamalarda puanların değerleri artıralamaz tarzı bi ibare de vardı. Farklı bir sistem mi uygulanacak acaba?

Alıntıları Göster
    Merhaba Aekadaşlar,

Moscova için ne zaman rezarvasyon yaptırmamız gerekir.Şuan pegasus biletleri 522 tl olarak gösteriyor.Masyı ayında gitmeyi polanlıyorum.En erken ne zaman rezarvasyon yapmak gerekir...Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mit1905

az önce internet şubesine girdim, puan işlemlerinde artıpuan diye bişi var. 2 ay 50 tl harcama taahhüdüne 2 tl veriyo. rakam çok düşük ama bilgi olarak söyliyim dedim. daha yüksek rakam olan arkadaş varmı?

Bunlar bir degisiklik pesinde gibi ama insallah kotu bir degisiklik olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tekinalp67

quote:

Orijinalden alıntı: mit1905

Bunlar bir degisiklik pesinde gibi ama insallah kotu bir degisiklik olmaz.

Alıntıları Göster
    Bireysel harcama hedefi kampanya başvurusunu internet şubesi alıyor olabilirler mi, bu olursa müşteri hizmetleri de rahatlar biz de ;)

• tekinalp67 kullanıcısına yanıt
    Kişisel harcama talebi çok olunca herkes kendi yapsın diye bir şey yapmışlar sanırım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertali

Kişisel harcama talebi çok olunca herkes kendi yapsın diye bir şey yapmışlar sanırım....
    şu an adios kartım var, premimum özellik için başvurdum, kabul oldu ama premium kartım henüz elime ulaşmadı.

bana ulaşınca eski adios kartım direk olarak iptal mi oluyor? yoksa yeni kartıma şifre tanımlayıncaya kadar eskisi mi geçerli olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan1581

şu an adios kartım var, premimum özellik için başvurdum, kabul oldu ama premium kartım henüz elime ulaşmadı.

bana ulaşınca eski adios kartım direk olarak iptal mi oluyor? yoksa yeni kartıma şifre tanımlayıncaya kadar eskisi mi geçerli olacak?

Alıntıları Göster
    ykb puan yükleme tarihlerini mi değiştirdi arkadaşlar

29 kasım -31 aralık 2600 tl harca 50 puan mesajına istinaden, kazan yazıp mesaj yolladım

10 ocak oldu puan yatmadı

aynı durumda olan var mı..kayıt açtırmadan sorayım dedim

• omer14 kullanıcısına yanıt
    Kişiye özel kampanyaların puan yatma tarihi bir sonraki ayın 15-20'si gibidir.
  • Kartların numaraları ve şifreleri aynıdır. Hangisini kullanırsanız kullanı Premium olarak işlem görecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: numberone2000

Kartların numaraları ve şifreleri aynıdır. Hangisini kullanırsanız kullanı Premium olarak işlem görecektir.

aynı kart numaralı ama üstünde adios premium yazan bir kart basıp gönderecekler yani ?

eski adios kartımı kırıp atayım mı ?

cevap için teşekkürler
  • sularslan S kullanıcısına yanıt
    17 Subat 17M Mart arasi Filipinler sonra Kore ve Japonya 1er hafta sonra tekrar Filipinler 1 ay ordanda Tayland 1 ay. Denk geliriz muhtemelen
  • 
Sayfa: önceki 23652366236723682369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.