Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: melihgs Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.880
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23622363236423652366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: multigen

quote:

Orijinalden alıntı: hukukadami

quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

1-Aralık ayı kişiye özel harcama hedefinden puanı yatan oldu mu?

2-Otomatik ödeme talimatı kampanyasından puanı yatan oldu mu

3-Aralık N11 kampanyasından puanı yatan oldu mu?

Dönemiçi işlemlere yansıdığı an puanların HEPSİ yatmıştı.Kampanya şartlarında açık açık böyle olduğu yazıyordu.Hemen müşteri hizmetlerini ara.

Senin gibi insanlar yüzünden yardımseverlik duygumu kaybediyorum, yazık sana, ukalalik yapma.

Bu başlıkta thunderenin emekleri tartışılmaz bile ayrıca hitap şeklinizde güzel değil . sorulara yzlerce kez cevap verdiktien sonra birde sizin nasıl yazdığına bakarız ileride inşalah .

Yani daha önce paylaşımlarda bulunduğu için benimle dalga geçme hakkına sahip öyle mi? Nasıl bir zihniyet bu anlamakta zorlanıyorum, iyi o zaman seninle dalga geçsin, uzatmaya gerek yok, kişisel konuyu uzatarak sayfayı kirletmeyelim, özelden devam edebiliriz, kısacası herkes haddini bilmeli.

neden uzatılıyor anlamıyorum. @hukukadami : alınmanıza gerek yok, forumda geriye doğru giderseniz 700 sayfa yazın 2/3 sinin aynı soru ve cevaplar olduğunu görürsünüz. Haliyle
    insan sürekli aynı şeylere cevap verdiği zaman strese giriyor. Takmayın ve cevap vermeyin demeyin lütfen, bu seferde yine formu düzgün takip etmemiş kişiler tarafından cevaplar geliyor. Onlarda da bazen şehir hikayelerine dönen cevaplar oluyor. Insan ister istemez düzeltmek için müdahale ediyor.

1-Aralık ayı kişiye özel harcama hedefinden puanı yatan oldu mu?

Genelde takip eden ayin 20-25' arasında kişiye özeller yatar. 15 gün sonra kontrol etmek lazım, yatmaz ise müşteri hizmetleri aramak lazım.

2-Otomatik ödeme talimatı kampanyasından puanı yatan oldu mu ?

15 Ocak yatış tarihi , 30 Ocak siliniş tarihi (Vakif,TEB ve normal Worldcard kullanıcıları için)

3-Aralık N11 kampanyasından puanı yatan oldu mu?

14 Ocak yatış tarihi, 23 Ocak silinme tarihi (Vakif,TEB ve normal Worldcard kullanıcıları için).

Puan yatış ve siliniş tarihi ile bilgiler @bilgisayars arkadaşımız tarafından sürekli güncellenmektedir.

Hocam zahmet edip cevap yazdığınız için teşekkür ediyorum, yazdıklarınız doğru katılıyorum size, ama ne olursa alaycı bir üslup kullanmak ve karşıdaki insanı uluorta rencide etmek ne kadar doğru? Tamam ilk sayfada yazıyor ancak örnek olarak n11 world kampanyasında şartlara bakarsanız ocak ayının 14 ünde yatacak demiyor ayın 14. gününe kadar yatacak diyor, bu cümleden anladığım kadarıyla daha öncede yatabilir, yanlış mıyım? Ayrıca ilk sayfada kişiye özel harcama puanlarının yatma tarihleri için tereddüt ettiğim nokta ise; forumdan okuduğum kadarıyla müşteri genelde kendisi talep edip ona özel harcama tutarı belirlenirken geçtiğimiz ay banka bana kendisi mesaj gönderdi, belki ikisi arasında puan yatma tarihi arasında fark olabilir düşüncesiyle yazmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rica ederim hocam, sorun değil.
    N11 kampanyası için veya diğerleri için , genel şu tarihe kadar yatacak gibi ibarelerde, yazdıkları son gün tarihinde kampanyalar yatıyor. O yüzden en güveniliri o tarihi bekleyip, yatmaz ise müşteri hizmetlerine kayıt açtırabilirsiniz.

Kişiye özelde, haklısınız bir isteğe bağlı olan özeller var bir de cep telefonuna gelenler var. Hatırladığım kadariyle hepsi bir sonraki ayın 20-25 civarına yükleniyordu. Takip eden ay 25 geçtiği halde yüklenmediyse yine arayıp sormak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: multigen

Rica ederim hocam, sorun değil.
    N11 kampanyası için veya diğerleri için , genel şu tarihe kadar yatacak gibi ibarelerde, yazdıkları son gün tarihinde kampanyalar yatıyor. O yüzden en güveniliri o tarihi bekleyip, yatmaz ise müşteri hizmetlerine kayıt açtırabilirsiniz.

Kişiye özelde, haklısınız bir isteğe bağlı olan özeller var bir de cep telefonuna gelenler var. Hatırladığım kadariyle hepsi bir sonraki ayın 20-25 civarına yükleniyordu. Takip eden ay 25 geçtiği halde yüklenmediyse yine arayıp sormak lazım

Açıklama için teşekkür ederim.

• Evet arkadaşlar,acemi adios premiumcu olarak, ilk promosyon uçak biletimi THY' dan aldım, kısmet olursa 5-13 mart arası Tayland'dayım.2426 TL'lik bileti 499tl puan ile. Fiyatlar çok değişken ,bu 2500 TL'lik limit sanırım
    limit ilerleyen günlerde yeterli olmayacak gibi, niyeti olan arkadaşların acele etmesini tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayrıntıcı

Evet arkadaşlar,acemi adios premiumcu olarak, ilk promosyon uçak biletimi THY' dan aldım, kısmet olursa 5-13 mart arası Tayland'dayım.2426 TL'lik bileti 499tl puan ile. Fiyatlar çok değişken ,bu 2500 TL'lik limit sanırım
    limit ilerleyen günlerde yeterli olmayacak gibi, niyeti olan arkadaşların acele etmesini tavsiye ediyorum.

uzakdoğu kampanyasında uçak bileti olarak üst limit 2000 TTl değilmiydi? Siz 2426 Tl lik bileti nasıl 499 a aldıonız?
  • quote:

Evet arkadaşlar,acemi adios premiumcu olarak, ilk promosyon uçak biletimi THY' dan aldım, kısmet olursa 5-13 mart arası Tayland'dayım.2426 TL'lik bileti 499tl puan ile. Fiyatlar çok değişken ,bu 2500 TL'lik limit sanırım

Nasil acemiysen 5 kati oran almışsın niz alsak biz alsak 830 tl puana gelir. 2000 liraya Brezilya bulsam patalticamda dolar bütün biletleri patlatti 800 liraya avrupa bileti bulmak bile zor

• rozy975 kullanıcısına yanıt
    Aynen sizin anlattığınız başıma geldi, hem de hepsiburada.com yaptı bana.

Siparişi göndermelerine rağmen, çekim yapmadılar. Ben ilk başta farkına bile varmadım. Sonra temasa geçtiler benimle.

İntikam vakti geldiği için bayağı bir oyaladım. Hediye çeki yükleyelim onu yapalım bunu yapalım dediler, bağırdım çağırdım. 1 ay sonra falan ödedim. Ama bu arada bankayla temasa geçtiğimde banka bu olayın tamamen firma ile benim aramda olduğunu söyledi. Yani banka açısından hiçbir sıkıntı görünmüyordu. Sonuçta eğer provizyondan o parayı alma şansı olsaydı kesin alırdı hepsiburada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dortluk

quote:

Nasil acemiysen 5 kati oran almışsın niz alsak biz alsak 830 tl puana gelir. 2000 liraya Brezilya bulsam patalticamda dolar bütün biletleri patlatti 800 liraya avrupa bileti bulmak bile zor

Mart kampanyası; Uzakdoğu biletleri 499 TL Max bilet fiyatı 2500 TL olması gerekiyor hal böyle olunca oran 5 kata ulaşıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dortluk

quote:

Kampanya var ,mayıs ayı için Avrupa'ya inceleyin 249 tl. Benim ki; uzakdoğu kampanyası.499 tl.Evet arkadaşlar,acemi adios premiumcu olarak, ilk promosyon uçak biletimi THY' dan aldım, kısmet olursa 5-13 mart arası Tayland'dayım.2426 TL'lik bileti 499tl puan ile. Fiyatlar çok değişken ,bu 2500 TL'lik limit sanırım
    l ilerleyen günlerde yeterli olmayacak, niyeti olan arkadaşların acele etmesini tavsiye ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: rozy975

quote:

Orijinalden alıntı: fkay
    Bence bu işin peşine düşün, işin ucunda "kredi kartı dolandırıcısı" yaftası yemek bile olabilir.

Neden dolandirici olayim? Kartimi vermisim, kartim provizyon vermis, ben de imzalamisim.
    Bankalar arasi bir sorun icin beni neden dolandirici sinifina soksunlar???
    Bu mantigi anlayamadim. Nasil bir bilgiye dayanarak bu cumleyi yazdiniz?

quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

Yanlış hatırlıyor olabilirim ancak benzer bir durumla (hatta yine Amerika'da) yaptığım bir alışverişte karşılaşmıştım. Bir şekilde sonradan ekstrede gördüm borcumu. Ekstreniz gelene kadar bekleyin derim ama bekleyemem derseniz bir de müşteri hizmetlerine sorun. Sonuçta bestbuy parasını alır bir şekilde. Affetmez. Merak etmeyin

ilk ekstre kesildi. Orada yok.
    Bekleyecek birsey de yok. Sonucta elimde parasini odememis gorundugum bir fotograf makinasi var. Ama odemeyi tercih ederim.
    bence de bestbuy ben de parasini birakmayacaktir ama ne zaman ve nasil alacak merak icindeyim. .

Tesekkurler cevap veren herkese...

Düşüncemin arkasında belli bir bilgi yok, sadece aldığınız bir malın ödemesinde oluşan bir problemi sizin de takip etmeniz gerekir diye düşündüğüm için söyledim. Bence etik olarak bu işin arkasını aramak sizin de göreviniz.

• duduco kullanıcısına yanıt
    Brezilyayı çok Uzakdoğu olarak geciremezmiyiz

• quote:

Hocam hayırlı olsun :)) yanlızmı gideceksin.bende almayı dusunuyorum fakat gidecek yada hanımından izin alacak bi arkadaş bulamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rozy975

quote:

Bence bu işin peşine düşün, işin ucunda "kredi kartı dolandırıcısı" yaftası yemek bile olabilir.

Neden dolandirici olayim? Kartimi vermisim, kartim provizyon vermis, ben de imzalamisim.
    Bankalar arasi bir sorun icin beni neden dolandirici sinifina soksunlar???
    Bu mantigi anlayamadim. Nasil bir bilgiye dayanarak bu cumleyi yazdiniz?

Düşüncemin arkasında belli bir bilgi yok, sadece aldığınız bir malın ödemesinde oluşan bir problemi sizin de takip etmeniz gerekir diye düşündüğüm için söyledim. Bence etik olarak bu işin arkasını aramak sizin de göreviniz.

Bu biraz Turk mantigi oluyor galiba.

Benden odeme istemisler, ben kartimi cuzdami cikarmisim, odemisim.
    Benim sorumlulugum bitmis durumda. Malimi alip dukkandan cikmisim.
    Ben etik olarak odememi yapmisim.

Magaza parasini almadiysa bunu arastirmak neden benim gorevim olmali?

• quote:

Orijinalden alıntı: faithgebze

adiosdan umudu kesenler şu başlıga toplansın derim...

http://forum.donanimhaber.com/m_86319631/mpage_2/f_//tm.htm

1 Yurtdışı tur ve 1 yurtiçi otel aldım buradan. Patlamazsa süper :)
  • Merhaba

Aralık ayında 10000 tl harcayıp 200 tl puan kazanmak için evet yaz 3160 gonder sms i geldi .

Bende evet yazdım gonderdım puanlar yuklenmedı .Sms i kontrol ettıgımde gıtmedıgını goruyorum

sizce bir sey değişirmi müşteri hizmetlerini arasam .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikarus-78

Merhaba

Aralık ayında 10000 tl harcayıp 200 tl puan kazanmak için evet yaz 3160 gonder sms i geldi .

Bende evet yazdım gonderdım puanlar yuklenmedı .Sms i kontrol ettıgımde gıtmedıgını goruyorum

sizce bir sey değişirmi müşteri hizmetlerini arasam .

ise yarama ihtimali var...bence kesinlikle deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: psykopat81

dubaiye giden arkadaşlar size soruyorum

gidiş

19:20 istanbul kalkış 04.02.2014
    01:15 dubai varış 05.02.2014

dönüş

10:55 dubai kalkış 08.02.2014
    13:50 istanbul dönüş 08.02.2014

4 günlük vize yeterli olur mu? (04-05-06-07-08 sayınca 5 gün oluyor, vize şirketini aradım siz bilgilerinizi gönderin bir inceleyelim dedi)

Sanırım transit vize, 96 saat oluyor. (96/24=4 gün)
    Gün olarak değil saat olarak hesaplayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

6-7 ay önceden bilet alabilen kişiler ne iş yapıyor acaba? ben özel sektördeyken de yapamadım (balayı hariç, o da düğün tarihi belli diye), devlete geçtim akademisyen oldum yine yapamıyorum. akademik takvim belli olduğu halde ya izin alamazsam sıkıntısı çıkıyor. maaşaallah diyorum.

adios'taki 500tl worldpuanı iphone'a gömdüm geçen hafta sinirlenip

500 TL worldpuan mı?
    Bunun gibilerini meydanda sallandıracaksın, bak bakalım bir daha yapan oluyormu.

@yiğit hocam, alınma şaka yapıyorum.
    Bazı işyerlerinde izin almak sorun olabilir, ama şartları zorlayarak birşeyler yapılabilir. Forumdaki diğer arkadaşlar yorum yapmış zaten. Akademik takvimde ve resmi tatillerde uygun yerler vardır mutlaka. Biraz cesaret deyip, yurdışı tatili yapmak lazım. Sonuçta puanlar çok kolay kazanılmıyor.
    Sağlıcakla kal.

• quote:

Orijinalden alıntı: kunta-kinte

quote:

gidiş

dönüş

4 günlük vize yeterli olur mu? (04-05-06-07-08 sayınca 5 gün oluyor, vize şirketini aradım siz bilgilerinizi gönderin bir inceleyelim dedi)

son kararınız mı hocam, ona göre başvuruda 96 saat işaretliyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kunta-kinte

quote:

gidiş

dönüş

son kararınız mı hocam, ona göre başvuruda 96 saat işaretliyim

Benim şahsi düşüncem olur. (benim yorumum)
    Vize başlangıcını istanbuldan uçağa biniş saati olarak bile kabul etsen
    4 şubat 19:20====>8 Şubat 19:20 = 96 saat
    sen 96 saat dolmadan dönmüş olacaksın.
    edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halimselim -- 10 Ocak 2014; 19:23:13 >

• 
Sayfa: önceki 23622363236423652366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.