Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (1823. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18211822182318241825
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serkanim

Merhaba Adioscu Dostlar Bir Sorum Olucak Ve Önerilerinize İhtiyacım Var!!! Bursada Yaşıyorum Sağlık Sorunlarımdan Dolayı Ankarada "Mediacana" Hastanesinde Ameliyat Olucam 1 Gece Kalıcam Hastanede Ama Yalnız Ankarada Ameliyattan Sonra 1 Hafta Kalmam Gerekiyormuş Doktorum Öyle Söyledi Adios kartımla Ankarada Ameliyat Sonrası Sıkıntı Çekmiyeceğim Bu Hastane Çevresinde Kalabileceğim Bir Otel Öneriniz Varmı Şimdiden Geçmiş Olsun Dilekleriniz İçin Teşekkürler......

Selamlar, bende doktorum simdiden gecmis olsun. Ankarada medicana yakininda mariot var ama cok pahalidir onun disinda ramada plaza var eskisehir yolunda birde ankarada trafik cok olmaz mesafelerde cok uzak degil yani otel illa hastane yakininda olmasin en fazla 25-30liraya medicanaya gidersiniz taksiyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler iki-üç içinde 40 TL değerinde puana ihtiyacım var. uçak biletini ayarladım, erken rezervasyon otel yaptıracağım fakat avans dahil 40 tl puan eksik çıkıyor :/
    böyle hızlı sonuc alabileceğim bir durum var mıdır yoksa 31 mayıs'a kadar 100 tl'ye 10 tl wp olayına mı yogunlasacağım?

p.s.: yurt içi konaklama 3,10 oran aldım.
  • Selamlar,
    Mobil telefondan yazmıştım cevapları, dolayısıyla mesajlar almış başını gitmiş.
    Uyarınız üzerine mesajları yeniden düzenleyerek düzeltiyorum.
  • quote:

Merhaba Adioscu Dostlar Bir Sorum Olucak Ve Önerilerinize İhtiyacım Var!!! Bursada Yaşıyorum Sağlık Sorunlarımdan Dolayı Ankarada "Mediacana" Hastanesinde Ameliyat Olucam 1 Gece Kalıcam Hastanede Ama Yalnız Ankarada Ameliyattan Sonra 1 Hafta Kalmam Gerekiyormuş Doktorum Öyle Söyledi Adios kartımla Ankarada Ameliyat Sonrası Sıkıntı Çekmiyeceğim Bu Hastane Çevresinde Kalabileceğim Bir Otel Öneriniz Varmı Şimdiden Geçmiş Olsun Dilekleriniz İçin Teşekkürler......

Öncelikle geçmiş olsun. Allah şifa versin. Ne kadarlık bir otel olacak? Kaç yıldız olacak mesela onlar hakkında bilgi verirsen yardımcı olayım.
  • Selamlar,
    Mobil cihazdan cevap yazarken alıntıların alıp başını gittiğinin farkına varamadım.
    Uyarınız üzerine mesajımda bulunan gereksiz alıntıları sildim.
  • bana yapmışlardı.mesaj geliyo telefona.zannedersem 3 kat puan veriyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

beyler iki-üç içinde 40 TL değerinde puana ihtiyacım var. uçak biletini ayarladım, erken rezervasyon otel yaptıracağım fakat avans dahil 40 tl puan eksik çıkıyor :/
    böyle hızlı sonuc alabileceğim bir durum var mıdır yoksa 31 mayıs'a kadar 100 tl'ye 10 tl wp olayına mı yogunlasacağım?

Soyadinizi tasiyan ,world karti olup 40 TL ilk puan olan bir yakininizdan yardim alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemtuna

quote:

Öncelikle geçmiş olsun. Allah şifa versin. Ne kadarlık bir otel olacak? Kaç yıldız olacak mesela onlar hakkında bilgi verirsen yardımcı olayım.

Medicana hastanesi yanılmıyorsam eskişehir yolundaydı. En yakın oteller marriott ve ramada hotel var. Yine biraz daha yakın metropolitan otelde mevcut.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

quote:

Orijinalden alıntı: cemtuna

quote:

Medicana hastanesi yanılmıyorsam eskişehir yolundaydı. En yakın oteller marriott ve ramada hotel var. Yine biraz daha yakın metropolitan otelde mevcut.

marriott , ramada , metropolitan var ama lüx sınıf oteller; arzu edersen o kadar yakın olmayan ama uzak da olmayan öğretmen evi var.

• Arkadaşlar kartı Adios(Mastercard) olup Adios Premium(Visa)'a dönüşenler yeni kartı gelene kadar kartlarını kullanmaya devam edebiliyorlar mı yoksa yeni kart gelene kadar sorun oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihergun

Arkadaşlar kartı Adios(Mastercard) olup Adios Premium(Visa)'a dönüşenler yeni kartı gelene kadar kartlarını kullanmaya devam edebiliyorlar mı yoksa yeni kart gelene kadar sorun oluyor mu?

Kullanmakta sakınca yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

beyler iki-üç içinde 40 TL değerinde puana ihtiyacım var. uçak biletini ayarladım, erken rezervasyon otel yaptıracağım fakat avans dahil 40 tl puan eksik çıkıyor :/

Çevrenizde Multinet işyeri bulabiliyorsanız, Multinet kart alıp 800 TL yükleyin, hemen o gün 40 TL puan gelir.

Karttaki parayı istediğiniz zaman yavaş yavaş harcarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcksy

quote:

Orijinalden alıntı: Franchase

quote:

Orijinalden alıntı: mcksy

quote:

Orijinalden alıntı: nitro

29 haziran 7 gece kıbrıs kaya artemis planım var. Ustalardan veya Kıbrıs tecrübesi olanlardan tavsiye bekliyorum. 2300 puanım var katsayı ne olur acaba.

Kıbrıs'ta otellerin çarpanı (Adios premium ile) 3 civarı, uçak biletleri 1.5-2 arasında. kaya artemis fena değil ama ben Cratos u tavsiye ederim, Acapulco da fena değildir. Kıbrısla ilgili başka sorunuz varsa PM den yardımcı olurum.

Katsayıyla ilgili yanlışınız var. Kıbrıs uçak bileti için katsayı; kart adios ise oran 2.8, premium ise 3,1 civarı. Oteller konusunda da arkadaşa katılıyorum. Cratos 1 numaradır eğer imkanınız varsa orda kalın derim. Kaya artemis magosa bölgesinde olduğu için, girne ve lefkoşaya uzak bir otel, konum itibariyle tavsiye etmem. Şimdiden iyi tatiller...

Valla katsayı konusunda ben de şaşkınım. 3 kere Kıbrıs'a bilet aldım, Pegasus ve THY ile karışık uçtum, katsayım en iyi 2.0 geldi.. Hiç 3 görmedim ...

Ben geçen hafta aldım iki kişi. Bilet fiyatı 390 TL, 25000 wp aldılar kartımdan, kart premium, oran 3,12.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Franchase -- 22 Mayıs 2013; 15:58:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Franchase
    Ben geçen hafta aldım iki kişi. Bilet fiyatı 390 TL, 25000 wp aldılar kartımdan, kart premium, oran 3,12.

Ağustos sonu için aldım; 350 TL lik bilete 38.000 puan aldılar. Ben bir Setur'u arayıp konuşayım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksit

Amerika vizesi alacaklar için bilgi.

Biraz önce amerika vize randevusunu 17 hazirana ancak alabildim. Amerikaya gidecek olanlar ve vize alacak olanlar ellerini çabuk tutsun. neredeyse 1 ay sonraya vize randevusu veriyor.

Bende bugun Ankara için 18 hazirana randevu aldım.

Uçuş 4 temmuz da, sizce vizenin yetişmeme durumu olabilir mi.

Mulakat sonrası pasaport'u orada bırakıyormuyız yoksa daha sonra mi gönderiyoruz. İnternet sitelerine bakınca iki uygulamada var gibi duruyor ama hangi durumda nasıl oluyor anlamadım.

• biraz önce seyahat hattıyla görüştüm.

23 mayıs giriş - 26 mayıs çıkış 2 kişi (ADİOS)

Crystal Admiral Resort Suites & Spa, Side ve Crystal Aura Beach Resort & Spa, Kemer

kişi başı günlük 150 Tl dediler. Seturun sitesinde indirimli fiyatı 134Tl aslında. hep işlemler indirimsiz fiyat üzerinden mi yapılıyor? adiosu ilk defa kullancagım

sonuç olarak 2 kişi 3 gece 63000 puan . katsayı 2.7

ve

Crystal Green Bay Resort & Spa, Bodrum içinde 160tl kişi başı ki seturun sitesinde 116 Tl gözüküyor. ona da 67000 puan istediler.

ben hep seturdaki indirimli fiyatlar üzerinden hesaplarımı yapıyordum ama seyahat hattında fiyatlar yüksekmiş. hep böyle mi oluyor yoksa itiraz mı etmeliyim ?
  • Arkadaşlar Vakıf world puanları YK kartına aktarmak mümkün mü?
  • Ben kasım ayında aldım.Cuma günü vizem onaylandı.Salı günü kargoya verdiler.Benim olduğum yer uzak olduğu için pasaportlar elime 2 gün sonra ulaştı.
    Edit:Vizen onaylanırsa pasaport orada kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anil -- 22 Mayıs 2013; 18:41:05 >
  • Amerika vizeyi gorusmeye gittiginiz ayni gun bile kargoya verebiliyor.. Background check islemleri onceden yapiliyor yuzyuze gorusme sonrasi suphelendikleri bir durum yoksa aksam uzeri vizeyi yapistirip kargoya verebiliyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ikcihan

quote:

Orijinalden alıntı: oksit

Amerika vizesi alacaklar için bilgi.

Biraz önce amerika vize randevusunu 17 hazirana ancak alabildim. Amerikaya gidecek olanlar ve vize alacak olanlar ellerini çabuk tutsun. neredeyse 1 ay sonraya vize randevusu veriyor.

Bende bugun Ankara için 18 hazirana randevu aldım.

Uçuş 4 temmuz da, sizce vizenin yetişmeme durumu olabilir mi.

Mulakat sonrası pasaport'u orada bırakıyormuyız yoksa daha sonra mi gönderiyoruz. İnternet sitelerine bakınca iki uygulamada var gibi duruyor ama hangi durumda nasıl oluyor anlamadım.

Abd için uçuşu vize öncesi ayarlamak biraz sıkıntı olmuyor mu? Yani vizeyi alamama durumunda biletiniz yanmıyor mu? Yoksa sadece rezervasyon mu yaptırdınız?

• 
Sayfa: önceki 18211822182318241825
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.