Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (1824. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.605
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18221823182418251826
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet mümkün hatta bonus olarak bonus karta hatta chip para olarak axess'e isterseniz parafpuan olarak paraf karta....

Soru sormadan son 2-3 sayfaya bakılsa cevabını görebilirsin ama bunun cevabını aramaya bile gerek yok...
  • Ben vizemi kasımda aldım.Biletimi aralık ayında temmuz gidiş için aldım.Ben çok erken aldım yani :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikcihan

quote:

Orijinalden alıntı: oksit

Amerika vizesi alacaklar için bilgi.

Biraz önce amerika vize randevusunu 17 hazirana ancak alabildim. Amerikaya gidecek olanlar ve vize alacak olanlar ellerini çabuk tutsun. neredeyse 1 ay sonraya vize randevusu veriyor.

Bende bugun Ankara için 18 hazirana randevu aldım.

Uçuş 4 temmuz da, sizce vizenin yetişmeme durumu olabilir mi.

Mulakat sonrası pasaport'u orada bırakıyormuyız yoksa daha sonra mi gönderiyoruz. İnternet sitelerine bakınca iki uygulamada var gibi duruyor ama hangi durumda nasıl oluyor anlamadım.

Sorun olmaz vizeniz onaylanırsa 3-4 günde elinizde olur. Pasaport orada kalacak, ben cuma gittim vize görüşmesine Cumartesi pasaport elimdeydi, o zaman ups kargo ile göndeiyorlardı hizmet çok hızlıydı, şimdi PTT ye geçmiş o yüzden biraz sürebilir. Çalışıyorsanız haleki evli ve çocukluysanız ve çocuk sizinle gelmiyor ise çıkması kesindir. Kriter sizin geri dönüp dönmeyeceğiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bsonbahar

quote:

Orijinalden alıntı: serkanim

Merhaba Adioscu Dostlar Bir Sorum Olucak Ve Önerilerinize İhtiyacım Var!!! Bursada Yaşıyorum Sağlık Sorunlarımdan Dolayı Ankarada "Mediacana" Hastanesinde Ameliyat Olucam 1 Gece Kalıcam Hastanede Ama Yalnız Ankarada Ameliyattan Sonra 1 Hafta Kalmam Gerekiyormuş Doktorum Öyle Söyledi Adios kartımla Ankarada Ameliyat Sonrası Sıkıntı Çekmiyeceğim Bu Hastane Çevresinde Kalabileceğim Bir Otel Öneriniz Varmı Şimdiden Geçmiş Olsun Dilekleriniz İçin Teşekkürler......

Selamlar, bende doktorum simdiden gecmis olsun. Ankarada medicana yakininda mariot var ama cok pahalidir onun disinda ramada plaza var eskisehir yolunda birde ankarada trafik cok olmaz mesafelerde cok uzak degil yani otel illa hastane yakininda olmasin en fazla 25-30liraya medicanaya gidersiniz taksiyle.

çok teşekkürler hocam geçmiş olsun dilekleriniz için aracımla gidiceğim için otel etrafı olursa daha iyi olur kanaatımdayım alba ankara otel var tavsiye edermisiniz yeme içme ve rahatlık konusunda konumu nasıldır?

• quote:

Orijinalden alıntı: cemtuna

quote:

Merhaba Adioscu Dostlar Bir Sorum Olucak Ve Önerilerinize İhtiyacım Var!!! Bursada Yaşıyorum Sağlık Sorunlarımdan Dolayı Ankarada "Mediacana" Hastanesinde Ameliyat Olucam 1 Gece Kalıcam Hastanede Ama Yalnız Ankarada Ameliyattan Sonra 1 Hafta Kalmam Gerekiyormuş Doktorum Öyle Söyledi Adios kartımla Ankarada Ameliyat Sonrası Sıkıntı Çekmiyeceğim Bu Hastane Çevresinde Kalabileceğim Bir Otel Öneriniz Varmı Şimdiden Geçmiş Olsun Dilekleriniz İçin Teşekkürler......

Öncelikle geçmiş olsun. Allah şifa versin. Ne kadarlık bir otel olacak? Kaç yıldız olacak mesela onlar hakkında bilgi verirsen yardımcı olayım.

çok teşekkürler ameliyat olucağım için rahat olsun konumu merkezi bir yer olursa daha iyi olur puan konusunda sıkıntım yok çok şükür alba ankara otel nasıldır yorumlara baktım biraz iyi gibi. ankarada otellerin hepsi oda kahvaltılı fiyatlar yarım pansiyon dahi yok biraz karışık geldi sonucda rahatlık önemli yemek yemek için ekstra masraf yapmak zor gelir sizce nereleri uygundur yardımlarınız için tekrar teşekkürler forumdaş....

• Hocam bence puan sıkıntınız yoksa armadanın yanındaki ramada plaza oteli tercih edin.Armadaya yakın olacağı için orada yeme içme problemini halledersiniz.Zannedersem etrafında da çağdaş market ve armadanın içinde de kipa var.Hemde medicanaya çok yakın.Ayrıca Ankamall ün yanındaki crowne plazayı da tercih edebilirsiniz.Tek dolmuşla medicanaya ulaşabilirsiniz.

Edit:Bu otellerin seturla anlaşması olup olmadığını bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anil -- 22 Mayıs 2013; 19:51:49 >
  • quote:

.. ankarada trafik cok olmaz ..

hocam bence siz de bir göz doktoruna görünseniz iyi olur. .

eğer gözünüze güveniyorsanız, ne içtiyseniz bize de söyleyin de biz de aynı etkiyi yaşayalım..

@serkanim

3,5 km uzaklıktahttp://www.litaihotel.com/ var. Fiyatı daha uygundur. Arabanızla gelecekseniz rahat ulaşırsınız, ama arabasız gelirseniz biraz zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Franchase

quote:

Orijinalden alıntı: ikcihan

quote:

Orijinalden alıntı: oksit

Amerika vizesi alacaklar için bilgi.

Biraz önce amerika vize randevusunu 17 hazirana ancak alabildim. Amerikaya gidecek olanlar ve vize alacak olanlar ellerini çabuk tutsun. neredeyse 1 ay sonraya vize randevusu veriyor.

Bende bugun Ankara için 18 hazirana randevu aldım.

Uçuş 4 temmuz da, sizce vizenin yetişmeme durumu olabilir mi.

Mulakat sonrası pasaport'u orada bırakıyormuyız yoksa daha sonra mi gönderiyoruz. İnternet sitelerine bakınca iki uygulamada var gibi duruyor ama hangi durumda nasıl oluyor anlamadım.

Abd için uçuşu vize öncesi ayarlamak biraz sıkıntı olmuyor mu? Yani vizeyi alamama durumunda biletiniz yanmıyor mu? Yoksa sadece rezervasyon mu yaptırdınız?

Bileti 10 mayısda biten adios kampanyası ile son gün son saatte karar verip aldım. Eşin ve 23 aylık oğlumla gidiyorum.

Uçak parasından yırtmak için, Oğlan 24 ayı doldurmadan gidip gelelim dedim.

Tabiki riskli ama şansımızı dedik bakalım. Normal şartlarda vizede sorun olmaması gerekiyor ama bellide olmuyor tabi bu işler.

Vermezlerse biritirdiğimiz puanlardan olacağız artık, canımız sağ olsun diyeceğiz.

Yorumlar için teşekkür ederim. Onaylarlarsa çok rahat yetişecek bu durumda. Bekleyip göreceğiz ozaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Selamlar, bende doktorum simdiden gecmis olsun. Ankarada medicana yakininda mariot var ama cok pahalidir onun disinda ramada plaza var eskisehir yolunda birde ankarada trafik cok olmaz mesafelerde cok uzak degil yani otel illa hastane yakininda olmasin en fazla 25-30liraya medicanaya gidersiniz taksiyle.

çok teşekkürler hocam geçmiş olsun dilekleriniz için aracımla gidiceğim için otel etrafı olursa daha iyi olur kanaatımdayım alba ankara otel var tavsiye edermisiniz yeme içme ve rahatlık konusunda konumu nasıldır?

Öncelikle geçmiş olsun.

Medicana yakınında yeni açılan mövenpick de var. Armadanın yanında oda. Değerlendirebilirsiniz.

• http://www.litaihotel.com/oda.html Sanırım Özel Bir Kuruluş setur ile anlaşmaları yok!!

Avukatlara Özel Oda Fiyatları (1 Şubat 2013 tarihinden itibaren)

Tek Kişi : 110,00 TL (Kahvaltı ve KDV dahil)

Çift Kişi : 155,00 TL (Kahvaltı ve KDV dahil)

@muzzy255
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ramada plaza ve crowne plaza otelleri seturda görünüyor ama fiyat yok görünmüyor yardımlarınız için teşekkürler....

@anil
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mövenpick oteli seturda var fiyat görünmüyor değerlendiricem bakalım teşekkürler...

@ikcihan

• yarın Antalyaya gitmek istiyoruz 3 geceliğine,

http://www.setur.com.tr/otel/limak-arcadia-golf--sport-resort.html

http://www.setur.com.tr/otel/sentido-perissia-managed-by-paloma-hotels.html#gallery

bu oteller de kafama yattı ama hala karar veremedim. ulaşımı kolay olması önemli. baktıgım diger ozellikler de ultra her sey dahil olması ve içinde diskosu olması. yardımcı olursanız sevinirim*

bir de Limak Arcadia Golf & Sport Resort için indirimsiz fiyatı 225 Tl gözüküyor. ben bu ücret üzerinden ödeme yapacagım değil mi ?

• Bende yeniyim ama geçmiş sayfaları okuduğum kadarıyla indirimli fiyat üzerinden hesaplanması lazım diye anlamıştım. ,Ayrıca adios sitesinde kampanyalarda ekstra indirimli oteller için indirim oranları yazıyor oraya da göz atabilirsiniz.Tecrübeli arkadaşlar cevap yazarsa seviniriz.
  • Arkadaslar 2 yasindaki oglum ve esimle italyaya gidecegim. Vize islemleri icin cocuk anne ve babasiyla birlikte gitse dahi muvafakat gerekiyor dediler. Dogrumudur? Bana sacma geldi acikcasi. Eger oyle ise muvafaktnameyi ayni anda ayni noterden mi verecegiz? Ve ingilizce mi olacak? Tecrubesi olanlar yardimci olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: slazenger

Bende yeniyim ama geçmiş sayfaları okuduğum kadarıyla indirimli fiyat üzerinden hesaplanması lazım diye anlamıştım. ,Ayrıca adios sitesinde kampanyalarda ekstra indirimli oteller için indirim oranları yazıyor oraya da göz atabilirsiniz.Tecrübeli arkadaşlar cevap yazarsa seviniriz.

ben de senin gibi anlamıstım ama bugun seyahat hattını aradım ve bana indirimsiz fiyatlar üzerinden hesaplama yaptılar. bi üstteki mesajımda yazdım zaten bana verilen fiyatı,katsayıyı. itiraz etmeli miyim bu verilen fiyatlara dedim ama henüz tecrubeli arkadaslardan bir cevap alamadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: -engin-

quote:

Bende yeniyim ama geçmiş sayfaları okuduğum kadarıyla indirimli fiyat üzerinden hesaplanması lazım diye anlamıştım. ,Ayrıca adios sitesinde kampanyalarda ekstra indirimli oteller için indirim oranları yazıyor oraya da göz atabilirsiniz.Tecrübeli arkadaşlar cevap yazarsa seviniriz.

ben de senin gibi anlamıstım ama bugun seyahat hattını aradım ve bana indirimsiz fiyatlar üzerinden hesaplama yaptılar. bi üstteki mesajımda yazdım zaten bana verilen fiyatı,katsayıyı. itiraz etmeli miyim bu verilen fiyatlara dedim ama henüz tecrubeli arkadaslardan bir cevap alamadım..

o nasil is yahu, indirimli fiyattan ayarlamak zorundalar oyle acma seymi olur, sitedeki fiyat ne yaziyorsa o. yani bookinturkey.com da ne yaziyorsa o daha tecrubeli arkadaslar vardir, ben hic yurt ici otel ayarlamadim

• beyler World Alışveriş Asistanı'na katılıp 50 TL puan kazanmak istiyorum bunun için uygulamada bulunan ümraniyedeki M1 Meydan AVM içinde Altınbaş kuyumculuktan 200 TL'lik altın alırsam 50 TL kazanmış oluyorum değil mi? tecrübe eden var mıdır?
    kampanyaya daha önce katılım sağlamıştım ama şu anda uygulamada bana özel kısmında kampanya bulunmamaktadır yazıyor. bildiğim kadarıyla 31 mayıs son gündü fakat uygulama da yazmaması kafamı karıştırdı.. acaba kota mı doldu?
  • Ben oteli indirimli fiyat üzerinden aldım...World ile şukadar yazan fiyat geçerlidir...
  • quote:

quote:

Anlaşılan itiraz etmelisin

• quote:

quote:

quote:

Anlaşılan itiraz etmelisin

aynen. yarın sabah arayıp tekrar konusucam. gelişmeleri buradan yazarım

• AKTİF PUAN KAMPANYALARI
    --------------------------------

* 31 Mayıs 2013
    -Electroworld.com.tr’de tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde %10 (en fazla 100 tl)
    -D&R mağazalarından vewww.dr.com.tr üzerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlere 10 TL (facebook katılımlı)
    -Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat sektörlerindeki üye işyerleri'nden tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzerindeki alışverişten sonraki tek seferde yapılacak her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL (en fazla 50 tl) (KATIL xx xxxx 3160)
    -Şok'tan farklı seferlerde yapılacak toplam 100 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 10 TL (SOK xx xxxx 3160)
    -World Alışveriş Uygulaması'nda bulunan alışveriş merkezlerinde yapacağınız 200 TL alışverişe 50 TL (21 Mayısta katılım sonra erdi)
    -BKM Express ile internette tek seferde 75 TL ve üzeri peşin alışveriş yapan müşteriler 15 TL
    -Fenerium mağazalarında veya magaza.fenerium.com.tr'de Fenerbahçe Worldcard ile tek seferde yapılacak 100 TL'lik alışverişe 10 TL

* 8 Haziran 2013
    Metro'dan yapılacak tek çekim alışverişlerde 250 tlye 25 tl,500 tlye 50 tl

* 14 Haziran 2013
    -MCJ ve mcj.com.tr'den tek çekim alışverişlerde %10 (en fazla 100 tl)

-İnternet üzerinden yapılan bireysel Multinet yüklemelerinde %5(dönemiçi işlemlerde yüklenir )
    -YOYO'dan Her araç kiralamada %10(her aynı 4ünde yüklenir)

1 - 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında Caribou Coffee'lerde World POS'larından yapılacak alışverişlerde %25 (en fazla 25 tl) (TORPİL xx xxxx 3160)

Herhangi ilk harcamaınıza 5 tl,sonraki 100 tl ve üzeri harcamanıza 10 tl (COMERT xx xxxx 6635)
    6 - 26 Mayıs 2013 tarihleri arasında yapılacak minimum her 50 TL'lik e-ticaret alışverişine 5 TL (en fazla 50 tl) (SANAL xx xxxx 6635)
    10 - 26 Mayıs 2013 tarihleri arasında Galatasaray Taraftar Kredi Kart ile GSSTORE mağazasındaki tüm alışverişlere %10 (en fazla 50 T)
    1-31 Mayıs tarihleri arasında;
    -Soykan Marketlerinden yapılacak 3 adet 75 TL ve üzeri alışverişe 30 TL (SOYKAN xx xxxx 6635)
    -Burda Marketlerinden yapılacak 3 adet 75 TL ve üzeri alışverişe 30 TL (BURDA xx xxxx 6635)
    -Rota Marketlerinden yapılacak 3 adet 75 TL ve üzeri alışverişe 25 TL (ROTA xx xxxx 6635)
    -Her otomatik ödeme talimatına 10 tl (en fazla 50 tl) (FATURA xx xxxx 6635)

PUAN YÜKLENME TARİHLERİ
    ----------------------------------

* 23 Mayıs
    -Ayakkabidunyasi

* 25 Mayıs
    -LCW,Bimeks,Flo
    * 29 Mayıs
    -Real
    * 4 Haziran
    -E-ticaret
    * 6 Haziran
    -Caribou
    * 6 Haziran
    -Şok,Vakıf fatura
    * 7 Haziran
    -Burda,Soykan,Burda,D&R
    * 8 Haziran
    -Mayıs WP,BKM,Alışveriş Uygulaması,Fenerium,Electroworld
    * 21 Haziran
    -MCJ
    * 21 Haziran
    -Vakıf cömert

• 
Sayfa: önceki 18221823182418251826
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.