Şimdi Ara

Adios Kampanya ve SSS başlığı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
200
Favori
126.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yapı kredi cüzdan uygulamasını indirin kullanmanız avantajda sağlayacaktır size

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgaypdr

Yapı kredi cüzdan uygulamasını indirin kullanmanız avantajda sağlayacaktır size

Baska takip edebilecegim biryer var mi bu uygulama disinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darnglove D kullanıcısına yanıt
    Bu başlıkta bulabilrsin Adios Kampanya ve SSS başlığı
  • Takip

• Merhaba,

Adios için puan kullanımlarında illa setur üzerinden mi gitmek gerekiyor? Ben internetten istediğim site veya uygulama üzerinden kart bilgilerimi girip puan kullanamıyor muyum? Örneğin aerobilet kampanyaları ile birleştirme şansım yok mu?

Ayrıca Almanya için 220 liralık bilet için istenen puana baktım. Prenium için 20000 puan gerekiyormuş. Bunun neresi avantajlı anlamadım. 20000 puanı yazılan kampanyalarla toplamak imkansız değil mi? Zira her kampanyadan maksimum %10 puan verse, puanı da 2 kat değerli kullansam bu durumda 100.000 liralık alışveriş yapmam lazım ki Almanya'ya uçabileyim. Kaçırdığım bir şey mi var?

• quote:

Orijinalden alıntı: #berk

Merhaba,

Adios için puan kullanımlarında illa setur üzerinden mi gitmek gerekiyor? Ben internetten istediğim site veya uygulama üzerinden kart bilgilerimi girip puan kullanamıyor muyum? Örneğin aerobilet kampanyaları ile birleştirme şansım yok mu?

Ayrıca Almanya için 220 liralık bilet için istenen puana baktım. Prenium için 20000 puan gerekiyormuş. Bunun neresi avantajlı anlamadım. 20000 puanı yazılan kampanyalarla toplamak imkansız değil mi? Zira her kampanyadan maksimum %10 puan verse, puanı da 2 kat değerli kullansam bu durumda 100.000 liralık alışveriş yapmam lazım ki Almanya'ya uçabileyim. Kaçırdığım bir şey mi var?

ben de hep bunu merak etmişimdir

• quote:

Orijinalden alıntı: #berk

Merhaba,

Merhaba,

Öncelikle adios'ta puan kazanmanın en kolay tarafı yapı kredi cüzdan aplikasyonunu indirmek ve kampanyalara katılmaktır. Kampanyalara katılmadan alışveriş yaparak araba bile alsanız uçak bileti alamayabilirsiniz. Ama kampanyalara katılırsanız bu kadar puanın nasıl kolay kazanıldığını görünce şaşıracaksınız.

Miles&Smiles, wings, maximiles ile farklı tarz kullanım gerektiriyor bu kart.

Ne yazık ki sadece Setur tarafından verilen fiyatlar üzerinden işlem yapılıyor. Havayolu şirketlerinde ek kampanya olsa bile yararlanamama ihtimali hep var. aerobilet, bavul, tripsta hiç farketmiyor.

• 2 gün içinde ne puanı yattı .

• playin 100e 15 e internet alısveriş puanı için nasıl bir yol izliyor sunuz?
  • Adios premiumda min maas kosulu nedir. En son 4000 liraydi...

• #berk # kullanıcısına yanıt
    20000 wp = 100 tl puan kazanmak demek.

Sadece 1 ayda çok rahat toplarsınız.

• boombip kullanıcısına yanıt
    Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0d

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum.

4000 tl gelir ya da 8000 tl kart limiti.
    Maaş*4 ya da Ekim 2013 toplam kart limitinden hangisi büyükse toplam kart limitleriniz bundan fazla olamaz
  • Cüzdan da dekorizon kampanyası gözükmüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtb

Cüzdan da dekorizon kampanyası gözükmüyor...

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/dekorazoncom/s-25/c-7618.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/dekorazoncom/s-25/c-7618.aspx

Cüzdan uygulamasında... Bende ve arkadaşımda gözükmüyor...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Cüzdan uygulamasında... Bende ve arkadaşımda gözükmüyor...

Farketmez, alışverişi yapın.Ay sonuna kadar katılabilirsiniz.

• thundere kullanıcısına yanıt
    hocam biraz uzmanlık sorusu ama, forumda bunu bilebilecek birkaç kişiden birisiniz bence, sorum

bana yapıkredi doğum gününe özel puan mesajı geldi, world üye işyerlerinde vadaa seçeneğini seçmeniz gerekiyor yazıyor, sorum şu migrosta pos üzerinden yaparken yapılması gereken nedir? kasiyere tarif edelim vadaa seçeneğini nasıl seçeceğini?
  • Ağustos da Tayland a gitmeyi planlıyorum. Nisanda uzakdogu bilet kampanyası gelir mi acaba ?

• Merhabalar. Benim hem adios hem de vakıfbank world kredi kartım mevcut. Vakıfbank'tan adios'a puan aktarmam mümkün mü?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.