Şimdi Ara

Adios Kampanya ve SSS başlığı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
200
Favori
126.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    sözkonusu bile değil.
  • Arkadaşlar merhaba, adios ve adios premium arasında ciddi fark var mı? Adios premium başvurmaya çalışıyorum ama gelir bordroda düşük olduğu için sıkıntı çıkıyor, beyanla gelir bilgisini de kabul etmiyorlar. Önce adios kullansam bir süre sonra premiuma geçsem nasıl olur acaba diye düşünüyorum, yardımcı olursanız sevinirim.
  • armutyus A kullanıcısına yanıt
    puan kazanmada farklılık yok.
    harcarken katsayıdan dolayı etkiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

Arkadaşlar merhaba, adios ve adios premium arasında ciddi fark var mı? Adios premium başvurmaya çalışıyorum ama gelir bordroda düşük olduğu için sıkıntı çıkıyor, beyanla gelir bilgisini de kabul etmiyorlar. Önce adios kullansam bir süre sonra premiuma geçsem nasıl olur acaba diye düşünüyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Eğer sadece kampanya döneminde kullanacaksanız size premiumun ek getirisi yok.Ayrıca kart ücretide yüksek.Ancak kampanya dönemi haricinde kullanıcaksanız şu an çarpan 2 sanırım normal ile arasında ufak bir çarpan farkı var.Limitizin 8 bin olması lazım değilse premiuma geçiş yapamazsınız.
  • Adios premium için başvuru yapmayı düşünüyorum ama aklımda bazı sorular var. Harcamamızın tutarı 0,005 ile çarpılıp wordpuana dönüyormuş hesaplama yapınca bu çarpım yüksek harcamalar sonucunda bilete dönüyor gibi geldi bana. Worldpuan kazanımı nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

Adios premium için başvuru yapmayı düşünüyorum ama aklımda bazı sorular var. Harcamamızın tutarı 0,005 ile çarpılıp wordpuana dönüyormuş hesaplama yapınca bu çarpım yüksek harcamalar sonucunda bilete dönüyor gibi geldi bana. Worldpuan kazanımı nasıl?

Merhaba, bu konuda bilginiz varmı ? Kartı aldınımı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bydemirci

quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

Adios premium için başvuru yapmayı düşünüyorum ama aklımda bazı sorular var. Harcamamızın tutarı 0,005 ile çarpılıp wordpuana dönüyormuş hesaplama yapınca bu çarpım yüksek harcamalar sonucunda bilete dönüyor gibi geldi bana. Worldpuan kazanımı nasıl?

Merhaba, bu konuda bilginiz varmı ? Kartı aldınımı

Hocam kartı daha almadım. Bankaya uğramaya fırsat bulursam Adios'a çevireceğim. Araştırdığıma göre normal harcamalar dışında kampanyalara katılıp daha fazla puan kazanarak asıl bu kartın avantajını görüyormuşuz. Kart aidatı 176 lira ama bizim şirketin anlaşmasına göre kart aidatı geri iade ediliyormuş.

• Huseyinn31 H kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini aradım onlar da teyit etti 0,005 ile çarpılıyormuş. Bu oranla bilet almak imkansız. Normal worldcard kampanyalarına baktım şuan hiç öyle market akaryakıt kapmanyası falan yok. Olanlar dandik. Şimdi teb’in detayına bakıyorum. 250TL lik bilet için 10.000TL harcama sözü vermek yeterliymiş oran %2,5 yapıyor. Bana çok mantıklı geldi. Normal bonus puanlarınız da bilet alırken 3 ile çarpılıyormuş. Şimdilik mantıklı geldi. Birazdaha bakacağım tabi de

• quote:

Müşteri hizmetlerini aradım onlar da teyit etti 0,005 ile çarpılıyormuş. Bu oranla bilet almak imkansız. Normal worldcard kampanyalarına baktım şuan hiç öyle market akaryakıt kapmanyası falan yok. Olanlar dandik. Şimdi teb’in detayına bakıyorum. 250TL lik bilet için 10.000TL harcama sözü vermek yeterliymiş oran %2,5 yapıyor. Bana çok mantıklı geldi. Normal bonus puanlarınız da bilet alırken 3 ile çarpılıyormuş. Şimdilik mantıklı geldi. Birazdaha bakacağım tabi de

Hocam 250 liralık bilet alacağım diye 10.000 lira harcamak da gereksiz geliyor benim için aslında gereksiz değil de şuan 10.000 lira harcama yapmamı gerektirecek bir durum yok. İşim nedeniyle bu aralar şehir dışına çok çıkıyorum. Pegasus + ile puan biriktirmeye başladım. Belki gidiş - dönüş olmasa da tek yön bilet alabilir hale gelirim. Adios için 0,005 çok düşük.

• Huseyinn31 H kullanıcısına yanıt
    Mesela 10bin Tl bi yılda harcanabilir bir miktar ki kazanım oranı %2,5

Başka bu oranda kazanımı olan bi kart yok. Pegasustaki puanlar süreli aralıkta siliniyor

• Konunun ilk sayfasındaki bilgilerden; "ADİOS KARTTA VE ADİOS PREMIUM KARTTA PUANLAR ŞİMDİLİK KESİNLİKLE SİLİNMEMEKTEDİR" ifadesi sanırım artık geçerli değil. Mobil ödeme kampanyası ile alakalı bilgi notunda kullanılmayan puanların aralık ortasında silineceği belirtilmiş.

Bknz.http://www.adiospremium.com.tr/kampanyalar/yapi-kredi-mobil-veya-yapi-kredi-cuzdan-ile-mobil-odeme-yaparak-puan-kazaniyorum/a-2788.aspx
  • quote:

Mesela 10bin Tl bi yılda harcanabilir bir miktar ki kazanım oranı %2,5

Başka bu oranda kazanımı olan bi kart yok. Pegasustaki puanlar süreli aralıkta siliniyor

Hesapta " Geçerliliğini Yitirecek Puanlar - 31/12/2019 " yazıyor hocam. Burada yazan puanlar da hesabımdaki puanlara eşit. Kampanyalardan kazanılmış puanlar için geçerli olabilir dediğiniz.
  • Hafta sonu kampanyası ile kazanmış oldugum 30 liralık puanın son kullanma tarihi 18 aralık gözükmekte adios premium kartımda. Sanki daha önce bu süreli puanlar da kampanyadan bağımsız olarak kartta kalıyordu. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba ?

• Hala THY ya da Pegasus sitesinden rezervasyon yapıp, daha sonra müşteri hizmetlerini arayarak bilet almak mümkün müdür? Kendi sitesi ve Setur arasında çok fark var PGS için.
  • Bu ay 210tl kart ücreti kesmişler. MH ile görüştüm. 3 ay sonraya erteleme yada puandan kesmeyi teklif ettiler. Şu an 1000tl worldpuanım var. Bu puanı kullanıp bu kartı kapatmayı düşünüyorum. Emek emek biriktirdiğim puanı kk ücretine veremem. Puanları en verimli nerde kullanabilirim.

• Yıllık puan kullanma limiti ana sayfada 2500 yazıyor arkadaşlar, son dönemlerde bir artış oldu mu?

• Bir efsanenin sonu... ADİOSS

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • outofnick O kullanıcısına yanıt

3750 lira yani 750000 world puan

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.