Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Adios Kampanya ve SSS başlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: onurforever53 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
135
Cevap
237
Favori
109.238
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      22 Mesaj
      02 Mart 2015 17:14:07
      Güncellemeler için teşekkürler
      |
      |

"Söz Uçar Yazı Kalır"
    • Onbaşı
      25 Mesaj
      06 Nisan 2015 14:24:35
      Güncel ve faydalı konu takip.
      |
      |

• Er
      10 Mesaj
      22 Nisan 2015 14:14:47
      N11.com puanları 111tl worldpuan yatmış bilgilerinize
      |
      |

• Çavuş
      48 Mesaj
      02 Mayıs 2015 12:01:50

Merhaba,

Çalışma için kendi adıma teşekkür ederim. Buranın sıkı takipçsiyim. Yanlız Bu ay içindeki D&R 100 TL'ye 10 tl kampanyasını world'ün sayfasında ve D&R'da bulamıyorum. Birde CarrefourSA kampanyasının başlangıç tarihi nedir paylaşabilirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiRsCH -- 2 Mayıs 2015; 12:02:14 >
      |
      |
      Bahsedilenler: thundere

• Teğmen
      118 Mesaj
      14 Ağustos 2015 09:48:15
      Başlıktaki son mesajdan sonra 90 gün geçmiş, Thundere üstad'a emeği için teşekkürler.
      |
      |

• Yüzbaşı
      340 Mesaj
      01 Ekim 2015 08:52:01
      Arkadaşlar ekim ay fırsatları hem web sitesinde hem de burada yayınlanmamış halen. yoksa kampanya yok mu ?
      |
      |

• Onbaşı
      26 Mesaj
      10 Kasım 2015 11:19:21
      Artık Thundere üstad kampanyaları paylaşmıyor heralde, 10 Kasım oldu hala bir güncelleme yok.
    • Teğmen
      152 Mesaj
      10 Kasım 2015 14:53:47

Şu sıra doğru dürüst bir puan kampanyası da yok zaten
      |
      |
      oak_tree kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cezalar yeterli olsaydı bu kadar suç işlenmezdi
    • Teğmen
      189 Mesaj
      29 Kasım 2015 13:33:26
      World kartımızda eksi puandayız, nasıl sıfırlarız bu puan eksikliğini? Başkasından puan satın alabilir miyiz mesela ya da başka bir yöntem var mı?

• Çavuş
      64 Mesaj
      22 Aralık 2015 11:58:05
      quote:

Orijinalden alıntı: koyuncuh

World kartımızda eksi puandayız, nasıl sıfırlarız bu puan eksikliğini? Başkasından puan satın alabilir miyiz mesela ya da başka bir yöntem var mı?

Şu an çok iyi puan kampanyaları var. Öncelikle cüzdan uygulamasını indirin ve kampanyalara oradan katılın.

Mesela biz d&r'dan alışveriş yaptık 30'ar puan kazandık eşimle.
      100 tllik alışverişe 10 puan var.
      |
      |

• Teğmen
      141 Mesaj
      15 Ocak 2016 23:32:26
      Arkadaşlar merhaba, bende adios karta başvurmuştum ve yeni elim ulaştı ancak birkaç sorum var. Ben ek kartla beraber aldım. Kampanyalardan yararlanırken ek kart ayrı bir kart olarak görünmüyor değil mi? örneğin,

-Farklı günlerde yapacağınız her 150 TL ve üzeri TAKSİTLİ alışverişinize 10 TL, en fazla 40 TL

bu kampanyadan yararlanmak için örneğin ek kartımla iki kere, normal kartımla iki kere alışveriş yaptım, toplam 40 tl aldım. bundan sonra normal kartla bir kere daha alışveriş yaparsam bu kabul olmayacak değil mi?

Bir de ben şimdi otobüs bileti alacağım. Puanla falan değil normal kredi kartımla alacağım. Bu otobüs biletini adiosla almamın bir avantajı var mı?

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• Çavuş
      64 Mesaj
      20 Ocak 2016 11:32:36
      quote:

Orijinalden alıntı: LaMidas

Arkadaşlar merhaba, bende adios karta başvurmuştum ve yeni elim ulaştı ancak birkaç sorum var. Ben ek kartla beraber aldım. Kampanyalardan yararlanırken ek kart ayrı bir kart olarak görünmüyor değil mi? örneğin,

-Farklı günlerde yapacağınız her 150 TL ve üzeri TAKSİTLİ alışverişinize 10 TL, en fazla 40 TL

bu kampanyadan yararlanmak için örneğin ek kartımla iki kere, normal kartımla iki kere alışveriş yaptım, toplam 40 tl aldım. bundan sonra normal kartla bir kere daha alışveriş yaparsam bu kabul olmayacak değil mi?

Bir de ben şimdi otobüs bileti alacağım. Puanla falan değil normal kredi kartımla alacağım. Bu otobüs biletini adiosla almamın bir avantajı var mı?

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Kampanyalar müşteri bazında olduğu için diğer alışverişlerden ek puan kazanamazsınız. Otobüs biletini adios'la almanın benim bildiğim bir getirisi yok.
      |
      |

• Teğmen
      186 Mesaj
      25 Ocak 2016 16:29:07
      Merhaba,

Adios kartım var, güncel dönem işlemlerinde 19 ocakta yatmış +25 Tl opet kampanyası gözüküyor. Ancak world puan bilgisi olarak 9 tl gözükmekte. Bu yatan farklı bir puan türü mü oluyor? Kullanımı nasıl olacak ve belli bir zaman sonra siliniyor olacak mı?
      |
      |

• Er
      6 Mesaj
      09 Nisan 2016 11:59:18
      selam,

bahsedilen kampanayaların alayında detayında puanı su tarihte silnir diyor. adios premium kart almıstım puan biriktirmek için. bu durumda puan biriktirmek imkansız.
      alışveriş yap, puan kazan , 2ayada harca kamoanyasıyla insanları daha çok harcamaya itiyor gordugum kadarıyla?

bu puanlar siliniyorsa nasıl seyahat puanı biriktireceğiz ?

• Onbaşı
      21 Mesaj
      09 Nisan 2016 12:24:14

adiosta puan silinmyor . siliniyor derse bile silinmiyor ordaki silinme şartları normal world kartlar için geçerli.
      |
      |
      descartes_gs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      0 Mesaj
      18 Nisan 2016 13:17:14
      quote:

Orijinalden alıntı: mikaback

adiosta puan silinmyor . siliniyor derse bile silinmiyor ordaki silinme şartları normal world kartlar için geçerli.

Hocam peki Nuvo kartlarda puanlar siliniyor mu?
      Siliniyorsa son kullanım tarihlerini nereden takip edebiliriz?

Bilen bilir...
    • Onbaşı
      21 Mesaj
      18 Nisan 2016 17:04:46
      quote:

Orijinalden alıntı: magnnm

quote:

siliniyor hocam . son kullanma tarihleri kampanya duyurularında belirtiliyor. müşteri hizmetlerini arayarak nuvo kartınızdaki puanları varsa kredi kartınıza aktarım yaptırabiliyorsunuz. eğer kartınız adios ise aktardığınız puanlar adiosta kalır silinmez.

• Er
      0 Mesaj
      18 Nisan 2016 17:56:08
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: magnnm

quote:

siliniyor hocam . son kullanma tarihleri kampanya duyurularında belirtiliyor. müşteri hizmetlerini arayarak nuvo kartınızdaki puanları varsa kredi kartınıza aktarım yaptırabiliyorsunuz. eğer kartınız adios ise aktardığınız puanlar adiosta kalır silinmez.

Teşekkür ederim.
      |
      |

Bilen bilir...

• Yüzbaşı
      440 Mesaj
      03 Mayıs 2016 21:50:19
      Eline saglik guzel bir paylasim olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Doğa , gezi , ford focus 2014 titanium , adios , maximiles, , gouldian finch. Htc m9, italya , canon eos 70d , iPhone 8 plus , go pro
    • Er
      0 Mesaj
      15 Haziran 2016 18:17:05
      Arkadaşlar merhaba aranızda yeniyim bir sorum olacaktı. Worldcard almaya karar verdim. Kazandığım puanları seyahat için kullanmak için adios karta ihtiyaç var fakat puan kazanabilmek için de normal world card mı olmalı. yani iki kartı da almam mı gerekir. Ayrıca vakıfworld cardın da sanki yapı kredi world den kampanya olarak bir farkı yok gibi. mil plus ile adios arasında seçim yapsak hangisi ön planda. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

esref
    Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Paykasa
nice türkiye
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.