Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
4.291
Cevap
137
Favori
229.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 17 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1600
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 saat 33 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 9
  • Favoriye Eklediklerim 137
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • X kare (360 mesaj) Mustafa277 (230 mesaj) trancenden (95 mesaj) pspsexer (46 mesaj) siberarmi (35 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2101 mesaj) Mobil (939 mesaj) Tablet (43 mesaj) Mini (120 mesaj) Uygulama (139 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU]
Giriş
    57 Mesaj

vay be baktım az önce cidden gelmiş. oyunu en son 2009'da felan oynamıştım 2-3 gün önce aklıma düşüp ismini bulmaya çalıştım. allahın sevdiği kuluymuşum tam bulduğumda steame gelmiş :D
    |
    |
    torkema61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de özel fırsatlara göz gezdirirken farkettim görür görmez aldım direkt. ev taşıma işleri bitsin başlıyorum ona. Ardından da "Blood: Fresh Supply" oyununa başlayacağım. Maziyi analım biraz
    |
    |
    27derbeder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU i5 8400 CPU Cooler Aigo DarkFlash Dark Air GPU Gainward GTX 1070 ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance LPX 16GB 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP 600W 80+ Bronze MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z5120 KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Binbaşı
    1452 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    marul07

muhtemelen 2004-2008 arası olması lazım, pcnetle beraber verilen cd'de demosu olan bi oyun vardı. klasik top yuvarlama oyunlarından çok bir farkı yoktu.
    şu gösterdiğim linkteki tarzda:https://www.youtube.com/watch?v=OcaNdzEXch8

ama top siyah-beyaz futbol topuyu ve ilk bölümlerdeki zemin çim zemindi. hatırlayabildiklerim bu kadar. bilen var mıdır acaba? yıllardır arıyorum bulamadım :p
    |
    |

Şansın varmış, o arkadaş söylemeseydi ben söyleyecektim. Ortaokul zamanlarında oynadığım bir sürü shooter oyundan biri.

Doom, Redneck Rampage, Duke Nukem, Shadow Warrior, Hexen ve niceleri.
    |
    |
    torkema61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bizde o dönem bilgisayar olmayınca işte yılda 2-3 ay anca girebiliyorduk, o da eğlencesine
    |
    |
    Rindaman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU i5 8400 CPU Cooler Aigo DarkFlash Dark Air GPU Gainward GTX 1070 ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance LPX 16GB 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP 600W 80+ Bronze MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z5120 KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Yarbay
    3324 Mesaj
    benim merak ettiğim oyun çok eski. zengin bir kuzenim vardı. amerikadan pc getirmişti. win 95 yüklüydü. bir oyun vardı mario gibi sadece sağ tarafa doğru gidilen 2 boyutlu. karakterin ayağında futbol topu vardı ve top sürerek ilerliyordun. oyunu hatırlayan, bilen, tahmin eden varsa çok mutlu olurum. teşekkürler.
    2041 Mesaj
    2015 öncesi iptal edilmiş bir oyunu arıyorum. Aynı Chivalry ve Mordhau gibi birinci kişi kamera açısıyla kılıç dövüşleri yaptığımız bir oyundu. Ortaçağ da geçiyordu ve sanırım haçlı veya tapınakçı benzeri savaşçılar vardı. Oynanış videosunda bir kale veya saray önünde duello yaptığımızı hatırlıyorum. İptal edildiğine eminim. Redditte 1 aydır devamlı konu açıyorum ama bulan çıkmadı.

Not: Clang değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayva -- 25 Eylül 2020; 20:49:38 >
    |
    |

su listeye bak belki vardır.
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Category:Cancelled_Windows_games

Yenilerden 2019 yapimi war of the roses ve life is feudal oyununlarini deneyebilirsin.son zamanlarda bu türde çıkan oyun çok.

Tahminen bu hellraid

Daha önce biri sormuştu bu cevabi vermiştim mumkun

Öyle çok acaip isimli az satan oyun yapılmış ki Einstein olsa tiklar.zengin kuzene ithafen kalp zenginliği önemli neden yaziyorsak artik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 26 Eylül 2020; 2:2:8 >

• Çavuş
    54 Mesaj
    6-7 sene önce internet kafede gördüğüm bir oyun ,oyuna başladığınızda gece idi ve gölgeden canavarlar vardı ışığa gelmiyordu fenerimiz sayesinde oldure biliyorduk sanırım pil falan bitince sokak lambasının altına gidip kurtula biliyorduk ,daha fazla bişey hatırlamıyorum ama bilen varmı bu oyunu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    134 Mesaj

Çarık ve fes 5. bölüm olması lazım o zaman ortaya çıkıyor. Karşıdaki düşmanlar o şekilde.

Bizde çok oynadık dosya adını tünel adamı yazmışlar o zamanlar

Prince of persia 1. Hiç bitiremedik

|
    |
    VirgilSollozzo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    20986 Mesaj

Alan Wake's American Nightmare mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Nozbarth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yıllar önce sanırım 2000 lerde ps1 de yada 2 deydi tam hatırlamıyorum. Böyle polis arabasıyla devriye geziyorduk bir jip arazı tarzı vardı birde normal sedan ama hangi oyun gram hatırlayamıyorum.(World's Scariest Police Chases bunuda buldum )

Birde çook çok eskilerde PS1 zamanları bisikletli bir oyun vardı san francisco geciyordu sanırım böyle köpekler saldırıyordu çöp arabaları falan oluyordu oda çok güzeldi.(Courier Crisis bu oyunu buldum 1997 yılınınmış biraz izledimde videolarını nasıl oynamısız o yıllarda valla çok tuhaf geldi şimdi gözüme )

Ve son olarak PC de arkadaşımda oynamıştım tukurme oyunu muydu neydı oda farklıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuzi_35 -- 26 Eylül 2020; 10:34:30 >
    |
    |

PSN:yuzi_TR / XboxLive:yuziTR

• Er
    1 Mesaj
    Bende CD si olan bi oyun vardı cd yi arkadaşıma vermiştim kaybetmişti ve oyun çok güzeldi fps oyunuydu savaş oyunuydu oyunun bi yerinde havalimanında çatışıyorduk sonra etrafı duvarla kaplı bi kasaba vardı dışında 1 kişiyi öldürdükten sonra şehre giriyorduk ve içindeki düşmanları öldürüyorduk oyunun diğer bi kısmında kale gibi bi yer vardı üst kata çıkıyorduk tank vardı tankı patlatmaya çalışıyorduk oyunun başında çölden bi araçla yola çıkıyorduk önümüzde bi kaç araç vardı şu videonun 8:34 saniyesindeki gibi bi oyunduhttps://www.youtube.com/watch?v=0AynmstikvQ
    |
    |

Sağol dostum dediğim oyun bunun bir önceki ve ya sonrakisi sanırım biraz bakıp bulurum ben .

|
    |
    Venomstr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj
    Bir ara internet kafede canım sıkıldığı için isimlerine bile bakmadan bütün oyunları denemeye kalkmıştım orada bir fps savaş oyununa girmiştim. Oyun içerisinde belli noktalarda bulunan masa gibi yerlerde silahımıza istediğimiz gibi eklenti takıp çıkarabiliyor veya silah değiştirebiliyorduk. Oyunun en başında bir sinamatikte arabayla giderken mayın mı patlıyor birileri mi saldırıyor ne bizim araba uçurumun kenarında aşağı doğru sarkmış bir şekilde kalıyor arada arkadaşlarımızla aramızda geçen konuşmalardan sonra elimize bir revolver alıp arabanın ön camına sıkıyoruz ve sinamatik orada bitiyor. hatırlayabildiğim başka önemli bir nokta yok malesef yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Battlefield 4 mü?
    |
    |
    Charybdi$$ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aa valla bu kralsın hocam şehir dışındaydım evime yeni döndüm hemen bulayım şu oyunu
    |
    |
    pspsexer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3461 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bi ara bi oyun vardı pc de. Biz hayalet gibiydik, süper güçlerimiz vardı. Küp şeklinde bir tutorial vardı. Oyunu öğretmeye çalışıyordu. Uzaylılar gelip dünya üzerindeki ülkelere şehirlere saldırıyordu. Dünyalıları koruyorduk. Her insan öldüğünde canımız azalıyordu. Çok fazla insan ölürse, biz de ölüyoruz.
    Var mı adını bilen, varsa söylesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emr45han -- 30 Eylül 2020; 12:26:21 >

Arkadaşlar 2014-2015 senesinde oynadığım bir tane oyun var lütfen söylermisiniz bu oyun hangisi ? lütfen çok seviyorum zamanında oynamıştım kuzenlerimle neyse karakter falan seçiyosun

Sonra oyuna giriyosun bir insan olarak ve zombileri öldürüyoruz.

Bitane zombiye silah sıkıyosun şelale fıskiyenin içine düşüyo ölüyo sonra bir kocaman eve giriyosun ve evin yukarısından yani evin avizesinin üstünden maymun zombiler geliyor üstümüze atlamaya çalışıyolar ama onlarıda öldürüyoruz.

Sonra evin en üst katlarına doğru çıkıyosun ve ejderha boss zombi geliyo havada uçuyo bize saldırmaya çalışıyor. ama sonra onuda öldürüyoruz. ama o biraz zor.

ARKADAŞLAR OYUNU BU KADAR BİLİYORUM NOLURSUNUZ SÖYLEYİN LÜTFEN BU OYUNUN İSMİ NEDİR 5 YILDIR ARIYORUM

|
    |
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Canlı Tv izle
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,791
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.