Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (156. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.071
Cevap
171
Favori
328.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun mavi ve kırmzı olmak üzere 2 takımlı oyun çölde geçiyor silahlı oyun tek harita var oratada kale var o kaleyi işgal etmeye çalışıyoz araba vardı her bölgede 1 yada 2 tane araba var arabya binebiliyoz 8 dk filan kalede senin takım durunca eli kazınıyon böyle bir oyun bilen duyan varsa yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: captainssg

Merhaba, 5-6 yıl önce bilgisayar üzerinde ama büyük ihtimalle tarayıcı tabanlı oynadığım bir oyundu. Oyunu yukarıdan kontrol ediyorduk, türü stratejiydi. Oyunda piramit tarzı büyük ve küçük yapılar vardı. Bunları ele geçirince yapının büyüklüğüne göre popülasyon üretiyorduk, yeni bir kule almak için populasyonun yarısını gönderiyorduk. Gonderdiklerimiz eğer oradakinden fazlaysa ele geçiriyorduk.

Ben bitirdim bu oyunu çok keyifliydi ama adını hatırlayamıyorum çıldıracam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar yıllar önce oynadığım bir oyunun ismini hatırlayamıyorum.

Oyunu 2003-2004 gibi PC'de oynamıştım yanlış hatırlamıyor isem (oyunun yapım tarihi daha eski olabilir)

Uzayda geçen bir yarış oyunu idi. Değişik kesme cam kristal gibi mavi, turuncu farklı renklerde küçük uzay gemilerimizle uzaydaki parkurlarda yarışıyorduk. Yanlış hatırlamıyorsam arabalarla kısa mesafelerde zıplayabiliyorduk.

Hatırladığım şeye en yakın görsel olarak şunu bulabildim buna benziyordu ancak çevrede böyle binalar yoktu sanki diye hatırlıyorum. (oyuna ait görsel değildir):

Yardımcı olursanız çok sevinirim .

Not: F-Zero GX değil ancak ona oldukça benzeyen bir oyundu sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wakari_mayo -- 8 Mart 2018; 0:9:35 >

• wakari_mayo kullanıcısına yanıt
    Redout olabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bobsantino kullanıcısına yanıt
    Hocam benziyor ancak o kadar yeni bir oyun değil. Zannedersem Redout Ağustos 2017'de çıkmış. Benim oynadığım yıl 2003 2004 falandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wakari_mayo -- 8 Mart 2018; 0:33:55 >
  • Bir evin içerisinde ev sahibine yakalanmamaya çalışıyorduk ev 3 katlı gibiydi odalara girip saklanıyorduk ekstra birşey yoktu oyunda ama çok seçenek sunan bir oyundu hafif komiklikte vardı.2006 ve 2007 yıllarında oynamıştım. Yanıtlarınız için Teşekkürler

• TalolpReizZ T kullanıcısına yanıt
    bad mojo olabilir ama o oyun 96 da falan çıkmıştı. geçenlerde aklıma gelmişti alttaki sitede buldum. 22 yıl olmuş vay be.

http://www.theisozone.com/downloads/pc/windows-games/bad-mojo/

• serk3456 S kullanıcısına yanıt
    neighbours from hell

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    https://www.giantbomb.com/f-zero-gx/3030-20448/similar-games/

Burada f zeroya benzeyen oyunlar var. Olmadı googledan games similar f zero gx diye aratabilirsin. Yardımcı olur belki.

• whoops W kullanıcısına yanıt
    Steamde bad mojo redux var. Daha yeni tarihli.

• semihcakar S kullanıcısına yanıt
    Hocam unreal Tournament oyununun ctf modu gibi anlattığın.

Unreal Tournament 99, 2003, 2004 veya 3

Oyun modu CTF = Capture the Flag

Dediğin gibi bir harita vardı. Muhtemelen UT 2004tür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trancenden -- 9 Mart 2018; 20:14:27 >
  • Şu anda androidde olan village life gibi bi oyun vardı bulamadım bi türlü

• Öncelikle gören herkese sa kolay gelsin.

Üstadlarım şimdi anlatmaya çalışacağım oyun Knight'ın bozulmadığı zamanlar böyle sanırım 2003-2006 seneleri arası.Knight'dan sıkılan veya benim öyle sandığım insanlar tarafından keşfedilern bir oyun.Aynı çar muhabbeti giriş için user şifre felan gerekiyor ve sonrasında samuray kılıcı ve silah ile çar kasmaya başlıyoruz diye hatırladığım bu oyunda Pubg gibi değil ve Knight gibi de değil.Yani böyle acayip bir oyun mutlaka birileri oynamıştır gibi de popiler bir oyundu K.çekmecede.Tam tarif edemedim kusura bakmayın ,
    Bir fotoğraf var sadece aklımda oda çok hasarlı açılmıyor :)
    Yani böyle duvardan atlamalıda birşeylerde vardı ,tarıyorduk,kesiyorduk... Rica ediyorum rahatlatın beni bu oyunu bularak .
    Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark.G -- 12 Mart 2018; 1:33:32 >
  • 2000 lerde 4 oyun vardı ilki böyle astronot kıyafetiyle gibiyiz . hatta space tuşuna basınca arkamızdaki cihazla yukarı doğru havalanabiliyorduk . karşıda düşman falan vardı .silahlar falan güzel enteresan bir oyundu . ikinciside motor yarışı yandaki motorlara zincirle falan vuruyorduk tuhaf tipler yarışıyordu :)) üçüncüsü araba yarışı gibi ama tam değil . arabalar birbirine ateş falan ediyordu eğlenceli bir oyundu . dördüncüsüde şimdiki minecraft animasyonlarina benzeyen bi yerde elimizde tabancayla oda oda düşman arardık . odalarin bazılarında mona lisa tablosu falan vardı . bu 4 oyunu bilen var mı ? özledim o günleri :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: muco_006

2000 lerde 4 oyun vardı ilki böyle astronot kıyafetiyle gibiyiz . hatta space tuşuna basınca arkamızdaki cihazla yukarı doğru havalanabiliyorduk . karşıda düşman falan vardı .silahlar falan güzel enteresan bir oyundu . ikinciside motor yarışı yandaki motorlara zincirle falan vuruyorduk tuhaf tipler yarışıyordu :)) üçüncüsü araba yarışı gibi ama tam değil . arabalar birbirine ateş falan ediyordu eğlenceli bir oyundu . dördüncüsüde şimdiki minecraft animasyonlarina benzeyen bi yerde elimizde tabancayla oda oda düşman arardık . odalarin bazılarında mona lisa tablosu falan vardı . bu 4 oyunu bilen var mı ? özledim o günleri :((

2.Road Rash

3.Interstate 76

4.Wolfenstein 3d

• X kare kullanıcısına yanıt
    :))))))))))))) hepsi doğru ya . çok teşekkür ederim şimdi tek tek videolarını izleyip üstüne bir sıgara yakacam :)
  • 2000 2001 yıllarında bir dövüz oyunu vardı 3d grafiklere sahip. Kırbaçlı kadın vardı karakterlerin arasında. Kare bir platformda dövüşüyorlardı. Çok ayrıntılı da hatırlayamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı? Resim falan görsem belki hatırlarım. Oyun ismini zaten bilmiyorum.

Rollcage diye bir oyun vardı. Ona benzettim reni hocam.

• X kare kullanıcısına yanıt
    Hayır değil. Etrafı boşluk olan kare bir platform üstünde dövüşüyorlardı. Hatta platformdan düşünce kaybediyorduk roundu diye hatırlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: aykuttt1987

Hayır değil. Etrafı boşluk olan kare bir platform üstünde dövüşüyorlardı. Hatta platformdan düşünce kaybediyorduk roundu diye hatırlıyorum.

Battle Arena Toshinden'dir öyleyse 1-2-3-4 diye serisi var

• 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.