Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (154. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.072
Cevap
171
Favori
328.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bayram özaslan

YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ
    BİR ARABALI SAVAŞ OYUNU VARDI
    BİR COLUN ORTASINDA ARABA İÇİN MERKEZ VARDI MERKEZ GİDİP ARABAYI TAMIR EDİYORDUK BENZİN ALIYORDUK SONRA ARABANIN UZERİNDE SİLAH VARDI GİDİP BİRİLERİNİ KURTARMAYA ARABALİ UZERİNDE SİLAHLARI VARDI DÜSMANDI BANA SALDIRIYORDU ADINI HATIRMALIMIYORUM 7 SN VARDIR EN SON OYNADIGIMDA LÜTFEN OYUNUN İSMİNİ BİLEN VARSA SÖLERMİSİNİZ COK BEGENMİSTİM OYUNU DENİ HATIRLADIM OYUNU İSMİNİ VERMİSİNİZ BANA İNDİRECEM OYNAYACAK ŞİMDİDEN TESEKUR EDERİM

Oyunu ne üzerinde oynamıştınız. PC mi? kaç yıldında oynamıştınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS28987

Merhaba öncelikle aranıza yeni katıldım. Benimde adını hatırlayamadığım bi oyun var, gerçi bu oyun bir paket halindeydi,içinde birkaç oyun vardı; birinin adı lost diye hatırlıyorum kapağı mavi ağırlıklı ve bize oyunda yardımcı olan mavi bir hayvana benzeyen yaratık vardı, animasyon karakteri gibi, oyunun içinde ingilizce olarak kelimenin karşıladığı eşyaya tıklayarak bölüm geçyorduk, kadın sesi gibi birşey eşyaların adını söylüyordu.(mesela altta yazı olarak egg yazıyor sen yumurtaya tıklıyorsun) Herneyse ikincisi ise bir çocuk ve balığını konu alıyor balık ya küvetteki tıpadan denize gidiyor biz balğı kurtarmaya çalışıyoruz, işte inci topluoruz pembe bir deniz hayvanı ar ona veriyoruz o da bize pasta veriyor, sonra deniz yıldızı var gibi bişey üçüncüsü ise yine bununla bağlantılı balığı kaybolan çocuğun doğum günü ona yazı tahtasında bişeyler yazıyoruz. Adını andy diye hatırlıyorum ama kesin değil.. Bulan oursa çok mutlu olurum hayatımın en güzel zamanları bu oyunla geçmişti. Görüşleriniziz bekiyorum :))

Hocam hangi platfromda oynadığınızı neden yazmıyorsunuz en önemli şey . . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastmandar -- 4 Şubat 2018; 11:29:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DvorakPetro_96

Arkadaşlar eskiden kuzenimle oynadığım bir oyun vardı. Yıllardır o oyunu bulmaya çalışıyorum. Oyunda turuncu ve mavi takım vardı, helikopter vardı. Tanka binebiliyorduk. Trene bomba yerleştirebiliyorduk. Bir karakter bonus kafalıydı galiba ama hayal meyal hatırlıyorum. 3. şahıs oyunuydu galiba. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Aradığınız oyun bu muydu ?

https://www.youtube.com/watch?v=fyGy5rzyKGM

İsmi Return Fire

• wllm W kullanıcısına yanıt
    Oyunu hangi platformda oynamıştınız. Pc mi playstation mu vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastmandar -- 4 Şubat 2018; 22:47:10 >
  • lastmandar kullanıcısına yanıt
    pc oyunu.
  • wllm W kullanıcısına yanıt
    Turn based strategy diye geçer dediğin tür. En eskilerinden UFO Enemy Unknown, Fallout, XCOM , Jagged Alliance olabilir. Bu tür oyunların olduğu aşağıdaki linke bakabilirsin. Belki burada vardır aradığın oyun.
    http://gameslikefinder.com/games-like-xcom/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trancenden -- 5 Şubat 2018; 14:44:50 >
  • Arkadaşlar bilgisayarda oynadığım bayağı eski bir oyun var. Tahminimce 8-10 senelik vardır. Zombili bir oyundu. Sanırım ilk bölüm ormandaki kulübede başlıyordu, evi zombiler basıyordu biz de onları öldürüyorduk. Tps bakış açılı bir oyundu. Karakterimizin yanında cüce bir karakter vardı bizlw geziyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petegrus

Bende bir oyunun ismini hatırlayamıyorum.Bir tür puzzle oyunu zamana karşı renkleri eşleştir tarzı parçalara dokundugunda duvardan yankılı taş sesi gelirdi aklımda kalan resim :D

hort

• quote:

Orijinalden alıntı: eduyardo

Arkadaşlar bilgisayarda oynadığım bayağı eski bir oyun var. Tahminimce 8-10 senelik vardır. Zombili bir oyundu. Sanırım ilk bölüm ormandaki kulübede başlıyordu, evi zombiler basıyordu biz de onları öldürüyorduk. Tps bakış açılı bir oyundu. Karakterimizin yanında cüce bir karakter vardı bizlw geziyordu

Evil dead regeneration

• quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: eduyardo

Arkadaşlar bilgisayarda oynadığım bayağı eski bir oyun var. Tahminimce 8-10 senelik vardır. Zombili bir oyundu. Sanırım ilk bölüm ormandaki kulübede başlıyordu, evi zombiler basıyordu biz de onları öldürüyorduk. Tps bakış açılı bir oyundu. Karakterimizin yanında cüce bir karakter vardı bizlw geziyordu

Evil dead regeneration

Aynen öyle, teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lastmandar kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevapladığınız için teşekkür ederim. Aradığım oyun bu değil oyun counter strike team fortress gibi çatışma oyunuydu. Oyun başlarken nvidia logosu çıkıyordu arkadan bi adam gelip o logoyu tüfekle tarıyordu.
  • trancenden kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim buldum :)
  • DvorakPetro_96 D kullanıcısına yanıt
    Unreal Tournament 1, 2003, 2004 veya 3

• DvorakPetro_96 D kullanıcısına yanıt
    Hangi platformda oynamıştınız. Ayrıca oyun dünyada mı geçiyordu Uzayda mı.
  • trancenden kullanıcısına yanıt
    Aynen bu oyunlardan birisidir. Bahsedilen Nvidia logolu intro da bu sanırım

• Merhaba herkese.
    Oyunu tarif ediyorum :
    Bildiğimiz blok kırma oyunu idi ama en az yüz adet leveli vardı. oyunda blokların üzerinde Noel Baba şapkası takan bahçe cüceler vardı ve bu cüceler yukarıdan sana saksı atıyordu saksı denk gelirse ölüyordun

Yardımcı olur musunuz bana? bu oyunun adını bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DedeYita -- 11 Şubat 2018; 9:47:10 >
  • benim oyunumda eski 2008 2009 larda oynamıştım sanırım oyunda uçak oluyorsunuz helikopter de olabiliyordunuz sanırım tam hatırlamıyorum amacınız oyunda ilerlerken gördüğünüz gemi ve helikopterleri yok etmek. uçak yokediyomusunuz onu da hatırlamıyorum helikopter ve gemi hatırlıyorum onları yok etme göreviniz var oyun 3 boyutlu perspektif bakış açılı gta ile kuşbakışının ortası ne çok aşağı ne çok yukarı oyun sürekli ilerliyor durma gibi bir şansınız yok diye hatırlıyorum oyunda bi kaç çeşit uçak vardı böyle ağır bi jet hatırlıyorum o hızlı gidiyordu bunu bulana valla helal olsun internette hiç bişey bulamadım hakkında pc den oynanıyordu.
  • Bir çeşit SAS oyunuydu. Bir SAS askeri uçaktan atlayıp nükleer bomba gibi bir bombayı havadeyken imha ediyordu bir bölümde.
    Bir de bunun parteneri gibi bir şeyi vardı sanırım klasik şu kaslı amerikan süper askeri gibi bir şeydi.
    Bir bölümde de böyle her yeri su basmıştı. Hem karada hem de suda giden bir araç sürüyorduk. Oyunun adını bilen varsa yazarsa çok mutlu olurum. Teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KederliLahmacun -- 11 Şubat 2018; 22:34:23 >
  • ya tam hatırlamıyorum ama parkurlu çok çok eski bir oyun vardı böyle kesiciler felan vardı dönen kesiciler puzzle gibi bişeydi onlardan geçiyodun parkur yapıyodun karanlığımsı bir oyundu büyük ihtimalle bulunamıcak ama arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
  • oyunu buldum block oyunun adıhttps://www.youtube.com/watch?v=aU1Hrpr2igM şu oyun ama hiç bir yerde link bulamadım bulup indiren birileri var mı varsa yandiske kaydedip atabilir mi
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.