Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (936. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 934935936937938
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eskimo bir karı koca vardı. Adam avdan geri döndüğünde hamile olan eşinin doğum yaptığını görüyordu. Daha sonra bebeğin dişlerinin olmadığını görünce sinirlenip eşine ''Dişlerine ne yaptın!'' diyerek kızıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pori

The Glow (2002)

Alıntıları Göster

Allah razı olsun, çok çok sağolun.

• Beyler aradığım bi gerilim/korku türü film. Hatırladığım sahneleri yazmaya çalışcam. Yardımcı olursanız sevinirim.
    1 adet kadın var bu kadını kaçırıyor birileri. Daha sonra bunu bi çiftlik gibi bi yere götürüyorlar ve eski yapım bi tahta asansör ile yerin altına bi mahzene kapatıp işkence ediyorlar. Kadın en son kendine işkence eden adamın iki ayağının da aşil tendonundan kesip kurtulup yukarı çıkıyor. Dışarda da bi kadını ısırarak öldürüyor ve yağmur yağıyor film bitiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• quote:

Orijinalden alıntı: cehili

Beyler aradığım bi gerilim/korku türü film. Hatırladığım sahneleri yazmaya çalışcam. Yardımcı olursanız sevinirim.
    1 adet kadın var bu kadını kaçırıyor birileri. Daha sonra bunu bi çiftlik gibi bi yere götürüyorlar ve eski yapım bi tahta asansör ile yerin altına bi mahzene kapatıp işkence ediyorlar. Kadın en son kendine işkence eden adamın iki ayağının da aşil tendonundan kesip kurtulup yukarı çıkıyor. Dışarda da bi kadını ısırarak öldürüyor ve yağmur yağıyor film bitiyor.

Frontière(s) (2007)

• Pori kullanıcısına yanıt

Eyvallah kardeşim

• 1 / Günlerdir filmin sahneleri aklıma geliyor ama filmi bir türlü bulamadım. Hatırladığım sahneler şunlar. 2 arkadaş vale olarak çalışıyor bir gün zengin bir müşteri arabasıyla geliyor valenin biri adamın arabasını alıyor ve ordan adamın evine gidiyor eve geldiğinde evde bağlı zorla tutulan bir kız görüyorlar sonra bu zengin arabanın sahibi adam kameradan bunları görüyor felan ondan sonra takip kovalamaca tarzında devam ediyor.

2 / Diğer film'de adam araba tamircisi ve kız arkadaşına bir araba hediye ediyor sonra diğer arkadaşıyla ve onun kız arkadaşıyla ıssız'da kiraladıkları eve gidiyorlar yolda benzinlikte bir grup kartel üyesi bunlara bulaşıyor sonra bu çete bunları takip ediyor o tuttukları eve kadar felan böyle devam ediyor. Varmı hatırlayan bu filmleri ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Penetri27

1 / Günlerdir filmin sahneleri aklıma geliyor ama filmi bir türlü bulamadım. Hatırladığım sahneler şunlar. 2 arkadaş vale olarak çalışıyor bir gün zengin bir müşteri arabasıyla geliyor valenin biri adamın arabasını alıyor ve ordan adamın evine gidiyor eve geldiğinde evde bağlı zorla tutulan bir kız görüyorlar sonra bu zengin arabanın sahibi adam kameradan bunları görüyor felan ondan sonra takip kovalamaca tarzında devam ediyor.

2 / Diğer film'de adam araba tamircisi ve kız arkadaşına bir araba hediye ediyor sonra diğer arkadaşıyla ve onun kız arkadaşıyla ıssız'da kiraladıkları eve gidiyorlar yolda benzinlikte bir grup kartel üyesi bunlara bulaşıyor sonra bu çete bunları takip ediyor o tuttukları eve kadar felan böyle devam ediyor. Varmı hatırlayan bu filmleri ?

1-

Bad Samaritan (2018) 

2-

Traffik (2018)

• quote:

Orijinalden alıntı: Pori

1-

Bad Samaritan (2018) 

2-

Traffik (2018)

Alıntıları Göster

Aynen helal olsun valla ikiside doğru hemen izliyeyim :)

• bir korku filmiydi sanırım insanların rüyalarına giren bilim adamları vs var bir katilin yada suçu piskopat tam hatırlamıyorum rüyasına giriyorlar 1 kadın orda suçunu bulmaya çalışıyorlar gibi birşeydi.rüyasına girdiklerinde adam çocuk oluyordu ve rüyasınn bir sahnesinde canlı bir at var bir anda ata tepeden 6-7 tane cam iniyor ve parçlara ayırıyor at yaşarken.

filmden hatırladıklarım bunlar rahat 10 sene önce izlemişimdir bilgisi olan hatırlayan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: attakkann1

bir korku filmiydi sanırım insanların rüyalarına giren bilim adamları vs var bir katilin yada suçu piskopat tam hatırlamıyorum rüyasına giriyorlar 1 kadın orda suçunu bulmaya çalışıyorlar gibi birşeydi.rüyasına girdiklerinde adam çocuk oluyordu ve rüyasınn bir sahnesinde canlı bir at var bir anda ata tepeden 6-7 tane cam iniyor ve parçlara ayırıyor at yaşarken.

filmden hatırladıklarım bunlar rahat 10 sene önce izlemişimdir bilgisi olan hatırlayan var mı ?

The Cell (2000)

• Beyler çıldırıcam Allah askina bi el atin ben bu bahsettigim filmi gecen sene eylül aylarinda izlemistim genç bir cift var ormanlık bi alanda araçları bozuluyor sonra yasli bir adam bunlari goruyor evine davet ediyor. Evde ise bir kadın ve 2 mutant suratlı erkek cocuk var isin asli bu evdeki kötü kadın yani anneleri bu sekilde ciftleri kandirip bebeklerini caliyormus hic biri kendi öz oglu degillerdi sanirim film gerilim filmi sitesi bile belli fakat ismi hic yok aklimda kapat fotosuda önde kadın arkada 2 o cirkin oglu vardi sanirim yani eksik olabilir ama tüm hatirladigim bunlar simdiden cok tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: Okancp

Beyler çıldırıcam Allah askina bi el atin ben bu bahsettigim filmi gecen sene eylül aylarinda izlemistim genç bir cift var ormanlık bi alanda araçları bozuluyor sonra yasli bir adam bunlari goruyor evine davet ediyor. Evde ise bir kadın ve 2 mutant suratlı erkek cocuk var isin asli bu evdeki kötü kadın yani anneleri bu sekilde ciftleri kandirip bebeklerini caliyormus hic biri kendi öz oglu degillerdi sanirim film gerilim filmi sitesi bile belli fakat ismi hic yok aklimda kapat fotosuda önde kadın arkada 2 o cirkin oglu vardi sanirim yani eksik olabilir ama tüm hatirladigim bunlar simdiden cok tesekkurler

Matriarch (2018)

• Özel jette geçen bir filmdi, yolcuların yakınları uçağın bagaj kısmında ölüydü. Filme dair hatırladığım şeyler bundan ibaret maalesef.

• Arkadaşlar o kadar uğraş vermeme rağmen bulamıyorum, bulamıyorum. Çok uzun zaman önce izlediğim bir filmdi ve hafızamda küçücük kesitler dışında hiçbir şey kalmadı.
    Filmde psikopat bir adam bir kadını alıkoyuyor. Köhne bir mekanda yer yatağına bağlıyor günlerce zulüm ediyor. Kadın bir gün bağlı olduğu yerden kurtuluyor bileklerinden bağlı olduğu zinciri adamın boynuna geçiriyor. Bu adamı bir güzel benzetip uçurum gibi bir yerden aşağı atıyor. Sonra olay yerine polisler falan geliyor. Kadın evine döndükten sonra psikolojik olarak bazı değişimler yaşıyor hatta bir gün nişanlısı mı erkek arkadaşı mı ne geliyor ziyarete masanın üzerinde çikolata görüp şaşırıyor çünkü kadın normalde çikolata sevmeyen biriydi. Psikopat adam sarı saçlı ve beyaz atletli biri olarak kalmış aklımda ve film 2005 öncesi yani bayağı eski.Digitürkte yıllar yıllar önce izlemiştim pek bilindik bir film gibi değil. Detaylarda yanlış hatırladığım yerler vardır belki çok çok uzun zaman oldu. Yardımcı olursanız sevinirim çok uzun zamandır arıyorum ama bulamıyorum.İnşallah bilen biri çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Th483

Arkadaşlar merhaba. 5-6 yıl önce bir film izlemiştim. İki genç kız orman gibi bir yerde ağacın altında oturuyorlardı. Sonra o civardaki bir eve sığınmak istediler fakat o evdeki adam da psikopat bir tipti. Kızları eve kabul etti sonra onları bayıltıp evinin alt katındaki işkence yataklarına bağladı. Mesela bir işkence yapmadan önce hanginize yapıyım diye soruyordu falan. Hatta esmer olan kızın bir avuç saçını kopartıyordu. Filmi uzun zamandır arıyorum ama bulamıyorum, izleyeniniz varsa yazsın lütfeen

Scar (2007)

(İz 3D 

• quote:

Orijinalden alıntı: GOGETA176

Arkadaşlar, benim de uzun zamandır bulamadığım iki tane film var.

1- Film ikinci dünya savaşı zamanlarında geçiyor. Bir asker savaşa gidiyor, kız arkadaşı da yine orduda görevli. Bu kızı elde etmek için başka bir asker, kıza sevgilisinin savaşta öldüğünü söylüyor, sonra bu ikisi sevgili oluyorlar. Bu arada kızın ilk sevgilisi Almanlara esir düşüyor ama kaçmayı ve birliğine haber göndermeyi başarıyor. Yalnız hain asker bu mesajı görünce adamı yine Almanlara ihbar ediyor. Asker bir şekilde bu ihbardan da kurtuluyor ve birliğine geri döndüğünde ihbar eden asker bunu öldürmeye çalışırken diğer askerler tarafından öldürülüyor.

2- Bu filmde de bir çift (evli mi sevgili mi olduklarını hatırlamıyorum) ormanda kampa gidiyor. Daha sonra psikopat bir adam bunlara takılıyor orada. Başta bu adamın psikopat olduğunu bilmiyorlar ve aralarına alıyorlar ama bu adam diğer adamı öldürüp sevgilisini-eşini elde etmeye çalışıyor. Filmin sonunda da kadın bu adamı arabanın içinde öldürüyor.

Yardımcı olursanız çok sevinirim :)

2-

Gone (2007 film)

• aradigim filmi 3 5 sene once televizyonda izlemistim korku gelirim filmi. film şoyle bir sey korku filmi bir sinemada basliyor yanlis hatirlamiyorsam filmde isiklar cok onemli isiktan kacarsan kayboluyorsun bir nevi oluyorsun kisaca filmin sonunda ise kucuk 2 tane bir kiz bir erkek yuruyerek uzaklasiyor hatirladiklarim bunlar simdiden tesekkur ederim

• Film vahşet türünde. Tam emin değilim ama Daniel Crag oynuyordu diye anımsıyorum. Büyük camlı bir villa vardı ve o villadaki adam evinin bodrumunda işkence yapıyordu. Komşusu bir gün eve gizlice girip etrafta dolanırken yakalanıyordu ev sahibine ve bunlar gece oluyordu.

• Bu konuyu görmeyip başka konu açtım onun için pardon :()

Arkadaşlar zihnimi çok yoruyor bulsak da rahatlasam :))

2 adam abi kardeşlerdi sanırım bir evi tadilata gidiyorlardı. Bu sırada şiddetli kasırga çıkıyordu evin bodrum katındaki eleman geçmişe gidiyordu.(Sebebi bodrum katında basıncın ani düşüşüydü sanırım) Geçmişte bir kızla tanışıyordu. Birbirlerinden hoşlanıyorlardı. Kızın sanırım bu arada kocası vardı ya da yeni evlenecekti gibi bir şey hatırlıyorum. Kızın şarkı söylemeyi sevdiğini hatırlıyorum. Ama ailesinden gizli söylüyordu. Sanırım kız kendi düğününden çıkıp gelecekten gelen elemanla bir bara gidiyordu gizli bir girişi olan bardı(sanırım eczaneden giriyorlardı) sonra bu kızı gaza getiriyordu kız orada şarkı söylüyordu. Tekrar geleceğe gitmek için kasırga bekliyorlardı falan.

• 
Sayfa: önceki 934935936937938
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.