P

Çavuş
04 Nisan 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri
origin hesapımı satıyorum içerisinde fifa 16, fifa 17, fifa 18, var ultimate teamda 300 k değerinde ingiltere kadrosu ve 100 k coins'de hediyemdir.Bu fiyata başka yerde bulamassanız. İstiyene get ilan açabilirim.
Merhaba arkadaşlar , 1 ay önce bimeksten online web sitesi üzerinden bir tablet pc aldım sonra beğenmedim iade ettim. Ayın 15inde aradılar iadeniz kabul oldu dediler banka bilgilerinizi verin paranızı iade edelim dediler o günden beridir bekliyorum her aradığımda işlem sırasında felan diyip geçiştiriyorlar. Bunlar anlaşılan parayı ödemeyecekler yada böyle süründürecekler. Ne yapmam lazım sizce arkadaşlar biraz dahamı bekliyeyim yoksa tüketici mahkemesine mi başvurayım ?
Beyler ek yerlestirme sonuclari ne zaman aciklanacak bilen varmi ? Hic kimse birsey yazmiyor tarih hakkinda kimse tercih yapmadimi ? :) Bugun aciklanirmi sizce ?
Merhaba arkadaşlar , okulla pek bir alakam yok deneme olsun diye sınava girdim bir tek ygs 3 den 182 puan alıp lys girmeye hak kazandım lys de barajı geçemedim. Şimdi ben ygs 6 dan öğrenci alan bölümleri yazsam olurmu ? Ygs 6 puanım 157 ek puanla 189 olmuş sizce yazabilirmirmiyim bu puanla 220 puanlı 4 yıllıkları ?
Öncelikle merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım, umarım konuyu yanlış yere açmadım. Dvi monitörümü dvi to hdmi dönüştürücü sayesinde xbox'a bağladım sorunsuz bir şekilde HD oynuyorum ama gel gelelim ses alamıyorum hiç bir türlü ses için ne yapmam lazım yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 76
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 1.166 (Bu ay: 75)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.