Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (864. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 862863864865866
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tahminen 1998-2002 yılları arasında Cine5'te izlediğim bir filmdi. Televizyonda suç kanallarını izleyip, oradaki cinayetlerden etkilenip ailesine zarar vermek isteyen küçük bir çocuk vardı sanki. Aklımda sadece bu ayrıntı kaldı. Çocuğun annesi bu kanalları izlemesini yasaklıyordu ancak o yinede gizlice izliyordu. Sonra bir şeyler oluyordu ama unuttum.
  • one.gapdong O kullanıcısına yanıt
    Sliver (1993) olabilir mi?https://www.imdb.com/title/tt0108162/
  • ÇOK ACİL YARDIM :D
    Yaklaşık 3 4 yıldır sürekli arıyorum film bulamıyorum hemen bulmam lazım :D hatırladığım şeyleri tek tek yazıyorum
    -filmin kapağını hatırlıyorum sarışın bir kadın vardı yattın yanında yada üstünde beyaz uzun elbise vardı saçı sarı ve uzundu kapak resmi ağırlıkla beyazlık hakimdi
    -biraz karışık hatırladığım için kusura bakmayın konusu ise ; genç bir çocuğun bir yaz tatilindeki hikayesini anlatıyordu yatta temizliği onarımı için, sarışın kadının ve eşinin yanında işe giriyordu film bir küçük adada geçiyordu yada kasaba geçiyordu kadının amacı zengin kocasının servetini ele geçirmekti kadın çocuğa sürekli kur yapıyordu ,kadın bu çocuğu kandırıp her istediğini yaptırmaya başladı , kadın zengin kocasını öldürdü bi gece ama suçu çocuğun üstüne attı, sonra oraya mahkeme banka tarafından bi avukat atandı atanan avukat esmer yada siyahi bir bayandı sonra bu avukat sayesinde kadın kısa bir sürede kocasının servetini ele geçirdi film sonunda çok şaşırtıcı bir sondu aslında atanan avukat kadının sevgilisi imiş ve sarışın kadın son hamlesi çocuğun öldürmediğini kanıtlayacak kamera kaydını bırakarak avukatla beraber ülkeyi terk etmesi ile bitiyordu film sonunda çocuk kurtuluyordu bu suçlamadan

BİRAZ KARIŞIK ANLATTIM BİLİYORUM AMA BU FİLMİ BULMAM LAZIM ÇOK ACİL TEKRAR İZLEMEK İÇİN 20 TANE FİLM SİTESİNİN 600 KADAR SAYFA GEZDİM BULAMADIM FİLM ÇOK ESKİ DEGİL 4 5 YILLIK MAX ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
  • VedKross V kullanıcısına yanıt
    BEKLİYORUM LÜTFEN YARDIM UYUYAMIYORUM ARTIK BULMAM LZIM :s
  • KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    banada yardım edebilirsin ?
  • VedKross V kullanıcısına yanıt
    Okudum ama aklima bisey gelmiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, filmlerin adını biliyorum. Ama hiçbir film markette falan bulamıyorum.

Çatısız Kadınlar
    ve
    Kimsecikler

İkisi de ATV yapımı TV filmi formatında.

Arşivleri azcık garıştırsak... Yok mudur? Yasal olarak edinmenin yolu yok mu? Yada...
  • benim de hatırlayamadığım iki film var.
    Birincisi sanırım ikinci dünya savaşıyla ilgiliydi. Bir çocuk vardı köpeğinin peşinden koşarken yağmur yağıyordu bir duvarın dibinde yağmurdan korunmaya çalışırken duvarın içinden geçiyordu ve 50 yıl geriye gidiyordu savaş dönemine. Orada kendi yaşlarında bir kızla tanışıyordu. Kızın ailesi depremde ölmüş bu yüzden kız hiç eve giremiyordu dışarıda uyuyordu. Sonra geri dönüyordu çocuk ve kızın yaşlanmış halini görüyordu sokakta kuşları besliyordu kadın. Böyle bir filmdi çok uzun zamandır aradım maalesef bulamadım.
    Diğeri ise sanırım alman yapımı bir filmdi. Bir giyim şirketi küçük mağazalarını kapatıyordu. Bunlardan birinin sahibi olan kadın yöneticisiyle konuşmak için şirkete gidiyordu ve orada kadını yeni gelecek olan bir yönetici sanıyorlardı. Kadın da bozmuyordu orada müdürlük yapıp mağazaları kapanmaktan kurtarıyordu. Tv8 de izlemiştim yıllar önce.
    Hatırlayabilen olursa çok sevinirim. Teşekkürler. :)
  • kekiksever K kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın bilmiyorum. Bulunursa haber verebilir misiniz ikisi de hoşuma gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VedKross

ÇOK ACİL YARDIM :D
    Yaklaşık 3 4 yıldır sürekli arıyorum film bulamıyorum hemen bulmam lazım :D hatırladığım şeyleri tek tek yazıyorum
    -filmin kapağını hatırlıyorum sarışın bir kadın vardı yattın yanında yada üstünde beyaz uzun elbise vardı saçı sarı ve uzundu kapak resmi ağırlıkla beyazlık hakimdi
    -biraz karışık hatırladığım için kusura bakmayın konusu ise ; genç bir çocuğun bir yaz tatilindeki hikayesini anlatıyordu yatta temizliği onarımı için, sarışın kadının ve eşinin yanında işe giriyordu film bir küçük adada geçiyordu yada kasaba geçiyordu kadının amacı zengin kocasının servetini ele geçirmekti kadın çocuğa sürekli kur yapıyordu ,kadın bu çocuğu kandırıp her istediğini yaptırmaya başladı , kadın zengin kocasını öldürdü bi gece ama suçu çocuğun üstüne attı, sonra oraya mahkeme banka tarafından bi avukat atandı atanan avukat esmer yada siyahi bir bayandı sonra bu avukat sayesinde kadın kısa bir sürede kocasının servetini ele geçirdi film sonunda çok şaşırtıcı bir sondu aslında atanan avukat kadının sevgilisi imiş ve sarışın kadın son hamlesi çocuğun öldürmediğini kanıtlayacak kamera kaydını bırakarak avukatla beraber ülkeyi terk etmesi ile bitiyordu film sonunda çocuk kurtuluyordu bu suçlamadan

BİRAZ KARIŞIK ANLATTIM BİLİYORUM AMA BU FİLMİ BULMAM LAZIM ÇOK ACİL TEKRAR İZLEMEK İÇİN 20 TANE FİLM SİTESİNİN 600 KADAR SAYFA GEZDİM BULAMADIM FİLM ÇOK ESKİ DEGİL 4 5 YILLIK MAX ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
    Careful What You Wish For (2015) https://www.imdb.com/title/tt1629242/?ref_=rt_li_i

Ustam o kadar aramanıza gerek yokmuş keşke buraya yazsaydınız....
  • Gerçekten Çok Teşekkür Ederim belki 2015 beri arıyorum çok mutlu oldum şuan :D :D :D
  • Arkadaşlar önceden izlediğim bi filmi bi türlü bulamıyorum.

Hatırlayabilidiğim kadarıyla Konusu:

Kasabada geçiyodu sanırım kış aylarıydı.
    Yaşlı bi adam karısını kıskanıyordu işte karısıyla yakın gördüğü olan kişileri ıssız bir yere götürüp öldürüyordu.
    Bi genç vardı bu yaşlı adamın komşusuydu. Bigün yaşlı adamın birisini öldürdüğüne şahit oluyordu bu genç.

Filmden hatırladıklarım bu kadar. Aklıma takıldı sorayım dedim her cevap için şimdiden teşekkürler.
  • Biraz saçma kaçan bir Cüneyt abi yerli filmimiz.

Hemen hatırlayacaksınız zaten. İran asıllı tanıdık bir erkek sinema oyuncusu ile cüniit abi, yanlarında sevgilileriyle bir ıssız adaya düşüyolar. Kaplumbağa yumurtası falan yemek zorunda kalıyorlar. Çakmak buluyor iran asıllı olan, "ahanda yanıyor yaşadık" diyor. Yanlarında rakı falan da var nasılsa, alem yapıyorlar falan...

İran asıllı olan hani küçük ev filminde sezercik'in balıkçı babası oluyodu.

Google'da Cüneyt Arkın filmleri diye arattım çıkan posterlerde göremedim yardımcı olabilir misiniz hangi filmdi bu?
  • Bulamadım yardım...
    the 100 ün başı gibi
    Dünya hasar görmüş ve insanlık uzay istasyonunda hayatta kalmış tek çocuk yasağı var kadının iki kızı oluyor biri odasının altında Bi bölmede yıllarca saklı gizli yaşıyor. Gemide oksijen sıkıntısı oluşuyor ve nüfusu azaltmak için bazı insanları gemiden atıyorlar bir odada uyutarak toplu şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Excllusive -- 22 Temmuz 2019; 22:47:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendiİsteğiyleAyrıldı

Biraz saçma kaçan bir Cüneyt abi yerli filmimiz.

Hemen hatırlayacaksınız zaten. İran asıllı tanıdık bir erkek sinema oyuncusu ile cüniit abi, yanlarında sevgilileriyle bir ıssız adaya düşüyolar. Kaplumbağa yumurtası falan yemek zorunda kalıyorlar. Çakmak buluyor iran asıllı olan, "ahanda yanıyor yaşadık" diyor. Yanlarında rakı falan da var nasılsa, alem yapıyorlar falan...

İran asıllı olan hani küçük ev filminde sezercik'in balıkçı babası oluyodu.

Google'da Cüneyt Arkın filmleri diye arattım çıkan posterlerde göremedim yardımcı olabilir misiniz hangi filmdi bu?
    Hocam o filmde Kadir İnanır oynuyordu, Cüneyt Arkın değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar ben küçükken yılbaşında bir film özlemiştim uzun tırnakları olan yeşil renkli iyi bir canavardı
    Acaba filmin adı nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: murattatlibal

Merhabalar ben küçükken yılbaşında bir film özlemiştim uzun tırnakları olan yeşil renkli iyi bir canavardı
    Acaba filmin adı nedir
    Grinch sanırım

• bobsantino kullanıcısına yanıt
    Bende niye bulamıyom diyom. Sağol.

FIRTINA filmin adı.

Teşekkür ederim.

Tür: Macera, Aksiyon, Romantik
    Yapım Yılı: 1977
    Yönetmen: Nejat Saydam
    Yapımcı: Hasan Gürkan, İrfan Ünal
    Oyuncular: Kadir İnanır, Harika Değirmenci, Güli Zengene, Beyk İmanverdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendiİsteğiyleAyrıldı -- 23 Temmuz 2019; 14:29:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobsantino

Grinch sanırım

Alıntıları Göster
    Hocam teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: KendiİsteğiyleAyrıldı

Bende niye bulamıyom diyom. Sağol.

FIRTINA filmin adı.

Teşekkür ederim.

Tür: Macera, Aksiyon, Romantik
    Yapım Yılı: 1977
    Yönetmen: Nejat Saydam
    Yapımcı: Hasan Gürkan, İrfan Ünal
    Oyuncular: Kadir İnanır, Harika Değirmenci, Güli Zengene, Beyk İmanverdi
    Önemli değil. Ben de tvde izlemiştim ama ismini hatırlayamadım.

• 
Sayfa: önceki 862863864865866
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.