Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (866. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 864865866867868
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merabalar yıllar önce izlediğim film vardı. Film gündüz başlıyor, benzinlik gibi bir yerde silahlar patlıyor. Fakat hatırladığım kadarıyla gece arabayla devam ediyor yanında bir kadınla. Gündüzolunca önünde hiçbirşey yok ama araba görünmeyen bir duvara çarpıyordu. Bu esnada adam başını çeviriyor ve kafatasının yarısıyok.Sonunda herşey ortaya çıkıyor, baştaki patlayan silah bbeenzin tankerini havaya uçurmuş ve hepsi ölmüş meğerse başını sonunu ve ortasını hatırlıyorum başka yok. Diğer yerleri boşluk bende. çok Daha öncede sormuştumSağolsunlar o zamanbulmuşlardı. Şimdiden çok teşekkür ederimadınıbilen çıkarsa çok mutlu olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim. İnşallah bunuda bilebilirsiniz.Lütfen bi cevap verin. Gerçekten insan hatırlayamayınca çok kötü oluyor hayret bişey yaaaa.... İnşallah bilen çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba sırf bunun için siteye üye oldum
    benim hatırladığım filmde de bi adam vardı kötü zamanlar geçiriyordu bi ajan mıdır polis midir hatırlamıyorum gece cızırtı sesi çok geliyor diye kalkıp elektrik direğine ateş falan ediyordu

• Okul öğrencisi bir çocuk kaya , taş gibi bir şey buluyor.Sırt çantasına koyup okula götürüyor.Okulda sataşan çocuğu taş sayesinde dövüyor.En sonunda da mağara gibi bir yere giriyor koşarak son anda taşı uzay gemisine bırakıyor.Tahminim 80 lerin filmi olması lazım.
  • Önceden izlediğim bir at filmi vardı ama bulamadım. Yanlış hatırlamıyorsam atın adı Gölge ydi bu at güneş bulutların arkasına girince panikleyip saldırganlaşıyordu. İnsanlarda onu kapalı tutuyorlardı sonra bir kız gelip atı ancak o sakinleştiriyordu. Hatırladığım bu kadar bilen varsa iyi olur.
  • Hatırladığım tek sahne bir adamın, bir gece kulübünde çevresinde bir düzüne erkek olan kızı, o erkeklerin arasından çıkartmak için, kıza garson muamelesi çekip, peşinden getirtmek suretiyle şöyle demesi; seni o kadar erkeğin arasından çıkartmamın başka bir yolu yoktu! yada bunun gibi bir şey.

Bir film daha vardı uzak doğu, romantik komedi filmi. Kore diye hatırlıyorum ama olmayada bilir. Film ile ilgili tek hatırladığım şey fotokopi makinası, bu bilgi eşliğinde bu filmi bulacak bir baba yiğidin sizlerin arasında oluğunu biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McMuffin -- 4 Ağustos 2019; 7:1:39 >
  • arkadaşlar üç tane korku film soracağım hatırlayan olursa makbule geçer

ilk filmde bir aile yeni bir ev alıyo, eve taşındıktan sonra baba yavaş yavaş deliriyo, çocukları falan öldürmeye çalışıyo. filmin sonunda sandalla uzaklaşıyolar evden.

ikinci korku filminde de bir erkek bir kız kardeş sanıyorum bir yolculuk yapıyolar, uçan bi yaratık falan vardı. sadece filmin final sahnesini hatırlıyorum, erkek çocuğun derisi yüzülmüş bir yere asılmıştı.

üçüncü filmde de bir grup genç bir köye gidiyolardı, hasat gibi bir eğlence vardı. dişlek bi çocuk falan vardı filmde. bu filmin sonunda da yola dikenli tel çekiyolar, motosikletle kaçan çiftin kafası falan kopuyodu, film öyle bitiyodu.

biliyorum biraz fazla oldu ama hatırlayıp ismini söyleyen olursa sevinirim.

• Bir çin filmiydi. nehirde devasa bir balik kucuk bir cocugu yemeye calisiyordu ve yore halki onu kurtarirken bir cok kisi canindan oluyordu. fantastik, aksiyon tarzi bir film.

hatirlayan var mi acaba?

• Birileri seyahat ediyordu sanırım otobüste ama arada yolculardan bazıları kayboluyordu en son bunu yapan aralarından iki kızdı hatta sonda paralarla mı ne tatile gidiyorlardı. Otobüste izlemiştim kaç senedir aklımda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bir film izlemiştim böyle bi kasabada geçiyor bir adam var hz isa gibi takılıyor kasabada herkes buna inanıyor hastaları iyileştiriyor insanlar dediklerini yapıyor adamın. filmin en sonunda da herkes ölüyor intihar tarzı birşey oluyor hatta bir sahnede zenci bir kız çocuğu uzun süre komada kimse iyileştirememiş bu adam iyileştiriyor. hatta yanlış hatırlamıyosam bi kadın polis var bu kasabayı araştıran ama emin değilim bu son hatırladığımdan
  • Film şöyle, okula giden bir çocuk ve bunun işsiz bütün gününü evde geçiren uzun saçlı abisi. Çocuk bir kıza aşık oluyor, müzik felan yapıyor en sonunda abisi bunu gaza getiriyor, ve dedesinin teknesini kaçırıp kızla bir adaya kaçıyorlar.

Biliyorum ve özür diliyorum çok saçma oldu ama, yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • arkadaşlar bu gifteki cüneyt arkın filmi hangisi bilgisi olan var mı?
    https://store.donanimhaber.com/03/c3/99/03c399f2f85239a1a959deb4d97d7e22.gif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İtalyan Aygiri -- 5 Ağustos 2019; 23:13:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zincirkıran

arkadaşlar üç tane korku film soracağım hatırlayan olursa makbule geçer

ilk filmde bir aile yeni bir ev alıyo, eve taşındıktan sonra baba yavaş yavaş deliriyo, çocukları falan öldürmeye çalışıyo. filmin sonunda sandalla uzaklaşıyolar evden.

ikinci korku filminde de bir erkek bir kız kardeş sanıyorum bir yolculuk yapıyolar, uçan bi yaratık falan vardı. sadece filmin final sahnesini hatırlıyorum, erkek çocuğun derisi yüzülmüş bir yere asılmıştı.

üçüncü filmde de bir grup genç bir köye gidiyolardı, hasat gibi bir eğlence vardı. dişlek bi çocuk falan vardı filmde. bu filmin sonunda da yola dikenli tel çekiyolar, motosikletle kaçan çiftin kafası falan kopuyodu, film öyle bitiyodu.

biliyorum biraz fazla oldu ama hatırlayıp ismini söyleyen olursa sevinirim.
    2.Jeepers Creepers
    3.Maniacs(2001)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İtalyan Aygiri

arkadaşlar bu gifteki cüneyt arkın filmi hangisi bilgisi olan var mı?
    https://store.donanimhaber.com/03/c3/99/03c399f2f85239a1a959deb4d97d7e22.gif

Aşk Mabudesi (1969)
  • obili O kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam izledim filmi çok güzel. Eski yeşilçam filmleri gibisi yok. Cüneyt Arkın cidden aşırı yakışıklı ve karizmaymış o dönem. Şimdiki kenan, kıvanç, özçivit falan yanından geçemezmiş o dönemin Cüneyt Arkın'ının
  • Selam beyler benim izlediğim bir zombi filmi vardı film iki ülkenin savaşı sırasında. Başlıyodu savaş alanının ortasında bir mühür vardı o mühür kırılınca zombiler serbest kalıyodu zombilerin bir gözü yok ve bir eli sivri bir bıçak gibi bi şekildeydi acil yardım

• Bir film izlemistim çok güzel olduğunu hatırlıyorum ama ismini konusunu fazla hatırlamıyorum sadece birkaç kısmını hatırlıyorum filmin bir kız vardı evlenecekti sanırım o gün kafasına goktasi mı birşey düşüyor üstüne sonra kadın evleneceği zaman büyüyor dev gibi oluyor filmin ilerilerinde fazla gözü olan uzaylı var bu uzaylı bunlara robot felan gönderiyor bu kızı yakalamak istiyor felan çok karışık anlattım ama bu kadar hatırlıyorum yardim ederseniz sevinirim 1 yıldır filmi her yerde araştırıyorum

• Arkadaşlar sanırım bu film Türkiyede bir televizyon kanalında yayınlanmıştı 3-5 yıl önce
    sanırım (Bilim Adamları) bir tane bebeği alıyorlar su dolu yüzölçümü büyük bir alanın içine koyuyorlar o bebekte zamanla büyüyüp adam oluyor.
    Bir tane tekne yapıyor ve sınırı buluyor ve film burada bitiyor.
    hatırlayan varsa lütfen cevap versin.
  • Merhaba, yerli bir film arıyorum. Muhtemelen 90 larda tvde gösterilmiş olabilir. Sanırım komedi dram tarzıydı.

Konuyu çok net hatırlıyorum. Köylük bir yerde geçiyor. Köyün gençlerinden birisi kendisinden yaşça büyük bir yabancı kadınla evlenmiş. Kadın Alman veya Hollandalı olabilir. Aslında birbirlerini çok seviyorlar, fakat köylüler yaş farkından dolayı biraz garipsiyorlar durumu.

Gelelim filmdeki enteresan bölüme. Kadın, akşam evine gelecek köylü misafirlere yemek pişirmek için köyün deresinden ağacından salyangoz topluyor. Sanıyorum kendi ülkesinde salyangoz yemeği yaygınmış. Salyangozları toplarken de kendi uydurduğu bir şarkı söylüyor : “sükülü böceekk sükülü böceeek, akşam onu herkes yiyeceeekk”

Hatırlayabildiniz mi bu yabancı orta yaşlı gelinin yemek yapmak için salyangozları toplarken, aynı zamanda “sükülü böcek” şarkısını söylediği filmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Delimi

Arkadaşlar sanırım bu film Türkiyede bir televizyon kanalında yayınlanmıştı 3-5 yıl önce
    sanırım (Bilim Adamları) bir tane bebeği alıyorlar su dolu yüzölçümü büyük bir alanın içine koyuyorlar o bebekte zamanla büyüyüp adam oluyor.
    Bir tane tekne yapıyor ve sınırı buluyor ve film burada bitiyor.
    hatırlayan varsa lütfen cevap versin.
    Truman show

• müzikci M kullanıcısına yanıt
    Maalesef ...
  • 
Sayfa: önceki 864865866867868
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.