Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
17.297
Cevap
709
Favori
1.264.191
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
Giriş
    158 Mesaj

28 hafta sonra veya diger filmi olan 28 gun sonra olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    YoLandi23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar selamlar. Film hakkında neredeyse hiçbir şey hatırlamıyorum malesef. Sadece ana karakterlerden erkek olan eşini aldatıyordu sanırım, sevgilisiyle yada eşiyle dağ evi gibi bir yere gidiyorlardı. Daha sonra bir anda evin sahibi yada görevlisi gibi ürkütücü bir adam girip çıkıyordu eve tüfeğiyle. Bol gerilimli bişeydi sanırım. Hatta adamla sevgilisinin mutfakta enteresan sahneleri vardı, kırmızı bir şey dökülüyordu yere kanı andıran, sonra sevişiyolardardı. Bağırıp, çağırıp kavga edip sonra tekrar normale dönebiliyorlardı bir anda. Zor olacak ama belki hatırlayan çıkar. 2012 öncesi olduğunu tahmin ediyorum filmin. 2008-20012 arası bir yapım olabilir.
    |
    |
  • Er
    1 Mesaj
    30_40 kız çocuğu kaçırılıp bunlara zor eğitimler veriliyordu. Yapmayanları öldürüyordular. Sonra 10 sene sonra falan 3/4 kız kalıyordu. Bunlar ajan, casusluk görevle veriliyordu. Bi de kraliçe mi ne vardı onu öldürmek için görev verdiler. O esnada kızlardan birinin annesi kızını tanıdı. Bu film çin vb Bi filmdi. Kılıç falan kullanıyorlardı. Ama aynı zamanda modernlerdi kültüre dayalı giyinme yoktu.Lütfen bulun

2000/2012 yapımı bir film

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferwt90 -- 9 Temmuz 2019; 16:37:16 >
    |
    |
  • baya küçükken izlemiştim bu filmi ana karakter erkek adam halüsilasyon falan görüyordu sürekli hatta şöyle bir sahne var kızın bizi küvette bileklerini kesiyordu yada kesmişti tam hatırlamıyorum adam oraya girmişti banyonun duvarında resim gibi birşeyler vardı onlar canlanmıstı adamla konusmuşlardı falan hatırladıgım bir sahnesi bu birde adam yolda arabadan inmişti yol kenarında bir tavşan görmüştü sonra tavşanı bir kurt parçalamıstı birde hatırladıgım sahne bu biraz sor olucaktır sizin içinde baya az bilgi verdim ama bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim iyi günler dilerim herkese

enter the void olabilrimi hocam?
    |
    |
    film avcısı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Tahminen 1998-2002 yılları arasında Cine5'te izlediğim bir filmdi. Televizyonda suç kanallarını izleyip, oradaki cinayetlerden etkilenip ailesine zarar vermek isteyen küçük bir çocuk vardı sanki. Aklımda sadece bu ayrıntı kaldı. Çocuğun annesi bu kanalları izlemesini yasaklıyordu ancak o yinede gizlice izliyordu. Sonra bir şeyler oluyordu ama unuttum.
    |
    |

Sliver (1993) olabilir mi?https://www.imdb.com/title/tt0108162/
    |
    |
    one.gapdong kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yaklaşık 3 4 yıldır sürekli arıyorum film bulamıyorum hemen bulmam lazım :D hatırladığım şeyleri tek tek yazıyorum
    -filmin kapağını hatırlıyorum sarışın bir kadın vardı yattın yanında yada üstünde beyaz uzun elbise vardı saçı sarı ve uzundu kapak resmi ağırlıkla beyazlık hakimdi
    -biraz karışık hatırladığım için kusura bakmayın konusu ise ; genç bir çocuğun bir yaz tatilindeki hikayesini anlatıyordu yatta temizliği onarımı için, sarışın kadının ve eşinin yanında işe giriyordu film bir küçük adada geçiyordu yada kasaba geçiyordu kadının amacı zengin kocasının servetini ele geçirmekti kadın çocuğa sürekli kur yapıyordu ,kadın bu çocuğu kandırıp her istediğini yaptırmaya başladı , kadın zengin kocasını öldürdü bi gece ama suçu çocuğun üstüne attı, sonra oraya mahkeme banka tarafından bi avukat atandı atanan avukat esmer yada siyahi bir bayandı sonra bu avukat sayesinde kadın kısa bir sürede kocasının servetini ele geçirdi film sonunda çok şaşırtıcı bir sondu aslında atanan avukat kadının sevgilisi imiş ve sarışın kadın son hamlesi çocuğun öldürmediğini kanıtlayacak kamera kaydını bırakarak avukatla beraber ülkeyi terk etmesi ile bitiyordu film sonunda çocuk kurtuluyordu bu suçlamadan

BİRAZ KARIŞIK ANLATTIM BİLİYORUM AMA BU FİLMİ BULMAM LAZIM ÇOK ACİL TEKRAR İZLEMEK İÇİN 20 TANE FİLM SİTESİNİN 600 KADAR SAYFA GEZDİM BULAMADIM FİLM ÇOK ESKİ DEGİL 4 5 YILLIK MAX ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

• Er
    4 Mesaj

BEKLİYORUM LÜTFEN YARDIM UYUYAMIYORUM ARTIK BULMAM LZIM :s
    |
    |
    VedKross kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

banada yardım edebilirsin ?
    |
    |
    KOEMAN32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Okudum ama aklima bisey gelmiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    VedKross kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çatısız Kadınlar
    ve
    Kimsecikler

İkisi de ATV yapımı TV filmi formatında.

Arşivleri azcık garıştırsak... Yok mudur? Yasal olarak edinmenin yolu yok mu? Yada...
    |
    |
  • Er
    2 Mesaj
    benim de hatırlayamadığım iki film var.
    Birincisi sanırım ikinci dünya savaşıyla ilgiliydi. Bir çocuk vardı köpeğinin peşinden koşarken yağmur yağıyordu bir duvarın dibinde yağmurdan korunmaya çalışırken duvarın içinden geçiyordu ve 50 yıl geriye gidiyordu savaş dönemine. Orada kendi yaşlarında bir kızla tanışıyordu. Kızın ailesi depremde ölmüş bu yüzden kız hiç eve giremiyordu dışarıda uyuyordu. Sonra geri dönüyordu çocuk ve kızın yaşlanmış halini görüyordu sokakta kuşları besliyordu kadın. Böyle bir filmdi çok uzun zamandır aradım maalesef bulamadım.
    Diğeri ise sanırım alman yapımı bir filmdi. Bir giyim şirketi küçük mağazalarını kapatıyordu. Bunlardan birinin sahibi olan kadın yöneticisiyle konuşmak için şirkete gidiyordu ve orada kadını yeni gelecek olan bir yönetici sanıyorlardı. Kadın da bozmuyordu orada müdürlük yapıp mağazaları kapanmaktan kurtarıyordu. Tv8 de izlemiştim yıllar önce.
    Hatırlayabilen olursa çok sevinirim. Teşekkürler. :)

• Yüzbaşı
    550 Mesaj

Kusura bakmayın bilmiyorum. Bulunursa haber verebilir misiniz ikisi de hoşuma gitti.
    |
    |
    kekiksever kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: VedKross

ÇOK ACİL YARDIM :D
    Yaklaşık 3 4 yıldır sürekli arıyorum film bulamıyorum hemen bulmam lazım :D hatırladığım şeyleri tek tek yazıyorum
    -filmin kapağını hatırlıyorum sarışın bir kadın vardı yattın yanında yada üstünde beyaz uzun elbise vardı saçı sarı ve uzundu kapak resmi ağırlıkla beyazlık hakimdi
    -biraz karışık hatırladığım için kusura bakmayın konusu ise ; genç bir çocuğun bir yaz tatilindeki hikayesini anlatıyordu yatta temizliği onarımı için, sarışın kadının ve eşinin yanında işe giriyordu film bir küçük adada geçiyordu yada kasaba geçiyordu kadının amacı zengin kocasının servetini ele geçirmekti kadın çocuğa sürekli kur yapıyordu ,kadın bu çocuğu kandırıp her istediğini yaptırmaya başladı , kadın zengin kocasını öldürdü bi gece ama suçu çocuğun üstüne attı, sonra oraya mahkeme banka tarafından bi avukat atandı atanan avukat esmer yada siyahi bir bayandı sonra bu avukat sayesinde kadın kısa bir sürede kocasının servetini ele geçirdi film sonunda çok şaşırtıcı bir sondu aslında atanan avukat kadının sevgilisi imiş ve sarışın kadın son hamlesi çocuğun öldürmediğini kanıtlayacak kamera kaydını bırakarak avukatla beraber ülkeyi terk etmesi ile bitiyordu film sonunda çocuk kurtuluyordu bu suçlamadan

BİRAZ KARIŞIK ANLATTIM BİLİYORUM AMA BU FİLMİ BULMAM LAZIM ÇOK ACİL TEKRAR İZLEMEK İÇİN 20 TANE FİLM SİTESİNİN 600 KADAR SAYFA GEZDİM BULAMADIM FİLM ÇOK ESKİ DEGİL 4 5 YILLIK MAX ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
    Careful What You Wish For (2015) https://www.imdb.com/title/tt1629242/?ref_=rt_li_i

Ustam o kadar aramanıza gerek yokmuş keşke buraya yazsaydınız....

• Er
    4 Mesaj

Gerçekten Çok Teşekkür Ederim belki 2015 beri arıyorum çok mutlu oldum şuan :D :D :D
    |
    |
    mfy94 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hatırlayabilidiğim kadarıyla Konusu:

Kasabada geçiyodu sanırım kış aylarıydı.
    Yaşlı bi adam karısını kıskanıyordu işte karısıyla yakın gördüğü olan kişileri ıssız bir yere götürüp öldürüyordu.
    Bi genç vardı bu yaşlı adamın komşusuydu. Bigün yaşlı adamın birisini öldürdüğüne şahit oluyordu bu genç.

Filmden hatırladıklarım bu kadar. Aklıma takıldı sorayım dedim her cevap için şimdiden teşekkürler.
    |
    |
sohbet
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Ankara Web Tasarım
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.