Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (862. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 860861862863864
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2 gündür hatırlayamadığım bir film var. Hatırladığım tek sahne, çocuk evinde kalan kendisinden yaşça büyük arkadaşıyla annesinin ilişkisi olduğunu fark eder ve bunu gence sorar (sanırım o genç de uyuşturucu satıcısıydı) genç de annesiyle yattığını itiraf eder. Daha sonra çocuk annesinin onu azaladığı sırada her şeyi yüzüne vurur. Hangi filmdeydi bilenler bi yardım ediversin :)
  • Bu 5 yapımda 2000li senelerde olması lazım.

Birincisi yer altında mafya gibi bir yer var bir suçlu ana karakter elleri kelepçeli yanında 2 kişi kolunda gidiyorlar karşısından bir kız geliyor ve eline yada koluna dokunuyor.Mafya liderinin yanına gidiyorlar adama iş veriyor kelepçeli kabul etmiyor mafya lideri az önce sana ölümcül bir virüs verdi o kız diyor işi falan kabul ediyor tam aklımda çıyan lafı kaldı adamın adımı yoksa filmin adımı emin değilim.

İkincisi yakışıklı ukala bir genç var hergün her hafta bir kızla çıkıyor ve her ayrıldığının kalbini kırıyor odunluk yapiyor.Bir gün bir avukat geliyor çok yüksek bir miras kaldığını söylüyor babasından ya da büyükbabasından emin değilim.Mirası tek şartla veriyor o da ayrıldığı tüm kızlardan özür dileyip kendini affetirmek bu hepsinin peşine düşüyor af diliyor her istediklerini yapiyor gerçek mirasi ise eski bir kızı sevgilisi yaparak alıyor diğer mirasi almıyordu sanırım.

Üçüncü film aklımda kalan tek sahne gelişmiş bir zaman da uzay aracında bir grup bir iri yarı yüzü falan kapalı bir adam buluyorlar suçlu mu neydi para avcılığı da olabilir.Neyse adamı aliyorlar tıbbı odaya derken bir kız masa da bir işle meşgul oluyor o adam uyanıyor kızın kafasını tutup galiba sıvı nitrojen olması lazım onun içine sokuyor saniyede kızın kafası buz oluyor kafasından tutup masaya vuruyor kızın kafası buz gibi kırılıyor gerisini unuttum.

Dördüncü bir suç lideri eski suçlu ve polislerden ekip kuruyor işlerini yaptırıp yenilerini öldürüyor.Liderleri savaşta aldığın yaralar seni kızlara karşı güzel gösterir lafı kaldı bu adamı öldüremiyor bu onların peşine düşüyordu.

Beşinci bir polis sussuz yere bir şeyle yargılanıyor kendini suçsuz çıkarmak için birilerini rehin falan aliyordu bir binada polislerin yakalamak için yaptığı tüm taktikleri falan biliyor her defasında geri püskütüyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByWasco

Bu 5 yapımda 2000li senelerde olması lazım.

Birincisi yer altında mafya gibi bir yer var bir suçlu ana karakter elleri kelepçeli yanında 2 kişi kolunda gidiyorlar karşısından bir kız geliyor ve eline yada koluna dokunuyor.Mafya liderinin yanına gidiyorlar adama iş veriyor kelepçeli kabul etmiyor mafya lideri az önce sana ölümcül bir virüs verdi o kız diyor işi falan kabul ediyor tam aklımda çıyan lafı kaldı adamın adımı yoksa filmin adımı emin değilim.

İkincisi yakışıklı ukala bir genç var hergün her hafta bir kızla çıkıyor ve her ayrıldığının kalbini kırıyor odunluk yapiyor.Bir gün bir avukat geliyor çok yüksek bir miras kaldığını söylüyor babasından ya da büyükbabasından emin değilim.Mirası tek şartla veriyor o da ayrıldığı tüm kızlardan özür dileyip kendini affetirmek bu hepsinin peşine düşüyor af diliyor her istediklerini yapiyor gerçek mirasi ise eski bir kızı sevgilisi yaparak alıyor diğer mirasi almıyordu sanırım.

Üçüncü film aklımda kalan tek sahne gelişmiş bir zaman da uzay aracında bir grup bir iri yarı yüzü falan kapalı bir adam buluyorlar suçlu mu neydi para avcılığı da olabilir.Neyse adamı aliyorlar tıbbı odaya derken bir kız masa da bir işle meşgul oluyor o adam uyanıyor kızın kafasını tutup galiba sıvı nitrojen olması lazım onun içine sokuyor saniyede kızın kafası buz oluyor kafasından tutup masaya vuruyor kızın kafası buz gibi kırılıyor gerisini unuttum.

Dördüncü bir suç lideri eski suçlu ve polislerden ekip kuruyor işlerini yaptırıp yenilerini öldürüyor.Liderleri savaşta aldığın yaralar seni kızlara karşı güzel gösterir lafı kaldı bu adamı öldüremiyor bu onların peşine düşüyordu.

Beşinci bir polis sussuz yere bir şeyle yargılanıyor kendini suçsuz çıkarmak için birilerini rehin falan aliyordu bir binada polislerin yakalamak için yaptığı tüm taktikleri falan biliyor her defasında geri püskütüyordu.
    İlk aklıma gelenler ;
    3 . Jason X (2001) olabilir .

5. The Negotiator (1998)
  • esersenol E kullanıcısına yanıt
    The boy next door olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir film arıyorum çok popüler değil 7-8 sene önce izlemiştim kör bir kız vardı babasıyla yaşıyodu bi bayram günü babası kızı evde tek bırakıyodu ve katiller eve giriyodu hatta bi sahnesinde kızın ayağının altına cam batmıştı

• Aa999 A kullanıcısına yanıt
    Hayır değil. Filmin konusu bahsettiğim mevzu değildi sadece küçük bir detaydı.

• adını hatırlayamadığım iki film var.

ilkinde zenci bir mahkum hapisaneden çıkıyor ve aynı koğuşta kaldığı birinden ötürü adamın bir şeyler bildiğini tahmin eden polisler ona bir dinleyici takıyor. film baya iyi be hareketli bir filmdi.

ikincisi ise adını temize çıkarmaya çalışan bir adamın hikayesini komu ediniyor. yanlış hatırlamıyorsam adam eski bir polisti. 90'larda çekilmiş bir film idi diye tahmin ediyorum.

Bilen yazsın lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: esersenol

Selam arkadaşlar

2 gündür hatırlayamadığım bir film var. Hatırladığım tek sahne, çocuk evinde kalan kendisinden yaşça büyük arkadaşıyla annesinin ilişkisi olduğunu fark eder ve bunu gence sorar (sanırım o genç de uyuşturucu satıcısıydı) genç de annesiyle yattığını itiraf eder. Daha sonra çocuk annesinin onu azaladığı sırada her şeyi yüzüne vurur. Hangi filmdeydi bilenler bi yardım ediversin :)
    Hatırladım

Enter the Void
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByWasco

Bu 5 yapımda 2000li senelerde olması lazım.

2.Bad boy(2002)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • obili O kullanıcısına yanıt
    Film ilgimi çekti, tam bulursanız haber verin diyecektim ki bulunmuş. Kim bulmuş acaba... Hiç şaşırmadım. Sen, X kare falan şimdi niki aklıma gelmeyen bir avuç insan, forumun size maaş bağlaması lazım yeminle. Hayat kurtaran adamlar topluluğu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendiİsteğiyleAyrıldı

Film ilgimi çekti, tam bulursanız haber verin diyecektim ki bulunmuş. Kim bulmuş acaba... Hiç şaşırmadım. Sen, X kare falan şimdi niki aklıma gelmeyen bir avuç insan, forumun size maaş bağlaması lazım yeminle. Hayat kurtaran adamlar topluluğu...
    Forumlar bu tip şeyler için . Paylaşmak (en azından benim için)... Hem maaş almadığımızı nereden biliyorsun

Belki para olarak değil ama edilen bir teşekkür yetip artıyor. Film ve bulmaca gibi şeylere meraklı olan benim için zevk .

Soru olmayınca kendimiz oyun konusu bile yapıyoruz (bkz imzamdaki konu)
  • Bir film varı bir arkadaş grubu bir yere gidiyordu orda kızlara para veriliyordu kızlat soyunuyordu sonra adam bir kıza inci kolye verdiydi kız teiekkür edip gitttiydi devamı yok

• Şimdi birtane asker vardı bu eski zamanlarda silahlara barut koyup kurşun koyup sıkıştırarak atılan zamanları anlatan bşiir flim adam askerdi biriyle savaşıyordu mermisi bitti oğlunun kurşundan askerleri vardı onları eritip mermi yaptı birtane kızı vardı konuşamıyordu flimin sonunda konuştu babasına sarıldı
  • ya çok net hatırlamıyorum ama 4-5 sene önce star tvde izlemiştim.iki tane dedektif veya polis vardı.bi tanesi gözlüklüydü güzel sevgilisi veya eşi vardı.Diğer poliste filmin sonlarına doğru piskolog kadınla sevgili oluyordu.biraz komediye yakın aksiyon filmiydi.yapım yılı 2005 sonrası gibiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat122 -- 27 Haziran 2019; 21:32:58 >
  • selam arkadaşlar bende bi film arıyorum yardım ederseniz sevinirim filmin sonunda zenci bir adamın içine bi şey giriyordu fabrika gibi bi yerde ve o şey adamın vücuduna girince o bedene haps olup ölüyodu adamla birlikte o adamda birilerini galiba küçük bi çocuğu korumaya çalışıyordu çok eskiden televizyonda izlemiştim
  • silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OozedX -- 24 Şubat 2021; 0:31:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burap989

selam arkadaşlar bende bi film arıyorum yardım ederseniz sevinirim filmin sonunda zenci bir adamın içine bi şey giriyordu fabrika gibi bi yerde ve o şey adamın vücuduna girince o bedene haps olup ölüyodu adamla birlikte o adamda birilerini galiba küçük bi çocuğu korumaya çalışıyordu çok eskiden televizyonda izlemiştim
    Büyük ihtimalle Fallen (Cani Ruh) filminden bahsediyorsunuz. Denzel Washington oynuyordu. Dediğiniz gibi, filmin sonunda kötü ruh Denzel'in vücuduna giriyor ama mekan fabrika değil. İsterseniz bir bakın.
    https://720p-izle.com/izle/dublaj/fallen.html
    https://www.imdb.com/title/tt0119099/
  • quote:

Orijinalden alıntı: burap989

selam arkadaşlar bende bi film arıyorum yardım ederseniz sevinirim filmin sonunda zenci bir adamın içine bi şey giriyordu fabrika gibi bi yerde ve o şey adamın vücuduna girince o bedene haps olup ölüyodu adamla birlikte o adamda birilerini galiba küçük bi çocuğu korumaya çalışıyordu çok eskiden televizyonda izlemiştim
    Guardian(2001)

Fragmanı
    https://youtu.be/hgcqfzTID4o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 28 Haziran 2019; 16:11:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlhcanmlh

Şimdi birtane asker vardı bu eski zamanlarda silahlara barut koyup kurşun koyup sıkıştırarak atılan zamanları anlatan bşiir flim adam askerdi biriyle savaşıyordu mermisi bitti oğlunun kurşundan askerleri vardı onları eritip mermi yaptı birtane kızı vardı konuşamıyordu flimin sonunda konuştu babasına sarıldı
    Patriot (Vatansever) filmi.

Mel Gibson filmi.
    https://www.imdb.com/title/tt0187393/

Küçük kızın konuştuğu sahne:https://www.youtube.com/watch?v=VHuq1UwP_2Y
  • Merhaba arkadaşlar,
    Bir kaç sene önce çok güzel bir Türk filmi görmüştüm. Genç uzun saçlı adam sevdiği kızla evleniyor ve sonrası hastalığından ölüyor. Hastalığını eşinden sakladı. Bu film galiba 2010'da çıktı. Bana yardım edebilir misiniz?
    Selamlar Nuri

• 
Sayfa: önceki 860861862863864
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.