Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (863. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir türk filmiydi çocuk birisini aramaya gidiyordu yunanistana en sonunda denize yürüyerek intihar ediyordu adam hatırladığım tek şey bu
  • Merhaba arkadaşlar,
    Adını hatırlayamadığım filmin konusu kısaca şöyle:
    Bilgisayar dahisi bir adam vardı ve bu adam ölümcül bir hastalığa yakalanıyordu, karısını (sevgilisi de olabilir) ikna ederek kendisinin beynini bilgisayara bağlı olarak yaşatmaya ikna ediyordu, sonra dünyadaki bütün bilgisayarlara girerek bütün dünyayı ele geçiriyordu.
    Bu filmi bir türlü bulamadım, yardım lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysfrh

Merhaba arkadaşlar,
    Adını hatırlayamadığım filmin konusu kısaca şöyle:
    Bilgisayar dahisi bir adam vardı ve bu adam ölümcül bir hastalığa yakalanıyordu, karısını (sevgilisi de olabilir) ikna ederek kendisinin beynini bilgisayara bağlı olarak yaşatmaya ikna ediyordu, sonra dünyadaki bütün bilgisayarlara girerek bütün dünyayı ele geçiriyordu.
    Bu filmi bir türlü bulamadım, yardım lütfen.
    https://www.imdb.com/title/tt2209764/

Transcendence
  • Selam arkadaşlar bir film arıyorum yardım ederseniz çok iyi olur, dünyadaki bütün insanlara bi virüs bulaşıyor ya da salgın hastalık ve herkes yaratık gibi şeylere dönüşüyor devlet de bunları yakalıyor bi adamın kızına da bulaşmış virüs ama adam kızını ihbar etmiyor saklıyor iyileştirmek için bi çözüm bulmaya çalışıyor sonunda kız tamamen canavar gibi bi şeye dönüşüp ölüyor yanlış anlattığım kısımlar olabilir ama genel olarak böyleydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OozedX

silindi
    Bu olabilir mi?

Eternal Sunshine of the Spotless Mind
    https://m.imdb.com/title/tt0338013/?ref_=m_nm_knf_i2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m4hmud -- 1 Temmuz 2019; 21:8:1 >
  • bi kadın var oteldemi evdemi ne kalıyo baska binada bi adam var düzenek kurmuş kadını izliyo kadın uyurken bişeyler falan yapıyo eve kamera koymus kadın bunu farkediyo sonradan kaçmaya calisiyo adam kadina eziyet falan ediyo boyle bide polis falanda vardı sanrm adını bi turlu hatrlayamadm bilen varsa yazabilirmi

• one.gapdong O kullanıcısına yanıt
    Ölüm uykusu (2011)

• kendi0 K kullanıcısına yanıt
    yok benziyo ama o deil başka varmı tahmin ettiğin

• one.gapdong O kullanıcısına yanıt
    View of terror olabilir o zaman

• eskiden bir film izlemiştim bi çocuk ve annesi evde yaşıyorlar ev satılık oluyordu çocuk sanırım tavan arasında bi kamera buluyordu ve zamanda yolculuk yapıyordu her şeyide bi kameraya kaydetiyordu liseliydi heralde genç sevdiği kız falan vardı grup olaraktan zamanda geçmişe gidiyorlardı filmin sonunda filmin başını gösteriyorlardı ama bu sefer çocuk tavan arasında 2 tane kamera buluyordu filmde kameraya kaydettikleri kameraydı 2. sı ismini unuttum bilen varsa lütfen söylesin çok mutlu olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk acar

eskiden bir film izlemiştim bi çocuk ve annesi evde yaşıyorlar ev satılık oluyordu çocuk sanırım tavan arasında bi kamera buluyordu ve zamanda yolculuk yapıyordu her şeyide bi kameraya kaydetiyordu liseliydi heralde genç sevdiği kız falan vardı grup olaraktan zamanda geçmişe gidiyorlardı filmin sonunda filmin başını gösteriyorlardı ama bu sefer çocuk tavan arasında 2 tane kamera buluyordu filmde kameraya kaydettikleri kameraydı 2. sı ismini unuttum bilen varsa lütfen söylesin çok mutlu olurum
    Project Almanac (2015)
  • Arkadaşlar selam. Pek bir şey hatırlamıyorum ama özet geçeyim

Başrolde sarı bir adam var rus galiba. Karısını aldatıyor. Zengin, göl kenarı gibi bir yerde galiba evi vardı. Uyuşturucu işi yapıyordu gizlice sanki. 2012 veya 2011 filmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut.. -- 7 Temmuz 2019; 0:51:58 >
  • selam herkeze oncelıkle ılgılenenlerden sımdıden tesekkur ederım. cocukken ızledıgım bır fılmı hatırlayamadım sıze sormak ıstıyorum. fılmı 2002 veya 2003 yıllarında ızlemıstım. 12 13 yasında kızlı erkeklı cocukların oynadıgı ormanlık kasabada cekılmıstı fılm bu korku fılmlerınde olan evlerden vardı 2 katlı ahsap olanlardan cocuklardan bırı evın onunde dedesıyle radyodan maç dınlıyordu sonra bırtane kızın bacagını kırıyorrdu arkadasları ve sonlara dogru bas karaterlerden olan erkek cocuk kasabadan tasınıyordu yıllar sonra gerı gelıyordu 18 yaslarında bır kızla yolda karsılasım ona boyle bır kız vardı ben ufakken burda oturuyordum tanıyormusun alan oda o benım annemdı gıbı seyler dıyıp sonrasındada fılm bıtıyordu bukadarını hatırlıyorum ama fılmın adı yok bende bılen varsa lutfen yazabılırmı ??
  • Nuri9161 N kullanıcısına yanıt
    Ask Tesadufleri Sever olabilir mi?

• YoLandi23 Y kullanıcısına yanıt
    28 hafta sonra veya diger filmi olan 28 gun sonra olabilir mi?

• Arkadaşlar selamlar. Film hakkında neredeyse hiçbir şey hatırlamıyorum malesef. Sadece ana karakterlerden erkek olan eşini aldatıyordu sanırım, sevgilisiyle yada eşiyle dağ evi gibi bir yere gidiyorlardı. Daha sonra bir anda evin sahibi yada görevlisi gibi ürkütücü bir adam girip çıkıyordu eve tüfeğiyle. Bol gerilimli bişeydi sanırım. Hatta adamla sevgilisinin mutfakta enteresan sahneleri vardı, kırmızı bir şey dökülüyordu yere kanı andıran, sonra sevişiyolardardı. Bağırıp, çağırıp kavga edip sonra tekrar normale dönebiliyorlardı bir anda. Zor olacak ama belki hatırlayan çıkar. 2012 öncesi olduğunu tahmin ediyorum filmin. 2008-20012 arası bir yapım olabilir.
  • 30_40 kız çocuğu kaçırılıp bunlara zor eğitimler veriliyordu. Yapmayanları öldürüyordular. Sonra 10 sene sonra falan 3/4 kız kalıyordu. Bunlar ajan, casusluk görevle veriliyordu. Bi de kraliçe mi ne vardı onu öldürmek için görev verdiler. O esnada kızlardan birinin annesi kızını tanıdı. Bu film çin vb Bi filmdi. Kılıç falan kullanıyorlardı. Ama aynı zamanda modernlerdi kültüre dayalı giyinme yoktu.Lütfen bulun
    2000/2012 yapımı bir film

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferwt90 -- 9 Temmuz 2019; 16:37:16 >
  • merhaba arkadaşlar bende bir film arıyorum hatta 5 6 yıldır boş olan her zamanımda arıyorum sağlantı haline getirdim biraz :) banada yardımcı olabilirmisiniz filmdeki şeyleri yazsam
  • baya küçükken izlemiştim bu filmi ana karakter erkek adam halüsilasyon falan görüyordu sürekli hatta şöyle bir sahne var kızın bizi küvette bileklerini kesiyordu yada kesmişti tam hatırlamıyorum adam oraya girmişti banyonun duvarında resim gibi birşeyler vardı onlar canlanmıstı adamla konusmuşlardı falan hatırladıgım bir sahnesi bu birde adam yolda arabadan inmişti yol kenarında bir tavşan görmüştü sonra tavşanı bir kurt parçalamıstı birde hatırladıgım sahne bu biraz sor olucaktır sizin içinde baya az bilgi verdim ama bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim iyi günler dilerim herkese
  • film avcısı F kullanıcısına yanıt
    enter the void olabilrimi hocam?
  • 
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.