Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (771. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 769770771772773
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu film 2015 yapımı "Wrecker" , izlemiştim.

http://m.imdb.com/title/tt4227282/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar, genç bir cocugun kendinden buyuk bir kadina hayran oldugu bir film var. Kadin evini kurarken ona yardim ediyor. Pencereden dikizliyor kadını. Sanirim hint filmi yardimci olur musunuz. Tesekkur ederim şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: My True Self

Merhaba,
    Ben de bir film sormak istiyorum. Aşağıdaki sahneyi hatırlıyorum.
    Amerikan hava kuvvetleri bir binaya hava saldırısı yapacak. Ortadoğuda bir yerde. İçeride teröristler var diye.
    Binanın hemen dışında da küçük bir kız var birşeyler satmaya çalışıyor bir tezgahta. Uydudan bu anı komuta merkezinde izliyorlar. Sonunda da uçak vuruyor binayı ve kız yaralanıyor. Filmi izleyen var mı? Adını hatırlamıyorum.

Eye in the Sky (2015)

• Aklımdan çıkmayan bir film var ama bir türlü adını hatırlamıyorum cok eskiden izlemistim cine5 te cikmisti bir genc ve sevgilisi uzaylilardan kaciyorlardi cocugun elinde anahtar gibi bisiy var iki parcadan olusuyor ve bu parcanin birisi cocukta uzaylilarda bu parcalarin pesinde uzay gemisinin anahtari iki parca birlesince uzay gemisine biniliyor. Devlet eskiden dünyaya gelen bir uzay gemisini bulmus ve tamir etmeye calismislar uzaylilarla bas edemeyince çocuk iki parcayi birlestirip uzay gemisine biniyor ve uzaylilarin üssüne gidip orayi komple patlatiyor ... Filmi hatirlayan lütfen yardimci olabilirlermi

• İyi geceler arkadaşlar

Yaklaşık 15 16 sene önce CD ile izlediğim bı film vardı iskeletlerle savasiliyorrdu bı mağarada uyuya kalıyorlardı uyandıklarında 300 400 sene geçiyordu

Film.adini bilen varmı acaba

• X@ndeR kullanıcısına yanıt
    Selam 1988 yilinda izledigim bir filim.

Bir grup banka soyar ucakla agaclikli bir yere inerler yada duserler. geceyi agaclarin ortasinda bir evde gecirirler. Agaclar yada misirlar icindeki korkuluklar sirayla bunlari oldururur. hatta bir sahnede paralari sirayla dizip toplayani oldurmuslerdi. filmde surekli evin duvarinda asili bir resim gosteriliyordu.

korkuluklarin soygunculari oldurdugu filmi hatirlayan varsa cok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hank Rearden

Selam 1988 yilinda izledigim bir filim.

Bir grup banka soyar ucakla agaclikli bir yere inerler yada duserler. geceyi agaclarin ortasinda bir evde gecirirler. Agaclar yada misirlar icindeki korkuluklar sirayla bunlari oldururur. hatta bir sahnede paralari sirayla dizip toplayani oldurmuslerdi. filmde surekli evin duvarinda asili bir resim gosteriliyordu.

korkuluklarin soygunculari oldurdugu filmi hatirlayan varsa cok sevinirim.

Scarecrows (1988)

http://www.imdb.com/title/tt0096046/
  • Arkadaşlar kız arkadaşım bir filmi hatırlamaya çalışıyor da tam olarak ben de ne olduğunu hatırlayamadım hatırlayanınız ya da bileniniz olursa şimdiden teşekkürler.

Hatırlayabildiği kadarıyla konusu şu : Ya 2 ya da 3 kız var bunlar galiba kayboluyorlar ve yaşlı bir adamın kapısını çalıyorlar bu adam da kapısını açıyor ve adamda sanırsa doktor yapacağı deneyde bu 3 kızı birbiriyle birleştirip değişik, kuyruklu bir hayvan yaratıyo birbirlerine bağlıyo gibi bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recsoft

Arkadaşlar kız arkadaşım bir filmi hatırlamaya çalışıyor da tam olarak ben de ne olduğunu hatırlayamadım hatırlayanınız ya da bileniniz olursa şimdiden teşekkürler.

Hatırlayabildiği kadarıyla konusu şu : Ya 2 ya da 3 kız var bunlar galiba kayboluyorlar ve yaşlı bir adamın kapısını çalıyorlar bu adam da kapısını açıyor ve adamda sanırsa doktor yapacağı deneyde bu 3 kızı birbiriyle birleştirip değişik, kuyruklu bir hayvan yaratıyo birbirlerine bağlıyo gibi bir şey.

http://m.imdb.com/title/tt1467304/

Bu film olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: f_circle

quote:

Orijinalden alıntı: recsoft

Arkadaşlar kız arkadaşım bir filmi hatırlamaya çalışıyor da tam olarak ben de ne olduğunu hatırlayamadım hatırlayanınız ya da bileniniz olursa şimdiden teşekkürler.

http://m.imdb.com/title/tt1467304/

Bu film olabilir mi?

Aynen buymuş çok teşekkürler kardeşim

• Adını hatırlayamadığım bir film var. Liseden sonra ilanlardan iş arayan bir çocuk afişte gördüğü güzel kız için işe başvuruyor. Eğitim alıyor ve beklenmedik şekilde şehirden uzak bir köyde orman işçisi olarak çalışmak zorunda kalıyor. Ve olaylar gelişiyor. Japon, Kore ya da Çin filmi.

Bilen var mı acaba?
  • MERHABALAR

Bİ FİLM VARDI GÖLGELER GECELEYİN İNSANLARI KAÇIRIYORDU KARANLIKTA AMA IŞIKTA KAÇIRAMIYORLARDI 2 HAFTADIR ARIYORUM BULAMADIM YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM Bİ SAHNEDE ADAM OTOBÜS DURAĞINDA YERDEYDİ VE IŞIK VARDI GECEYDİ GÖLGELER ADAMIN ETRAFINI ÇEVİRMİŞLERDİ OTOBÜS DURAĞINDAKİ IŞIK GİDİYORDU SONUNDA ADAMIDA KAÇIRIYORLARDI BÖYLEYDİ SANIRIM YA LÜTFEN BULURMUSUNUZ 2 HAFTADIR BULAMADIM FİLMİ YA :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: amiral034

MERHABALAR

Bİ FİLM VARDI GÖLGELER GECELEYİN İNSANLARI KAÇIRIYORDU KARANLIKTA AMA IŞIKTA KAÇIRAMIYORLARDI 2 HAFTADIR ARIYORUM BULAMADIM YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM Bİ SAHNEDE ADAM OTOBÜS DURAĞINDA YERDEYDİ VE IŞIK VARDI GECEYDİ GÖLGELER ADAMIN ETRAFINI ÇEVİRMİŞLERDİ OTOBÜS DURAĞINDAKİ IŞIK GİDİYORDU SONUNDA ADAMIDA KAÇIRIYORLARDI BÖYLEYDİ SANIRIM YA LÜTFEN BULURMUSUNUZ 2 HAFTADIR BULAMADIM FİLMİ YA :D

Vanishing On 7th Street
  • obili O kullanıcısına yanıt
    YA VARYA SEN ADAMSIN SENIN DASSAGINI YESİNLER YA
  • Merhaba arkadaşlar,
    uzun zaman önce bir film izlemiştim ismini hatırlamıyorum. Hatırldığım kadarıyla
    bir aile bir eve taşınıyodu ve evin en küçük çocuğu çatı katında bir defter buluyodu. defteri açmasına izin vermeyen fare gibi konuşan bişey vardı ev korunuyodu. dışarda görunmeyen canavaarlar vardı. bana yardımcı olurmusunuz uzun zamandır arıyorum ama bulamadımm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o.zge -- 2 Aralık 2017; 17:30:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bombacimulayim34

Arkadaşlar yaklaşık 9-10 sene önce cd den izlemiştim çok fazla hatırlamıyorum ama hatırladığım kadarıyla özet geçeyim hemen.Bir tane cadı yakılmadan önce lanetliyordu bir küçük bir heykeli denize mi atıyordu tam hatırlamıyorum ama bunu birisi bulup eski bir dükkanda satıyordu .Kadının bir tanesi bunu alıyordu dilek diliyordu heykelden Çocuğu olması için dua ediyordu.Çoçuğu oldu.Sonra bu heykel yaratığa dönüştü.Motosiklete biniyor, Kolu kopunca kolunu iğne iplikle dikiyordu komikce de bir şey di ama gerilim filmiydi o doğan çoccuğu alıp mezarlığa götürmeye çalışıyor .Ruhu için galiba bebek gerekiyor.

Adını bulabilirseniz çok sevinirim yaklaşık 3 aydır aklıma takıldıkça arıyorum Çoğu filme baktım ama bulamadım Teşekkürler .

Arkadaşlar bilen yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YedekOyuncuu

quote:

Orijinalden alıntı: YedekOyuncuu

Selam herkese aradığım bir kaç film var sizlere ayrıntıları aktarıyorum.
    İlk filmin adı Trt'de Fia diye geçiyordu tahmini 2005'li yıllarda izlemistim daha sonra arattigimda o adla geçen film bulamadım film tahmini fransız filmi küçük bir kızın adı fia başından geçen olayları anlatıyor.

2.film 2000 öncesi olma ihtimali yüksek galiba kanal d'de oynamıştı 10'lu yaşlarda bir çocuğun yatağının altında bir geçit var buradan farklı dünyaya açılıyor fredy gibi garip tipli varlıkların bulunduğu mekana gidiyorlardı.

3.film maske filmine oldukça benzer bir film tahmini kanal d'de izledim film ile alakalı hatırlaya bildiğim anı maskeyi alabilmek için çeşitli uzaylı tipli varlıkların çabaladığı bir sahnede lokantada elemanı sıkıştırıyorlar ve oda onlara sahte bir maske veriyordu.

4.film yine 2000 başları yada 2000 öncesi korku filmi yarasa benzeri bir şey hatırlıyorum ve bu varlığın peşinden giden biri vardı hatta filmin ortalarında lavabo da elemanın önünü kesiyordu kafasında van hellsing benzeri bir şapka olduğunu hatırlıyorum.

5.film show tv'de izlemistim 2000'li dönemlere ayit bilim kurgu filmi filmin başlangıcında 2 genç ormanlık bir alanda arabanın içinde otururken gökyüzünden ormana taş benzeri bir şey düşer meraklı olan biri bakmaya gider ve renkli taşlara benzer tılsımları alır bu çocukların peşlerine birileri düşer kovalamaca başlar sona doğru genç olanlardan biri ölür diğeri ise ölmeden önce taşları bir makinaya yerleştirir bu olayın başladığı noktaya dönerler.

6.film bu filmin tarihini hatırlamıyorum ama eski olma ihtimali var hatırladığım tek sahne opera şefine benzer birinin arkadaşlarını öldürmek ve bir komplo kurmak için hazırladığı pla bunu orkestrayı yönetirken düşünüyor ve belki filmin bir 15 dakikası bu düşünce ile geçiyor ardından planına koyuluyor gerisini hatırlayamıyorum.

Ek olarak

Eski bir korku filmi;film genel anlamda trende geçiyor bir yaratık benzeri bir şey var milletin içine grip onu yönetiyor diğer bir bedene geçtiğinde ise eski beden ölüyor hatta ölen kişinin gözünü incelendiğinde o yaratık görülüyordu galiba bir tane rus vardı filmi çok rahat 15 yıl önce izledim.Son olarak en son yaratığın ele geçirdiği kişi komutan logar benzeri bir tipti.

Ek olarak yazdığınız film Korku Treni olabilir mi?
    http://www.imdb.com/title/tt0068713/?ref_=nv_sr_1
  • Selamlar herkese. 3 saattir izlediğim bir filmin adını hatırlamaya çalışıyorum ama nafile. Hatta filmi ablamla izlemiştik ona da hatırladığım kısımları anlattım o da hatırlayamadı. Hayal meyal öyle bi film izlediğimizi hatırlıyoruz ama filmin adını hatırlamıyoruz. Ben de DH'deki sinefillere sorayım kesin bilirler dedim. Tek umudum sizsiniz.

Filmle ilgili çok az şey hatırlıyorum. Sadece filmin hissettirdiği duyguyu çok net hatırlıyorum. Filmde ana karakterimiz bir adamdı. Orası tam net değil ama bu adam galiba bi kadını ayarlıyordu kendine. Kadın buna ev adresini yazıyordu. Adam o adrese gitmek için bir taksiye biniyordu. Adamın sadece bir kağıt doları vardı. Onu taksiciye verecekken kağıt para uçup camdan gidiyordu. Taksiciyle de bunlar kavga ediyordu taksici adamı atıyordu taksiden. Adamın kabusu işte burada başlıyordu. İndiği mahalle çok garip bi yerdi. Adam ne yaparsa yapsın bu mahalleden kurtulmayı bir türlü başaramıyordu. Ya bu kız ya da takıldıkları evden biri heykelcilikle uğraşıyordu. Birilerinin amaçsızca heykel yaptığını hatırlıyorum. En son birinin evine gidiyordu bi kızla takılıyordu kızın bi arkadaşıyla birlikte kamyoneti vardı bunlar girdikleri evden eşya falan çalıyordu. Adam bunların da manyak olduğunu anlayınca o evden kaçmıştı en son arkadaşını aramak için caddede köşede bar gibi bir yere gidiyordu. Orada da başına bi terslik geliyordu yine kurtulamıyordu. Film hep bu şekilde ilerliyor adam tam kurtulacak yol bulurken bi anda bi şey oluyor ve mahalleden kurtulamıyordu. Film izlerken kabus yaşıyormuş gibi hissediyordu insan. Hani kabuslarda da bir şeyden kaçmak istersiniz kaçamazsınız ya. Film hakkında hatırladıklarım bu kadar. Bilen varla lütfen adını söylesin kafama takıldı bi türlü aklıma gelmiyor. Filmi galiba internetten izlemiştik arşivimde olsa mutlaka bulurdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anna Dewitt -- 4 Aralık 2017; 1:4:23 >
  • Anna Dewitt kullanıcısına yanıt
    After Hours (1985)
  • Pori kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam şu an inanılmaz mutluyum. Martin Scorsese'nin filmini nasıl unuttuk bilmiyorum demek ki film izleyesimiz yoktu hiç. Pek dikkatli izlememişiz.
  • 
Sayfa: önceki 769770771772773
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.