Şimdi Ara

ADIDAS VESPA 69.9 TL GITTIGIDIYOR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
5.121
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar bana bu ayakkabının çizgileri beyaz olan kırmızısı lazım. Lakin bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FKD kullanıcısına yanıt
    Böyle birinden ürün alıp para kazandırmayı bırak (ki zaten altını %50 indirimlede satmıyor) muhattap bile olmamak gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kei$er$oZe

ayakkabı gorundugu gıbı değil ben full ayakta calıstıgım ıcın rahat olur maksatlı aldım ama kesınlıkle değil kabuk gıbı ayakkabı ama sitenize guvencımden dolayı tekrar sipariş verdim bilgilerinize...
    newyorker34 cevabı:MERHABA,NE DEMEK İSTEDİĞİNİZİ ANLAMADIK!!!!!!!!!!DİLERSENİZ İADE EDEBİLİRSİNİZ.SAYGILARNEWYORKER34

Hocam full ayakta çalışıyorum demişsin, reebok - reezig'i tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: VictorMature

quote:

Orijinalden alıntı: Kei$er$oZe

ayakkabı gorundugu gıbı değil ben full ayakta calıstıgım ıcın rahat olur maksatlı aldım ama kesınlıkle değil kabuk gıbı ayakkabı ama sitenize guvencımden dolayı tekrar sipariş verdim bilgilerinize...
    newyorker34 cevabı:MERHABA,NE DEMEK İSTEDİĞİNİZİ ANLAMADIK!!!!!!!!!!DİLERSENİZ İADE EDEBİLİRSİNİZ.SAYGILARNEWYORKER34

Hocam full ayakta çalışıyorum demişsin, reebok - reezig'i tavsiye ederim.

Hocam yanlış anlaşılma olmuş.Ben kullanıcı yorumuna atıfta bulunmuştum.

• Beyler Bayanlar ,

Bİrkaç sene önce GG'de bu şşekillde bir all star almıştım arkadaşa.

Ürün Shangai'den 10 günde falan geldi. Kutu ayakkabı falan ilk izlenimde original edasındaydı ancak biraz kullanılınca bıraktı kendini.

Anladığım kadarıyla düşük kaliteli üretim bunlar. II. yada III. kalite... Zaten bu tip isim ve patent hakkı içeren ürünlerin spor markalarla işbirliği yaptıklarında fiyatların nasıl şiştiğini bilmeyenimiz de yoktur..

Ben şahsen bir daha almam etrafımda alacak olana da aldırmam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeL*

newyorker34 iyi bir satıcı çakma olma ihtimali çok düşük

Yüzyüze görüşmüşlugumuz var adamla kesinlikle yapacağını düşünmüyorum bu arada yeri kozyatagi metronun arkasinda aras kargonun karsisinda kime sorsan gösterir

• hayatımda gördüğüm en iğrenç adidas ayakkabısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

hayatımda gördüğüm en iğrenç adidas ayakkabısı

++1
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratmantc

quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

hayatımda gördüğüm en iğrenç adidas ayakkabısı

++1

Hemde full +++++1

ışıklı ayakkabı fan grubu açalım size? bu ayakkabı herşeyle giyilebilecek bi tarz mükemmel bence
  • bizim milletteki bilip bilmeden yorum yapma anlayışı nedir anlamak mümkün değil, evet internetten kazıklanma ihtimali daha yüksektir ancak bunu neden genelliyortsun, ben bu adamdan daha önce adidas ayakkabı aldım orjinaldi ve çok memnun kaldım velevki adam dolandırıcı çakma mal satıyopr zaten sen gittigidiyordan alıyorsun aldın ürünü gördün beklediğin gibi çıkmadı gittigidiyora bildirirrsin ödemesini yapmaz ürünü geri iade edersin
  • bu adamın urunleri ucuzda degilki kim neden bundan alıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: exterminant

emin olamazsın internetten..

satılan ürünlere verilen yorumlar var oradan bakarsan anlarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: FKD

Satışını falan bilmem ancak yazılanı anlamama ve üslup problem var. Yüksek ihtimalle anlamazdan geliyor tabi, copy paste yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 23 Ocak 2021; 22:6:25 >
  • Gg'de ki yorumlara cok bakmamak gerekiyor. Çoğu kişi aldığı ürünün orijinalliğini anlayacak kapasite de değil. Basıyor olumlu yorumu. Bi kaç kazık yedim Gg'den. Ürünü geri gönderiyorsun ama kargo paraları cepten çıkıyor hep. Neyse alanlara hayırlı olsun ama Gg'den bişey alırken 3-4 kere düşünmek lazım. (Orijinal ürünler zaten piyasa fiyatiyla 3 aşşa 5 yukarı aynı)

• quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

quote:

Orijinalden alıntı: MeL*

newyorker34 iyi bir satıcı çakma olma ihtimali çok düşük

Katılıyorum, adam şöhretini/itibarını çakma malla 2 paralık etmez.

Ayrıca ara bedenlerin bulunması da çakma olma ihtimalini azaltıyor.

birkaç alışverişim olmuştur. ürünleri orjinal.

ayrıca ilgili arkadaşın sitesinde cuma coşkusu adı altında cuma günleri indirimli ürünler oluyordu uzun zamandır bakmıyorum sitesine ancak ürünler çakma değildir.

+ toplamda 10 ürüne 1 ürün bedava kampanyası vardı.

sitesinin adıhttp://www.orijinalmarka.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mulli_55 -- 20 Ekim 2013; 1:39:25 >

• 2006 yilinda gg den superstar almistim Çin'den cakma ayakkabi gelmisti o zamanlar genctik bir sey olmaz gelmisken giyelim dedik 3ayda parcalandi ogun bugündur internetten ayakkabı almam
  • kendi mağazasında 20-30 lira fazlasını verip orjinal alınabilecek durumda iken fiyatlarda mağazalarda %70 düşmüşken ve görünen köy klavuz istemez iken neden bile bile çin malına gider bu millet anlamam.
  • aynı satıcaıda bu ürününde fiyatı iyi ben almıstım ama gercekmi degilmi anlayamadım http://www.n11.com/adidas-g52808-derby-bayan-ayakkabi-P13853980
  • quote:

Orijinalden alıntı: thall

ADIDAS VESPA 69.9 TL GITTIGIDIYOR

Arkadaşlar bana bu ayakkabının çizgileri beyaz olan kırmızısı lazım. Lakin bulamadım.

Görseldeki ayakkabiyi outletten 59.90 a aldim

• çöp
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.