Şimdi Ara

AdGuard Reklam Engelleyici [ANA KONU] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.143
Cevap
56
Favori
90.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jimhendrix

Ekşisözlük açılırken reklam engelleyici yokmuş gibi bekleme yapıyor. Bunun için ek filtre mi eklemek gerekiyor? İmzanızdaki filtreler aktif.
    Firefox Quantum’mu kullanıyorsunuz?
    Eğer öyleyse o sorun Firefox’un “İçerik Engelleme” özelliğinden kaynaklanıyor.
    O özelliği tamamen devre dışı bırakın çünkü çok sorun çıkaran bir özellik.
    Bazı sitelerin işlevini bozuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

Firefox Quantum’mu kullanıyorsunuz?
    Eğer öyleyse o sorun Firefox’un “İçerik Engelleme” özelliğinden kaynaklanıyor.
    O özelliği tamamen devre dışı bırakın çünkü çok sorun çıkaran bir özellik.
    Bazı sitelerin işlevini bozuyor.

Alıntıları Göster
    Evet o özellik açık, sıkı değil ama özel yaptım ben. Kendi ayarım çok sıkı değil.
    Adguard bi tık daha yavaşlattı, şimdilik uBlock kullanmaya devam ediyorum.

• Nasıl devre dışı bırakılıyor ben öyle bir seçenek bulamadım mecburen standart yaptım.
  • ByAdmin kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Tarayıcınızın adres çubuuna about:preferences#privacy yazarak gidin. Açılan sayfada ayarlarınızı aşağıda gösterildiği gibi ayarlayın.

AdGuard Reklam Engelleyici [ANA KONU]
  • lugo_cloud kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, kapattık bakalım ne fark olacak
  • Arkadaşlar merhaba. Chrome 'dan vazgeçemediğimden ve reklamsız kullanmak istediğimden AdGuard apk indirdim ve sadece Chrome engellemesiyle free olarak kullanıyorum. Telefonun pili biraz hızlı gidiyormuş gibi geliyor acaba psikolojik mi yoksa gerçekten AdGuard fazla pil yer mi? Bir de bu uygulama açık kaynak kodlu mu yani sonuçta veri trafiğini süzüyor güvenilir olması gerek. Teşekkürler şimdiden

• En iyisi oblock origin bence

• quote:

Orijinalden alıntı: furkdada58

En iyisi oblock origin bence
    Bi bitmediniz.
  • hocam en çok VPN den çekiniyor ve açmıyordum yazınızı okuyunca anladım çekinecek bi şey yokmuş Teşekkürler

BU PC İÇİN 7AYLIK YASAL LİSAN NDİR VE KU OTAMATİK LİSANLAR
    WEB SİTESİ ÜZERİNDEN LİNK:https://www.fullprogramlarindir.com/adguard-6-yillik-yasal-kampanya-lisansi.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

BUDAN ANDROİD TELEFON, TABLET, TVBOX İÇİN (BEN TVBOXDA KULLANIYORUM)
    LİNK KISALTMALI:https://bc.vc/3ay79sm?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• Merhaba

İlk kelimenin ne ne olduğunu anlamadığım için çeviremedim.En alttaki JSON ile ilgili çeviriden ise emin değilim.Siz kontrol edebilir misiniz?

http://adguard.oneskyapp.com/collaboration/translate/project/project/144733/language/14#/page/2

@lugo_cloud

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 8 Nisan 2019; 8:39:13 >

• Kullandığım en iyi reklam engelleyici diyebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, Windows yazılımında "Beyaz Liste" özelliği yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lugo_cloud

Merhaba

Android için AdGuard v.3 Yayımlandı.

Yenilikler

- Tamamen yeniden tasarlanan kullanıcı arayüzü
    - Gizlilik Modu artık Android için de kullanılabilir. Android tarafı da artık daha gizlilik odaklı!
    - Koyu arayüz seçeneği eklendi.
    - Yeni istatistik çizelgeleri eklendi.
    - İlk kurulumda sizi karşılayan kurulum sihirbazı yenilendi.
    - Filtre seçimi arayüzü değiştirildi.
    - CoreLibs yeniden tasarlandı, 150'den fazla değişiklik yapıldı. Android tarafında Gizlilik Modunu kullanabilmemizi bu çalışmalara borçluyuz. Ayrıca AdGuard, Android üzerinden artık daha etkili engelleme yapabilecek.
    - DNS kullanılabilirliği geliştirildi. Artık TLS üzerinden DNS, HTTPS üzerinden DNS ve DNSCrypt seçeneklerini kullanabilirsiniz.
    Tüm değişikliklerin listesi: https://github.com/AdguardTeam/AdguardForAndroid/releases/tag/v3.0.291

Android için AdGuard'ı telefonunuzda kurulu ise "Güncellemeleri denetleyin" eğer kullanmıyorsanız aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.
    https://adguard.com/tr/adguard-android/overview.html

Lisans almak için tam zamanı
    AdGuard'ın %40 indirim uyguladığı kampanya kodunu kopyalayın ve kendinize ömürboyu geçerli bir Premium lisans alın.

Kampanya Kodu : ADGUARD3HUNTERS

Premium lisans hem bilgisayarınızı hem telefonunuzu koruyabileceğiniz 1+1 lisans türüdür.
    Şu anda Ömürboyu Premium Lisans yukarıdaki kampanya ile 84TL yerine 50TL
    https://adguard.com/tr/license.html?lifetime=true&promoCode=ADGUARD3HUNTERS

Teşekkürler,
    Reklamsız günler
    Hocam merhaba. Yıllık veya süreli olarak güncel promosyon kodu mevcut mu acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba. Yeni lisans aldım sormak istediğim şey DNS filtreleme seçeneğinin açık olması gerekiyor mu vede DNS engelleme veya gizlilik modu gibi ana menülerin altında pek çok alt seçenek var bunlardan hangilerini neye göre aktif hale getirmeliyiz? Bir de sizin tavsiye ettiğiniz filtreler içinde mobil reklam filtresi yok. Gerekli değil midir?

• Önceleri böyle bir sorunum yokken son bir kaç gündür, adguard açıkken yukarıdaki bildirim çubuğunda vpn simgesi görüntüleniyor ara ara. Benim telefonum rootsuz ve adguard reklamları dns kullanarak engelliyor ama öncesinde de aynı şekilde engellerken bu vpn uyarısı çıkmazdı.

Bununla alakalı mıdır bilmiyorum, açık kaldığında bazı zamanlarda belli bir süre sonra internete bağlanamıyorum ve bu yüzden mesajlarım, e-postalarım gelmiyor. Adguard'ı açıp kapatınca hemen düzeliyor ama bu şekilde can sıkıcı bir kullanım sunuyor. Neden böyle yapıyordur sizce?

Telefonuma yeni bir güncelleme geldi ve onu kurdum, güncelleme sonrasında bu sorunu yaşamaya başladım. Bununla alakalı mıdır, adguard'ı silip baştan mı yükleyeyim acaba? Benzer bir problem yaşayan ya da bir çözüm önerisi olan var mıdır?
  • iOS kullanırken Safari ile çok rahat reklam engelleyebiliyordum ancak Android versiyonunda sıkıntı olduğunu gördüm.

2 uygulaması var 1 tanesi Yandex browser ve Samsung browser ile çalışan eklenti, diğeri de vpn ile çalışan ana sürüm.

Vpn kullanmak istemiyorum, Yandex browser veya Samsung Browser da kullanmak istemiyorum. Chrome veya Telefonumun kendi tarayıcısında vpn kullanmadan Adguard ile reklam engelleyebilir miyim?
  • If you my star kullanıcısına yanıt
    Brave kullanabilirsiniz. Tarayıcıya entegre reklam/takipçi engelleme sistemi var. Brave'in reklam engelleme sistemi AdGuard Türkçe filtresini de içeriyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.brave.browser&hl=tr

• AdGuard v7.0 harika olmuş. Henüz stabil sürümü yayınlanmadı. Ama Nightly'de kullanılabilecek düzeye geldi. Win. 1903 güncellemesinden sonra, hala stabil sürümü çıkmazsa mecbur sistemlerime Nightly kuracağım. Temiz kurulum falan derken AdGuard'ı da yüklemek istiyorum. Eski sürümlerini pek kullanışlı bulmuyordum fakat şimdi tam istediğim gibi olmuş. Sadece arayüz değil, motor ve birçok özellik de güncellenmiş. Şimdiden Pi-hole'u bile kaldırttı bana.

Daha fazla detay için: https://adguard.com/en/blog/adguard-7-0-beta.html

• lisanslu adguard kullanıyorum pcde. Tarafyıcı eklentisi değilde pc programını kullanıyorum, bugün ise youtube engellemesi tamamen kalkmış durumda. Anlaşma falan mı yaptılar anlamadım. Bütün sitelerde reklamlar engelli ama yotutube da sanki adguard kapalı gibi davranıyor. Bir videoda 10 tane reklam izledim demin işkence gibiydi ya

Btün sayfalarda alt kısımda adguard simgesi çıkıyor ama youtube a girince kayboluyor nedense devre dışı kalıyor program.
  • Merhabalar. Vivaldi'de Adguard eklentisi kullanıyorum. Format attığımdan beri DH'de sapıtmış durumda. Eklentiyi kaldırıp, yeniden kurdum. Sonuç değişmedi. Boşluklar ve reklam sütunları hala duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ambarad -- 27 Mayıs 2019; 17:38:27 >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.