Şimdi Ara

Adblue dolumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
7.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adblue ekranda uyarı veriyor 300km kaldı diye. Ben bunu dolduracam ama arkadaşımın a4 ünde depo kapağından doluyord . Benim e250 nin depo kapağında sadece mazot kapağı var. Nereden yapılıyor dolumu bilen var mı ? Tank üzerinden mi yapacam dolumu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Stepnenin yerinde olması lazım dolum kapağı.

• tsmsk kullanıcısına yanıt
    Yarın bir inceleyeyim en iyisi. Uzun yola çıkacak araba ad blue bitince 60km/h geçmiyor diyorlar. Kolay olsa gerek dolumu.

• BlueTec mi acaa aracınız? Değilse yoktur muhtemelen

• Artık bineklere de adblue katkısı istiyorlar demek 4 5 sene önceden otobüslere konulmuştu bu meret. Adblue alan binek araba kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim sorunuz hakkında ama 60 kmyi geçmeyeceğini düşünmüyorum. Kişisel tecrübeme göre araç sadece çekişten düşüyor onun haricinde bir şey olmuyor.
  • Bagajın kenarında bir yerde de olabilir.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bagaja bakınız ve mutlaka doldurun bence adblue bitince araç belli bi devri hızı geçmeyip kendini kitleyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calamityeas -- 12 Temmuz 2016; 8:39:45 >
  • Turbobenzina kullanıcısına yanıt
    Evet bluetec

• Yorum yazan herkese teşekkür ederim. Bagajda dolum kapağı benimde döşemenin altında. Stepne olmadığı için döşemeyi kaldırınca direk gözüküyor zaten. Şehir merkezine gidecem petrolde olur muhtemelen adblue.

• Adblue binek araçlarda da mı varmış ya? Ben sadece ağır vasıta ve otobüslerde var sanıyordum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shell e götürdüm arabayı. Doldurdu adamlar. 80 lira para istediler verdim çıktım ama uyarı hala çıkıyor ekranda. Sıfırlamak mı gerekiyor bunu ?

Edit:Uyarı yı sanayide hallettirdim adama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DD82B0187 -- 12 Temmuz 2016; 16:33:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.