Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Adblock kullanın , kullandırın.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
229
Cevap
4
Favori
55.472
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Adblock kullanın , kullandırın.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    138 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ekonomik21

Benim cihaz rootu hocam ama adaway beş para etmez. Ama diğerini bir deneyim. Adguard bir deneyim bakalım
    Kesinlikle katılıyorum. Adaway rezalet bir halde. Adguard ı oğlumun tabletinde kullanmaktayım. tavsiye ederim. 13 liraya yıllık premium aldım.
    |
    |

Reklam konsunda ciddi firmalar bile işin bokunu çıkardığı için bu hırsızlık sayılmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bahoho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Izleyenlerde kazanmasin ac kalip olsunler istiyor. YASASIN KOTULUK

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Yirikalische kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    179 Mesaj
    İsteyen kullanır isteyen kullanmaz ama PC yi de bir sürü reklamla donatmak hoş bir şey değil...
    |
    |

Orijinalden alıntı: sauce_2k

Tarayıcı olarak opera kullanıyorum zaten hocam bence hepsinden iyi ve vpn ve reklam engelleme özellikleri çok kullanışlı. Benim asıl sorduğum youtube uygulamasını kullanırken mesela çıkan reklamlardan kurtulmak mümkün mü mobilde
    o zaman sizi youtube vanced alalım playstoreda yok apk olarak sitesinden indireceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türevlenebilen Fonksiyon -- 12 Eylül 2019; 9:21:41 >
    Her insanın hayatında bazı zaman dayanılmaz şeyler olur. Sakın ha moralini bozma umutsuzluha kapılma. Ustan ne HURRICANE atlattı abicim ya benimki de ne hurricane di öyle.. bazı zaman kendini balkondan atmak istersin bazı zaman yaşamak istemezsin bazı zaman başkalarına kızarsın öldurmeyi düşünürsün. Manyakmısın nesin olum sen kafayı mı yedin. Hayat güzel yaşamak güzel Sizin karşınızda sıkıntılardan kurtulmus , dans eden , hayatı yaşıyan , gerçek Usta var. Sana da yardım edicem seni de bu sıkıntılardan kurtarıcam sen de benim gibi dans edeceksin pes etme sakın ha. İzle beni Ustan sana yol gösterecek zaman kurtulma zamanı zaman rahatlayıp dans etme zamanı. İdris Ustanız
  • Binbaşı
    1760 Mesaj
    Adblock kullanmayın demiyorum ama bu iş o kadar kolay kestirilip atılmaz.

Değerli içerik paylaşan bir sürü sitede var. Bu adamların tek gelir kapısıda reklamlar.
    |
    |

|
    |
    Adb kullanınca YouTuberlar daha mı az para kazanıyor?

|
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: riaz

hangisi daha performanslı oluyor?
    uygulamaa mı yoksa dns mi

Alıntıları Göster
    Uygulama daha performanslı ama dns üzerinden evdeki tüm cihazları çözmüş oluyorsun.
    Sana kalmış
    |
    |

İmam Süleyman Yakub <> Molla Mustafa Mansur
    DH Programlama Kulübü
    DH HP ProBook Kullanıcılar Kulübü
  • Yarbay
    19535 Mesaj
    Adblock sahibi cennetlik bir adamdır, yoksa bilgisayar falan kullanılmazdı.
    |
    |
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Çavuş
    89 Mesaj

Sözcü gazetesinin nasıl engellediğini bilmiyor, ama basit ha

|
    |
    benimkucukbebegim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Intel® Xeon® Processor E5-2697 v2, Nvidia Geforce GTX 1080, Kingston HyperX 8x8=64 GB RAM DDR3 1866 MHZ, Logitech G910, Logitech G700s, Logitech G230 G930, Logitech Z506 5.1 Sound System, MSI Optix AG32C
  • Binbaşı
    1564 Mesaj
    Istesem adblock kullanirim. Zaten filmeleri malum sekilde izliyorum. Bari bunda kul hakkina girmeyeyim diye dusunuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi consumeobeydie -- 12 Eylül 2019; 10:42:58 >
    |
    |
    Ben ublock ve tampermonkey kullanıyorum adbloktan daha performanslı gibi
    |
    |
    Kesinlikle katılıyorum bu saçma sapan youtuber denen bebelerin ve saçma sapan fenomenlerin yaratılmasına en çok da biz bu kitleyi sevmeyenler neden olduk. Dalga geçmek için ible olsa bu bebelerin videolarına paylaşımlarına tıkladık hit kazanmalarına neden olduk. Emin olun bu tipleri gerçekten takip edenlerden çok dalga geçmek için izleyenler yükseltiyor. Bu bebelerin hiçbir paylaşımına tıklamamak hatta onları görmemek en doğrusu olacaktır.
    |
    |
    Steam ID:kasssady
  • Yarbay
    4463 Mesaj
    Bilgisayar için chrome a adblock yüklemeyi denedim bağış istedi ve hiçbir reklamı bloklamadı. Bunun üzerine AdGuard denilen eklentiyi yükledim gayet güzel çalışıyor. Android Telefon için de tavsiyeniz varsa yazabilirseniz sevinirim.
    |
    |
    Steam ID:kasssady
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
son dakika
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.