Şimdi Ara

Adblock kullanın , kullandırın. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
3
Favori
57.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
323 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ekmek arası melemen

Benim cihaz rootu hocam ama adaway beş para etmez. Ama diğerini bir deneyim. Adguard bir deneyim bakalım
    Kesinlikle katılıyorum. Adaway rezalet bir halde. Adguard ı oğlumun tabletinde kullanmaktayım. tavsiye ederim. 13 liraya yıllık premium aldım.
  • Reklam konsunda ciddi firmalar bile işin bokunu çıkardığı için bu hırsızlık sayılmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yirikalische kullanıcısına yanıt
    Izleyenlerde kazanmasin ac kalip olsunler istiyor. YASASIN KOTULUK

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İsteyen kullanır isteyen kullanmaz ama PC yi de bir sürü reklamla donatmak hoş bir şey değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sauce_2k

Tarayıcı olarak opera kullanıyorum zaten hocam bence hepsinden iyi ve vpn ve reklam engelleme özellikleri çok kullanışlı. Benim asıl sorduğum youtube uygulamasını kullanırken mesela çıkan reklamlardan kurtulmak mümkün mü mobilde
    o zaman sizi youtube vanced alalım playstoreda yok apk olarak sitesinden indireceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Alfred Blalock -- 12 Eylül 2019; 9:21:41 >
  • Adblock kullanmayın demiyorum ama bu iş o kadar kolay kestirilip atılmaz.

Değerli içerik paylaşan bir sürü sitede var. Bu adamların tek gelir kapısıda reklamlar.
  • Şu iphone için özellikle iphonda youtube için bi block önerirmisiniz! 2 tane kullanıyorum ikiside sadece safari için.

• Adb kullanınca YouTuberlar daha mı az para kazanıyor?

• Bu sayfada 50 reklam engellemiş. DH de tek sayfada kaç mesaj oluyor ki 50 reklam koymuşlar. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: riaz

hangisi daha performanslı oluyor?
    uygulamaa mı yoksa dns mi

Alıntıları Göster
    Uygulama daha performanslı ama dns üzerinden evdeki tüm cihazları çözmüş oluyorsun.
    Sana kalmış
  • benimkucukbebegim kullanıcısına yanıt
    Sözcü gazetesinin nasıl engellediğini bilmiyor, ama basit ha

• Aman sakına siteler para kazanmasın. Ama siteler kapanınca da söylenelim "niye kapanıyor" diye.
  • Istesem adblock kullanirim. Zaten filmeleri malum sekilde izliyorum. Bari bunda kul hakkina girmeyeyim diye dusunuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adblock mu kaldı? O artık engelleyemiyor çoğu reklamı... uBlock Origin candır can

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi consumeobeydie -- 12 Eylül 2019; 10:42:58 >
  • Ben ublock ve tampermonkey kullanıyorum adbloktan daha performanslı gibi
  • Kesinlikle katılıyorum bu saçma sapan youtuber denen bebelerin ve saçma sapan fenomenlerin yaratılmasına en çok da biz bu kitleyi sevmeyenler neden olduk. Dalga geçmek için ible olsa bu bebelerin videolarına paylaşımlarına tıkladık hit kazanmalarına neden olduk. Emin olun bu tipleri gerçekten takip edenlerden çok dalga geçmek için izleyenler yükseltiyor. Bu bebelerin hiçbir paylaşımına tıklamamak hatta onları görmemek en doğrusu olacaktır.
  • Bilgisayar için chrome a adblock yüklemeyi denedim bağış istedi ve hiçbir reklamı bloklamadı. Bunun üzerine AdGuard denilen eklentiyi yükledim gayet güzel çalışıyor. Android Telefon için de tavsiyeniz varsa yazabilirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.