Şimdi Ara

Aday kadroda V.Demirel yok

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
105
Cevap
0
Favori
1.162
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Milli Takımlar >> Aday kadroda V.Demirel yok
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2946 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Hasan Ali yok

Volkan bize lazımdı , bence yanlış oldu. Sırf sevmediğiniz için istemiyorsunuz arkadaşlar ama Volkan Türkiye'deki en iyi kaleci

Ohh be sonunda guzel bir haber.

Turnuvaya gidemeyecegimiz dusunup en ihtiyacimiz olan zamanda 'beni bir daha cagirmayin' turnuvaya bileti alinca 'gelmek isterim'

Affedersin de naaah gelirsin. Milli takim kimsenin oyuncagi degil.

Kadroya gelirsek yasine tepki konmus bence guzel bir hamle oyuncusu. Nuri eger sakatligi iyi atlattiysa muhtesem olur ama sanmiyorum. Selcugu ben olsam cagirmazdim.

Aslinda bize emre belezoglu lazim da iste yaslandi. Bir tane daha emre cikaramadi bu ulke.

Tüm sporseverlerin en beğendiği kaleci olan Volkan Demirel, hazırlık maçında kadroya çağırılmadı.

Bu sene gösterdiği başarılı performans ile dünyanın en iyi 5 kalecisi arasına giren Volkan Demirel, özellikle tüm Türk Sporseverler tarafından da milli takımımızın kadrosunda banko düşünülüyordu.

2015-2016 sezonunda çok centilmence mücadele eden ve artık eski günlerine sünger çeken efsane kaleci, bu kararı beklemediğini söyledi.

Volkan egomanyak olduğu için kendini yaktı.neymiş bir taraftar ona küfretmiş. biraz da turnuvaya gidemeyeceğimizi düşündüğü için kendini ağırdan aldı. ama bir gerçek var.TR'deki en iyi türk kaleci kesinlikle volkan.

adalet olmayan yerde başarı olacak mı yazın göreceğiz. kulüp takımından kalma nefretini milli takımın üzerine taşıyan vatansızlarla küfürü alkışlayan tepki göstereni dışlayan ahlaksızlar kına yakar. dua edin de milli takım kaleci hatasıyla elenmesin. yoksa çok canlar yanacak çok kelle gidecek.

• Yüzbaşı
    253 Mesaj
    İşte bu güzel haber.
    |
    |

|
    |
  • Binbaşı
    1434 Mesaj
    Derin bir oh çekin de rahatlayin artık burak niye çağırıldı acaba ben onu merak ediyorum

|
    |
    "And here's Messi....away from two, three, four....wonderful, wonderful, wonderful...How good is he?! A mere supernatural goal from Lionel Messi! He has wriggled and tiptoed his way to the gates of Wembley Stadium. He is just brilliant. Best player in the world."
  • Emekli Yönetici
    1396 Mesaj
    Şaşırdım .

Hasan Ali yok

Volkan bize lazımdı , bence yanlış oldu. Sırf sevmediğiniz için istemiyorsunuz arkadaşlar ama Volkan Türkiye'deki en iyi kaleci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 18 Mart 2016; 19:25:19 >

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
  • Yüzbaşı
    850 Mesaj
    Ozan Tufan nedir

|
    |
    |
    |
    adalet olmayan yerde başarı olacak mı yazın göreceğiz. kulüp takımından kalma nefretini milli takımın üzerine taşıyan vatansızlarla küfürü alkışlayan tepki göstereni dışlayan ahlaksızlar kına yakar. dua edin de milli takım kaleci hatasıyla elenmesin. yoksa çok canlar yanacak çok kelle gidecek.

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    hakan balta nedir ya
    |
    |

MSI B150M Bazooka | Intel Core i5 6500 | MSI Nvidia GeForce GTX1660 Ti | CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance | Kingston 120GB SSD | WD 1TB HDD | Zalman Z3 Plus 600W | BenQ GL2460HM | LOGITECH Z506 5.1 SURROUND | SteelSeries Rival 310 | RAMPAGE DLK-5115 | Logitech G29 &amp; Shifter | Beats Solo3 Wireless - Break Blue | Iphone 7 32GB Jet Black | PHILIPS 65PUS8204 65" TV
    Steam PSN TvTime
  • Yüzbaşı
    681 Mesaj
    ulan yasin öztekin varmış
    |
    |

kerim çağrıldıysa pek ala ozanda çağrılabilir fanatiklik yapmayın.
    |
    |
    The Endless River kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "And here's Messi....away from two, three, four....wonderful, wonderful, wonderful...How good is he?! A mere supernatural goal from Lionel Messi! He has wriggled and tiptoed his way to the gates of Wembley Stadium. He is just brilliant. Best player in the world."
  • Teğmen
    235 Mesaj
    İsveç mi Yunanistan mı Ligtv de Yunanistan yazıyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Furiosa

kerim çağrıldıysa pek ala ozanda çağrılabilir fanatiklik yapmayın.

hocam afedersin de kerim forma şansı bulsa ligin en iyi en hızlı kanat oyuncusu olacak adam, gelmişsin ozan denen çapsızla kıyaslıyorsun. bursadayken de takip ediyordum bu ozandan bir şey olmaz.
    |
    |

fanatiklik yapıyorsun hala ozan bizde ne zaman kendi bölgesinde oynasa o maçlarda hep güzel işler yaptı. şu kadroda takılacak son kişi ozan'dır.
    |
    |
    The Endless River kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.