Şimdi Ara

Adapazarı - İznik yolu hakkında (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
4.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yenişehir iznik arası yol çalışması vardı bitmek üzereydi , virajlıdır.. onun haricinde. iznik mekece yolunu düzeltiler. yenişehirden ortalama 1.30 2 saate adapazarına varırsın gibime geliyor.
  • iznik mekece arası son durum nedir arkadaşlar ???
  • Calisma devam ediyor, iznik girisinde cift serit calismasi var ama su an calismiyorlar.Yapilan yollarda yer yer asfalt kalkmasi ve cukurlar var, yamamislar ama yeni yola yakismiyor.Su an kullanilabilir en son gecen haftasonu gectim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recotto

iznik mekece arası son durum nedir arkadaşlar ???

4 gün önce ordan geçtim, yol çok iyi değil ama zaten kısa mesafe olduğu için sorun olmaz. Yolu ortalayıp giden kamyonlara dikkat edin.

• Arkadaşlar merhaba, bu yolun son durumu nedir? Ayvalık'tan gelip Devrek'e geçeceğim. Bursa Yenişehir - Adapazarı-İznik yolu - Mekece - Geyve - Adapazarı mı yapmalı yoksa Körfez'i dolaşıp İzmit'ten otobana bağlanmalı. Osmangazi köprüsünden geçmek istemiyorum.

• nevermind34 N kullanıcısına yanıt
    Yolda bozuk kısım çok az, çoğu kısım 3 şerit (2 gidis 1 gelis). Dikkat etmeniz gereken konu ise sollama yapilmayan yerde sollama yapan, şerit kullanmayı bilmeyen canlı türü sıkça karşınıza çıkacak maalesef.

• Teşekkür ederim hocam. O zaman maceraya gerek Yok. Körfez'den izmit yapmak daha mantıklı.

• Merhaba. Yakın zamanda yolu kullanan varmı ? Son durumu nedir ? Mekece'den girip Orhangazi'den çıkacağım.

• Gerçekten çok kötü bir yol.

• Baykun B kullanıcısına yanıt

Haftasonu motorla bir tur yaptım o rotada.

Mekeceden girip iznike kadar giden yolda 10 dk lık bir tek şerit köy yolu haricinde yol iyi geçen senelerde sıfır yapmışlardı tırlardan dolayı bazı bölgeler yamalanmış ama güzel .

İznik orhangazi arası tek şerit ama güzel temiz bir yol geniş, kısacası üzmez. Bahar manzaraları eşliğinde keyifli bir yolculuk yaparsınız.

• dangerousman kullanıcısına yanıt

Duymak istediğim mesaj buydu. Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.