Şimdi Ara

Adana

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler dışarı çıkarken insan güvende hissetmiyor. Daha önceden açtığım konuyu bilen bilir dışarda ters ters bakıyorlar garip. Bugün başıma gelen rahatsız oldum artık hayırdır hocam dedim birinemi benzettiniz yo ben boşluğa bakıyordum göz göze geldik diyor. inanılır gibi değil. Valla eve sağ Salim dönünce seviyorum bu nasıl bir şehir nasıl bir memleket her yeri Teksas of of. En son işten istifa edip Ankaraya dönecem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yine bu adam normaldi o yüzden sordum yoksa sormak hayatını tehlikeye atmakla eş değer. Valla eve kazasız belasız dönünce şükreder oldum.

• Bizde böyle hacı sıkıntı varsa kiremithaneye bekleriz hadi bakim anakara bebelerine benZemez burası

• quote:

Orijinalden alıntı: rasputin in alive

Bizde böyle hacı sıkıntı varsa kiremithaneye bekleriz hadi bakim anakara bebelerine benZemez burası
    Sıkıntı yok hocam ama en büyük kabadayılık efendiliktir.

• Ben İstanbulda Karagümrük te gezmiş adamım. Ama orda insanlar garibana ters ters bakmazlar.

• Yani tuhaf Bir şehir eve girerken dahi millet garip garip ters ters bana bakıyor. Kendimden şüpheye düştüm la bende ne var diyorum. Arkadaş var doğma büyüme Adanalı normal Adana böyle diyor.

• Ayrıca inanılmaz bir Suriyeli nüfusu var

• Her tarafı sorun Bir şehir

• Adananın sıcağından,berbat neminden,karmaşık insan yapısından,(Adana halkı ile Doğulu halkın karışımından ortaya çıkmış kaba bir topluluk ve Adananın hakimi bunlar. Adanın en rahat denilen en Nezih denilen yerlerinden birinde oturuyorum ozalda ama inanın burada bile hiçbir fark yok insan kalitesi yerlerde. En lüks denilen Özal Ziyapaşa keko dolu insanı kaba saba erkeği kadını hiç fark etmiyor.

• Özelikle Bir çarşısı var başınıza birşey gelmeden Eve dönerseniz şanslısınız. 1 yıldır başıma gelmeyen kalmadı anlatmaya gerek yok.

• Adanaya gidek mi salvarindan giyek mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekmek arası melemen

Özelikle Bir çarşısı var başınıza birşey gelmeden Eve dönerseniz şanslısınız. 1 yıldır başıma gelmeyen kalmadı anlatmaya gerek yok.
    hangi mahalledesin hocam ?

Gülbahçesinde çalışıp Hürriyette mi oturuyorsun nedir ? Adanalılar girmez oralara sen gidip oraya mı yerleştin ?
  • Ankara sanki cok guvenli

• hangi çarşı kastettiğin ?
    adanada bir tane çarşı yok artık, 50 sene önce öyleydi belki.
  • Sen de insanlara tip tip bakma kardeşim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    ZULÜM mahallesi guvenli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hürriyet'in methini çok duydum

• Adananın kızları güzel oluyor diyorlar

• Adananin her yeri aynı beyler ben ozalda lüks bir semt sözde Adana da yaşayanlar bilir bura bile keko dolu Ziyapaşa sözde sosyete derler Mafya dolu.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.