Şimdi Ara

suBay tıRaşı naSıl oLuyoR?? ReSım (SS) YoLLar MısınıZ ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
59.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • saclarım baya uzadı...Sekıl bı model yapmak ıstıyorum..Herkez bana subay tırası yakısır dıyor..Bene daha once yaptırmadıgım ıcın merak edıyorum.Bana bı resım (ss) yollarsanız cok sevınırıım..Saolun..

• Lincoln traşı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Genesis. -- 15 Ekim 2008; 21:15:07 >
  • 3 numaraya vuruyor işte. istersen önleri biraz bırakır. bence ona subay değil amele tıraşı demek lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: loodyeyes

Subay(asker) traşı

Bu hapishane traşı
  • arkadasım ben o kadar kısa kestırmek ıstemıyorum... :D:D:D ...ben bıraz uzun bırakmak ıstıyorum..Yanı sacım derımı kaplasın ve derımın beyazlıgı gozukmesı ıstıyorum...
  • Alaburz derler.Ensede çok kısadır alnına doğru saçların dahada uzar fakat ensende hiç yoktur.Saçların düzene girer eğer 1-2 ay boyunca bakımını eksik etmezsen başında kırık bırakmaz.
    Ben bi ara öyle yaptırmıştım açıkçası ben beğenmedim.Ama anlattıklarımdan sen kendi kararını ver.
  • verilen resimle subay tıraşının uzaktan yakından bi alakası yok sert yüz hatların varsa fazla araştırmaya gerek yok berber amcana git bana bi subay tıraşı çek amca de onlar ayarlar
  • Bence Subay Traşı Gercekten Güzel.Eger Kestirirsen Seni Gormedigim Halde Yakısacagını Umuyorum.
  • bılmıyorum..karar vermedım
  • evet bencede güzel benim saç modelide öyle hatta deki berbere gel beriya gel beri gne kmun berberi:D şaka bi yana kesitrmeyi düşünyorsan yakışır
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheBaroN!

quote:

Orjinalden alıntı: loodyeyes

Subay(asker) traşı

Bu hapishane traşı

kes traşı

• Subay Trası

Zoran Mırkovıc bıldım bılelı sac modelı budur.
  • quote:

Zoran Mırkovıc bıldım bılelı sac modelı budur.

arkadaslar dogru mudur ?? subay tırası sac kesımı bu mudur ?? daha cok resım (ss) gonderırsenız acıklıga kavusacak konu :D pazar gunu tras olucam ona gore kankalarım :D
  • "SeN NeDeN BöYLe yAzmA geReğİ duYuYorSun?"
  • anlamadım ?
  • okulun daha uzunu
  • Küçükken ne heves ederdim subay traşı olmaya.Karizmatik, havalı bir tıraş sanardım.
  • Subay traşı hakkında ne düsünuyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.