Şimdi Ara

ARABİSTANDAN NE ALINIR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
52
Cevap
0
Favori
11.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda ebeveynlerim arabistana umreye gidecek. orda ne ucuz olur sizce ordan ne getirsinler bana ? -telefona ihtiyacım yok.

• Karı, kız.
  • Bana bi i5 getirsinler. Birde getirebildigi kadar zemzem :)
  • elektronik cihazlar turkiyeye gore ucuz. ama her yerde cakma telefonlar falan var. elektronigi buyuk yerlerden alsinlar. hediyelik esyalar falan istemediin kadar var. daha sorun varsa ozelden sorabilirsin

2013 haziranda umreye gitmistim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ongbak96

elektronik cihazlar turkiyeye gore ucuz. ama her yerde cakma telefonlar falan var. elektronigi buyuk yerlerden alsinlar. hediyelik esyalar falan istemediin kadar var. daha sorun varsa ozelden sorabilirsin

2013 haziranda umreye gitmistim
    seccade tesbik leonardo davinci tabloları vs.
  • Elektronik eşyalar buraya göre ucuz.İhtiyacına göre isteyebilirsin.Şimdiden kararını ver söyle de sonradan bir şişe zemzem suyu getirmesinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

Elektronik eşyalar buraya göre ucuz.İhtiyacına göre isteyebilirsin.Şimdiden kararını ver söyle de sonradan bir şişe zemzem suyu getirmesinler.
    hurma
  • quote:

Elektronik eşyalar buraya göre ucuz.İhtiyacına göre isteyebilirsin.Şimdiden kararını ver söyle de sonradan bir şişe zemzem suyu getirmesinler.
    yaş hurma getirsinler çok güzel oluyor.
  • quote:

şimdi şöyleki, spesifik olarak hiçbirşeye ihtiyacım yok. şunu alsan güzel olur diyebileceğiniz birşey varmı :D
  • İncil alabilirsin, şaka bir yana çakma şeyler çok var, hediyelik eşyalara hemen almayın birde namaz kılarken çantalarına dikkat etsinler, Elektronik olarak telefon alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: insan.

hurma

Alıntıları Göster
    Daha bugün geldim umreden. 15 gün kaldık. 7 gün medine, 7 gün mekke.

Öncelikle Suudi Arabistan lüks bir ülke değil. Medine'den kesinlikle orjinal telefon bulamassın. Mekke bir nebze daha iyi. Mekke'de Kabe'nin karşısında saat kulesinin en altından girin orada Teknosa gibi bir yer var.

iPhone 5S 1699 Riyal'a aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sangfroid

şimdi şöyleki, spesifik olarak hiçbirşeye ihtiyacım yok. şunu alsan güzel olur diyebileceğiniz birşey varmı :D

Alıntıları Göster
    bol bol hurma.
    tadı cidden hoş ve doyurucu.
    elektronik önermem çünkü çok sahteci var avm gibi yerlere girerlerse oradan alsınlar
    Allah kabul etsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Named

Öncelikle Suudi Arabistan lüks bir ülke değil. Medine'den kesinlikle orjinal telefon bulamassın. Mekke bir nebze daha iyi. Mekke'de Kabe'nin karşısında saat kulesinin en altından girin orada Teknosa gibi bir yer var.

1000 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7AE548211

bol bol hurma.
    tadı cidden hoş ve doyurucu.
    elektronik önermem çünkü çok sahteci var avm gibi yerlere girerlerse oradan alsınlar
    Allah kabul etsin

Alıntıları Göster
    aman hurmayı az getirsinler sonra hepsi bize geliyor. tüm türkiyeye biz aktarıyoruz. Allahınızı severseniz 10 kiloyu geçmesin.
  • Ps4 al + telefon kesinlikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

quote:

1000 tl

Aynen öyle. 1 yıl garantili ve faturası da var. Bugün Sabiha Gökçen'de Türkiye kaydını da yaptırdım.
  • quote:

quote:

quote:

1000 tl

Aynen öyle. 1 yıl garantili ve faturası da var. Bugün Sabiha Gökçen'de Türkiye kaydını da yaptırdım.

hayırlı olsun çok iyi fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: SenyorePirate

Ps4 al + telefon kesinlikle

ps4 fiyatı gerçekten 2200 riyal mı ?? 1200 liraya full+full oluyo çünkü :D çok iyi eğer öyleyse.
  • quote:

quote:

quote:

1000 tl

Alıntıları Göster
    valla ben olsam kamera alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: note25s

quote:

Orijinalden alıntı: SenyorePirate

Ps4 al + telefon kesinlikle

ps4 fiyatı gerçekten 2200 riyal mı ?? 1200 liraya full+full oluyo çünkü :D çok iyi eğer öyleyse.

Valla fiyatlari tam bilmiyorum ama ordan bundle alsan ucuza gelir baya
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.