Şimdi Ara

ADAC Kış Lastiği Test Sonuçları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
15
Favori
75.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ali Dogukan

Dunlop Sp sport 01 nasıldır ?

235/55/17 ebatlarındaki en kaliteli lastik hangisidir fiyat farketmeksizin 4 mevsim lastiği olacak çok makbule geçer

Passatta 205 55 16 97w ebatında dunlop fast response kullanıyorum. 32 bin kmde aşınma çok azıslak kuru performansı gayet iyi ve orta sessizlikte. Dediğiniz dunloplar da benzer özelliktedirler diye düşünüyorum. Ama siz michelin primacy 3 ve conti premium contact 5 lastiklerini de inceleyin derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazla değil geçen yıl bile faydalı konurlar açılmış.

Conti 205/55 r16 lastik ebatında yine en iyisi. Alternatifi michelin. 4 mevsimde de bu iki markadan başkasına kolay kolay para vermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeadLifter -- 4 Ekim 2013; 22:45:11 >
  • lassa katılmamış galiba
  • Dradis D kullanıcısına yanıt
    4 mevsim lastıklerı kullanılabılır;fakat tercıh -surus tarzı cok onemlı..sole kı : 4 mevsım lastıgı yazın yaz lastıgı kadar basarılı degıl kısında kıs lastıg kadar basarılı degıldır..aracın zaman zaman lımıtlerını zorluyor spor surusu sıklıkla tercıh edyrsanız 4 mevsım degıl mevsıme uygun ayru ayrı ovguyu hakeden lastıkler almanızı onerırım...

Yok ben hızlı gıtmem spor surus tarzı bana gore degıl dıyorsanız bıle .; onunuze anı bısey cıkmayacagının-kaygan zemınde veya kuru zemınde yarım metre kısa fren mesafesıne bıle ıhtyacımız olmayacagının garantısını kım verebılır...
  • 235x55x17 lastik ebetlı 4x2 tiguan için kış lastiği araştırıyorum.Bir arkadaşım petlası tavsiye etti,performansı çok iyi fiyatı yarı yarıya diye almamda ısrar etti ama ucuz etin yahnisinden korkan biriyim.Yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: seap1357

235x55x17 lastik ebetlı 4x2 tiguan için kış lastiği araştırıyorum.Bir arkadaşım petlası tavsiye etti,performansı çok iyi fiyatı yarı yarıya diye almamda ısrar etti ama ucuz etin yahnisinden korkan biriyim.Yardımcı olursanız sevinirim

iyi günler fikir edinmeniz açısındanhttp://www.petlas.com.tr/tr/lastik.php?id=7 sayfasında AB etiketleri mevcut. Diğer lastikleri de incelemek isterseniz birçok lastik etiketi mevcut olan http://www.lastikturk.com/ sitesini incelemenizi öneririm. örneğin Lassanın AB etiketini kendi sayfasında bulamadım ama burada var ve değerleri biraz düşük petlasa göre. ADAC TESTlerindeki önerilen lastiklerle hemen aynı değerler var Petlasta. Kazasız günler dilerim.

ADAC Kış Lastiği Test Sonuçları

edit: etiket bilgileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MadeBy -- 21 Kasım 2013; 21:53:55 >

• 195 50 R15 orjinal lastik yerine 185 taban olurmu?
    Kafamdaki lastik de http://lastik.kolayoto.com/nokian-185-55-r15-86h-xl-nokian-wr-d3-lastik.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: umuttacir

195 50 R15 orjinal lastik yerine 185 taban olurmu?
    Kafamdaki lastik de http://lastik.kolayoto.com/nokian-185-55-r15-86h-xl-nokian-wr-d3-lastik.html

olur

http://www.lastiknet.com/icerik.asp?inf=25

• quote:

Orijinalden alıntı: Aybars Mert

Fazla değil geçen yıl bile faydalı konurlar açılmış.

Conti 205/55 r16 lastik ebatında yine en iyisi. Alternatifi michelin. 4 mevsimde de bu iki markadan başkasına kolay kolay para vermem.

Aynen arkadaşın dediği gibi Michelin ve Continental tercihlerimdir. Başka bir marka arayışına gerek yok.

• blizzak iyimiş yine
  • Muş'un 3 4 ay ağır kış şartları için ultra grip düşünüyorum başka fikri ve önerisi olan ?
    ?
  • Lastikte testlerle birlikte kullanıcı yorumlarına da dikkatle bakılmalı.alinin beğendiğini veli beğenmez.testlerde çok iyi sonuç alan lastiğe 3-4 ay dayanabildim,ortalama değerler alan lastiği çok beğendim.yine olsa yine alırım.

• Hankook Winter I*Pike, yada conti ts 850
  • Bu haftasonu Ankara'da goodyear ug8 performance 195/55/15 ebadında kış lastiği taktırdım,225 lira taksitli fiyatı.Conti ve goodyear arasında kalmıştım,Contide yeni lastiklerin gelmesinin Kasım ortasını bulacak olması vazgeçirdi beni Conti 830 için 235 lira fiyat almıştım.Aynı Ölçü kumho ise 150 lira.
  • Tatmin ediciler hepsi agır kış gecirmeyen şehirlerde kullanılabilir.
    Bu tartışma bitmez fal bakmaya devam

• adac özel şirket parayı kim verirse o birinci olur petlas versin onu bile birinci yaparlar
    resmi test firması tüvsüd dür devlete bağlı kuruluştur

• 2 gün önce 205/55/16 kışlık alacaktık lastik başı michelin 270 goodyear 220 lassa 210 continental 230 istedi bu test verilerine ve aldığımız fiyata bakarsak iyi yapmışız demekki. Ts 850 bu arada

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.