Şimdi Ara

acilll jbl 1000w

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar acil jbl 1000w kutusuyla bırlıkte subwoofer buldum yanlız yama var ne dersınız ne kadar eder pıyasası nedır bıde bu konuda bır tecrubem yok
    bana yardımcı olursanız goruslerınızı yazarsanız sevınırım

• quote:

Orjinalden alıntı: HELGOD

arkadaslar acil jbl 1000w kutusuyla bırlıkte subwoofer buldum yanlız yama var ne dersınız ne kadar eder pıyasası nedır bıde bu konuda bır tecrubem yok
    bana yardımcı olursanız goruslerınızı yazarsanız sevınırım

1000W 38'lik yoksa 1000W 30'lukmu..
    resimlerini koysan daha da iyi olurdu.
    fiyatları konusnda bi bilgim yok ama ben yakın zamanda alıcam 38'lik 1000W JBL orjinal fabrikasyon kabinli..piyasadakilerden deişik bi kabin war..180 istiyo GT4 series.
  • kardes 30 luk ama kucuk yarası var ınankı bende fazla tecrubelı degılım bu konuda yarası tamır edılmıs durumda onemlı degıl okadar 120 ytl ıstedıler ii mi
    kabınıyle bırlıkteee
  • haftaya cıhazı test edıcez resımlerınıde ceker koyarım foruma
  • kabinsiz 100 lira olması lazım gg'de görmüştüm. kabini mdfden yaptırmıştır büyük bi ihtimal. ona da 50 desen 150 eder toplamda.

ha hem ikici el hem yaralı bi ürüne o kadar para verilir mi dersen benim fikrim verilmez.

yeni seri gto 5-12 al kabinli 190 liraya bulunuyor.

hatta bi tane 160 a var gg'de

iyi forumlar
  • 1000 watt 30 cm jbl i arkadaşım 70 ten verıyordu, 90-100 den fazla verme
  • ben baktım bugun kabıne 50 ytl dedıler basın fıyatıda 1000 ytl bu hafta emınonu dogubanka bakmaya gıdıcem kabın+bass bakalım tahmınen nightmare115 arakasın dedıgı gıbı 150 den fazla olmaz... belkıde dogu bankdan daha da ucuza kapatırım yorumlarınız ıcın tesekkrler
  • jbl 1100w kabınle bırlıkte aldım 155 ytl
  • ben başka bir şey sormak istiyorum neden albüm kısmına o resmi koydunuz?
  • resımdekı range rover dıyorsan ben land rover parcacısıyım
  • hayırlı olsun. performansı nasıl. deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  • sıfır 100-140 arası fiyat aralıgının sebebide kabin farkı. ikinci eline max. 80-90 ytl falan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.