Şimdi Ara

Acil yarın sabah alınacak philips

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar philips 42pus7809 model tv gerçek hz olarak 50 mi 100 mü bilgisi olan paylaşırsa sevinirim diyelim ki 50 alınmaz mı nedir sizce 50 hz çok mu bozar görüntüyü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gerçek 50 hz.. Güzel bir tercih. Görüntüyü hiç de bozmaz.
  • Kardeş o tv yi almaya eminmisin bildiğim kadarıyla o tv ninde smartı da yavaş ayrıca 4k bir tv fakat usb3.0 ve h265 desteği yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: EVO64

Kardeş o tv yi almaya eminmisin bildiğim kadarıyla o tv ninde smartı da yavaş ayrıca 4k bir tv fakat usb3.0 ve h265 desteği yok.

tv den çok büyük beklentimiz yok...görüntü kalitesi önemli...smartı kendi adıma gereksiz buluyorum ayda yılda bir usb en film izleriz...o sebepten dediğiniz özelikler belki önemli ama ben fazla aramıyorum..
  • Görüntü kalitesdi önemli ise tabiki philips benim demek istediğim 4k yı çok önemsemiyorsan 7109 da alabilirsiniz yada biraz daha para koyup androidli 7909 alabilrsiniz zaten bana göre philipsin bütün serilerinde görüntü güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: EVO64

Görüntü kalitesdi önemli ise tabiki philips benim demek istediğim 4k yı çok önemsemiyorsan 7109 da alabilirsiniz yada biraz daha para koyup androidli 7909 alabilrsiniz zaten bana göre philipsin bütün serilerinde görüntü güzel

Aldık bakalım bekliyoruz tv hediyeli olanı aldım hb den inşaallah sorun çıkmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun o zaman

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.