Şimdi Ara

Acil Yardım Parola Korumalı Excel Dosyam Açılmıyor..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 44 gün 6 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • akcan (3 mesaj) TAG Heuer (3 mesaj) yeaxoy (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Ofis Uygulamaları >> Acil Yardım Parola Korumalı Excel Dosyam Açılmıyor..
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    631 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Pazartesi gününe kadar sorunsuz kullandığım dosya bugun açılmadı açılırken aşağıdaki hatalari verdi...
    Evde Office 2010 lisanslı kullanıyorum ama dışarıda farklı bilgisayarlara taktığımda bozulmuş olabilir..

Dosya Boyutu : 456 Kb Parola korumalı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TAG Heuer -- 24 Nisan 2014; 12:14:25 >

|
    |

• Binbaşı
    1949 Mesaj
    flash disk ile dosyayı taşıdysanız. flash diski güvenli çıkarmadıysanız dosya bozulmuş olabilir.
  • Yüzbaşı
    631 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

aynen flash disk te dosya muhtemelen öyle bir şey oldu.. geri dönüşü yok mu
    |
    |
    akcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1949 Mesaj
    diskteki silinmiş dosyaları kurtaran programlar var. ancak disk üzerine bir şey yazılmadıysa kurtarma şansı olabilir belki.
    mesala bedava program RECUVA var ama çok iyi bulmuyor.
    bu adreste diğer programlar da var ancak ben hepsini denemedim.http://pcsupport.about.com/od/filerecovery/tp/free-file-recovery-programs.htm
    dosya silindikten hemen sonra kurtarma şansı yüksek ancak dosya kaydetme ve taşıma gibi üzerine yazılacak bir işlem yaptığınızda kurtarılamıyor.
  • Yüzbaşı
    631 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: akcan

diskteki silinmiş dosyaları kurtaran programlar var. ancak disk üzerine bir şey yazılmadıysa kurtarma şansı olabilir belki.
    mesala bedava program RECUVA var ama çok iyi bulmuyor.
    bu adreste diğer programlar da var ancak ben hepsini denemedim.http://pcsupport.about.com/od/filerecovery/tp/free-file-recovery-programs.htm
    dosya silindikten hemen sonra kurtarma şansı yüksek ancak dosya kaydetme ve taşıma gibi üzerine yazılacak bir işlem yaptığınızda kurtarılamıyor.

üstat benım dosya duruyor disk te ama acılmıyor sorun acılmaması kurtarma programları ne yapabilir ki
    |
    |

• Binbaşı
    1949 Mesaj
    kayıtlı bir dosyayı tekrar kayıt ettiğimizde tam üzerine yazılmaz. boş bir yere yazılır, eskisi silinir. bu dosyanın güvenli bir şekilde kaydedilmesi için gereklidir zaten.
    yani önceki kaydettiğiniz sürümlerin kalıntısını kurtarabilirsiniz.
    |
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    excel dokümanına çift tıkladığım anda parola girmemi istiyor. yalnız parolayı bilmiyorum. nasıl kırabilirim?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
bankacılar
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.