Şimdi Ara

ACİL!!! Kedi ayaga kalkamıyor ( kediye bakabilecek biri lazım ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
5
Favori
37.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Bulunduğunuz bölgenin Veterinerlik Fakültesine gitmeniz gerekiyor.
    Ek olarak sanırım tuvaletinide yapamıyor hayvan, sizin yaptırmanız gerek. Nasıl yaptıracağınızı internette bulabilirsiniz ayrıca evcil hayvanlar bölümündede açın bence aynı konuyu.
  • Gecmis olsun hocam

Beyincigi hasar gormus derken bir travma sonucu mu hasar gormus ? Burasi onemli cunki.

Diyelimki travma degil,

Geriye 2 secenek kaliyor ya serebellar hipoplazi yada parvovirus enfeksiyonu

İkiside birbirinden kotu

Eger parvovirus ise (travma yasamamissa %99 parvo cunki sokak hayvanlari bu viruse karsi asisiz olduklari icin kolay yakalanir) prognoz kotudur

Uzun uzadiya yazmayayim ciddi bakim lazim ve ciddi bakim ucretler sizi bekliyor ve tedavi sonrasi iyilesme ihtimali %55lerde.

Eger travma yasamissa bunun sonucunda beyincik hasar gormusse kalici felc gecirmis olabilir, bu durumda hayvan yasamini kendi halinde devam ettiremeyecek gibiyse otenazi yapilir

Hangi sehirdesiniz belki bildigim bir sehirse yonlendirme yapabilirim yada burdur da iseniz kendim ilgilenebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up benimde elimden öne çikarmak geliyor hocam geçmis olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • up dh forum kedilere yardım platformu neredesiniz
  • Cok gecmis olsun insallah duzelir. Elimizden birsey gelmiyor. Uplayalim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: instance

Veteriner beni aşar bu konular diyip bırakmış ama biz tavsiye vericez öyle mi?

Edit: Konu değişmeden önce "veteriner kedinin beyinciği hasar görmüş diyip bıraktı, tavsiye verin lütfen şeklindeydi." 3 gün detaylı araştırmalarım sonucu yapılması gerekeni buldum hocam. Kesinlikle başka veterinere götürmelisin. Ama siz yine de forumda daha doğru bilgiye ulaşana kadar bekleyebilirsiniz tabi.

Edit2: Anlayamayanlar için ironi içerir.
    Çok şey yapma doktorlarda bunlardan hallice

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ACİL!!! Kedi ayaga kalkamıyor ( kediye bakabilecek biri lazım )

• Sağolun hocam mesaj için. Gece sesler gelmiş disardan. Ben duymadım ama annem sanki birisiyle kavga ediyormuş gibi sesler geldi dedi. Bizim bahçede dam var. Belki de catida koşarken düşmüştür bilemiyorum. Akhisarda yaşıyorum. Barınak varmış güya ama ne telefon numarası var ne de adresi. Orda da bakicaklarina ne kadar guvenirim bilmiyorum.

• adnan mersedes A kullanıcısına yanıt
    Benim de dikkatimi çekti çiş veya kaka görmedim yakınlarında. Süt iciriyorum ama iyi mi yapiyorum bilmiyorum. Konuyu dediğiniz gibi evcil hayvanlar kısmında da açtım.

• adnan mersedes A kullanıcısına yanıt
    Benim de dikkatimi çekti çiş veya kaka görmedim yakınlarında. Süt iciriyorum ama iyi mi yapiyorum bilmiyorum. Konuyu dediğiniz gibi evcil hayvanlar kısmında da açtım.

• Hocam barınakta yaşaması imkansız kedi yemeğini bile kendi yiyemediği sürece önce sorunun çözülmesi gerekiyor konu upp

• İnsanın içi gidiyor ya, ne suçu vardı minicik hayvanında o hale geliyor anlamıyorum

• ayni sekilde bir olay basima geldi ozel veterinere goturdum kedinin arka 2 ayagi kirilmisti 100tl verdim yarina kadar yasarsa rontgen vs cekecez dediler ama bence direk uyuttular yani disardaki 10 tane veterinerden 9 u bu sekilde siz goturur goturmez uyutuyor bence ben boyle algiladim zaten gunde belki 5-10 kisi goturuyodur veteriner olayindan umidi kesin bence hele turkiye gibi bir ulkede insana deger verilmezken veterinerden bisey beklemek hayalcilik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şoray uzun yolda kullanıcısına yanıt
    Bence de öyle. Gerçekten işini bilen birisi varsa da Akhisar da olacağını sanmıyorum.

• Oha akhisarlı mısınız hocam

Ben de doğma büyüme akhisarlıyım

Akhisarda yok öyle veteriner ben görmedim şahsen, anca manisada vardır da oraya gidene kadar da geç olabilir zor bi durum

• Madem öyle bir şey sorayım hocam. Can vet diye bir yer varmis osmanli cafenin yakınlarında. Orası hakkında biliginiz var mı?

• Durumu düzelecek gibi değilse acısına son vermeyi şıklar arasına soksaniz olmaz mı

• Mrgvl M kullanıcısına yanıt
    Yani o durumda olsam ben de canımı alsınlar isterim belki ama başka bir canlının canini alan kişi olamam. Veteriner de boynunu kirmaya çalışıyor demiş. Ben duymadım da yanımdaki arkadaşlarım duymuş. Belki de hayvan da ölmek istiyor ama dediğim gibi öyle bir şey yapamam.

• --CarpeDiem-- kullanıcısına yanıt
    Tuvaletini sizin yaptırmanız lazım muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: instance

Veteriner beni aşar bu konular diyip bırakmış ama biz tavsiye vericez öyle mi?

Edit: Konu değişmeden önce "veteriner kedinin beyinciği hasar görmüş diyip bıraktı, tavsiye verin lütfen şeklindeydi." 3 gün detaylı araştırmalarım sonucu yapılması gerekeni buldum hocam. Kesinlikle başka veterinere götürmelisin. Ama siz yine de forumda daha doğru bilgiye ulaşana kadar bekleyebilirsiniz tabi.

Edit2: Anlayamayanlar için ironi içerir.
    Veteriner değil oldukca dusuk puana tip benzeri yere girmek amaciyla vet yazan cahil cop tenekesi beyinli bir parazit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joe Duplantier -- 21 Temmuz 2018; 1:35:51 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.