Şimdi Ara

ACİL!!! Kedi ayaga kalkamıyor ( kediye bakabilecek biri lazım ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
5
Favori
37.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böylesi çaresiz kaldığımız durumlarda bir yaratıcının yardımını öyle çok istiyoruz ki ama gel gör ki hiç bir yerden yardım geldiği yok.Yine biz insan olarak bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.Bunu olabildiğince fazla kişiye duyurmalıyız.Masraflarını karşılayabiliecek birilerini bulmalıyız.Başka bir veteriner yok mu çevrenizde oraya götürün? Gereken neyse o yapsın.İyileşemiyorsa uyutulsun.Boş yere acı çekmesin hayvancağız.
  • Kargayi beslemenizi pek tavsiye etmem. Asiri kincidir. Bir seye sinirlenir gozunuzu oyar. Gecen de genc cocugun tekinin gozunu kor etmisti karga, 3-5 sene oldu sanirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Köpeğime araba çarptığında omurgasında yada boynunda sorun vardı sanırım tam hatirlayadim ne olduğunu her ne ise hayvan 1 adım atınca ağlıyordu resmen , bir kaç veteriner aynı şekilde operasyonu yapamayız vb dedi . Ankara üni veteriner fakültesine götürdük , oradakiler ameliyat da edebiliriz ama bütün sorumluluk size ait dediler neyse ki toparlandı bizim oğlan yaklaşık 10 yaşında . Diyeceğim odur ki eger goturmedi iseniz bulunduğunuz ilde ki üniversitelerin veteriner fakültelerine götürmenizde fayda var .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Veteriner arkadaşa konuyu okuttum Bodrum’da yaşıyorsa getirsin görmeden bir şey diyemem diyor.

• WmGMD W kullanıcısına yanıt
    Bizim burada fakülte yok dediğiniz gibi. Üstüne bir de masrafları var. Sokak kedisi olsa da bedava ameliyat ettiremeyiz ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --CarpeDiem-- -- 21 Temmuz 2018; 16:57:25 >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Yok hocam akhisarda yaşıyorum.
  • kozmodov K kullanıcısına yanıt
    Ekşide açabilirim konuyu, ne yazabiliriz?

• Hocam tüm yazılanları okudum ve hayvancağız için gerçekten üzüldüm. Akhisarda olmanız durumu zorlaştırıyor çünkü uzman kişiler bulamıyorsunuz. Annesi besliyor demişsiniz, kedi yavru mu? Çünkü normalde birkac aya anne yavruları bırakır. Size şu an özel mesajdan bir numara atıyorum. Arayıp bir konuşun

• TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    Ne yavru ne de büyük orta bir şey. Besliyor dediğim de süt veriyor yavrularına ama artık bunu bıraktı büyük ihtimal. Yanına gittiğini gördüm ama süt verdi mi yoksa vermedi mi bilmiyorum. Ben ekmek verdiğimde yiyor. Ordan yola çıkarak ilgilenmediğini düşünüyorum artık.
  • Kedi gençlik hastalığına yakalanmış bence. Yeterli anne sütü içmediği için.... Bir kaç güne ölecek malesef....çaresine yokmuş.

• Ölse de kendisi kurtulsa keşke. Ben kendimce bir şeyler yapmaya çalışıyorum ama nafile. Ailesi de bıraktı hareket de edemiyor. Kim bilir ne kadar üzülüyordur hayvancağız. Süt de veriyorum istemiyor. Ekmek yedi biraz bir saat kadar önce.
  • Hocam ek olarak ekşide çaylak olarak yazsanız bile yazarlarla mesajlaşabilirsiniz ve profilinizden yazdıklarınızı okuyabilirler.

Tuvaletini yaptırdınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnan mersedes -- 21 Temmuz 2018; 17:31:33 >
  • adnan mersedes A kullanıcısına yanıt
    Yaptırsam mı diye düşünüyordum ama yanına gidince ıslaklık gördüm. Yemeğini yedirdim çıktım ondan sonra.
  • --CarpeDiem-- kullanıcısına yanıt
    Umarım yapabiliyordur ikisinide. Büyüğünü yaptı mı hiç?

Bence ekşide bir çaylak hesabı açıp yazın, daha sonra yazar olarak kopyalarım. Profilinizide görürler hem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnan mersedes -- 21 Temmuz 2018; 17:43:22 >
  • adnan mersedes A kullanıcısına yanıt
    Büyüğünü görmedim de kediler kaç günde bir sıçarlar kaç saatte bir işerler bilmiyorum ki ona göre işettireyim.

Ekşide de üyelik açıp size mesaj atarım.
  • Annesi bıraktı ise muhtemelen durumu ağır oldukça, yazık çok üzüldüm. İlgi göstermeye devam edersen belki biraz toparlar ama hekim desteği şart gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnan mersedes

Ekşide açabilirim konuyu, ne yazabiliriz?
    Hocam orada yaşayan arabası olan biri kediyi çevre şehirlerdeki vet. fakültesinden birine götürmesi lazım ya da oralarda yaşayıp mutlaka bu sorunla ilgilenecek bi veteriner tanıyan felan vardır bunları yazarsanız birileri bulunur diye düşünüyorum ekşi den

• quote:

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

Bizim burada fakülte yok dediğiniz gibi. Üstüne bir de masrafları var. Sokak kedisi olsa da bedava ameliyat ettiremeyiz ki.
    Fakültelerin yapması lazım ücretsiz diye biliyorum çünkü bir iki sefer sokak hayvani götürdüm bıraktım herhangi bir ücret vs istenmedi ama kendi köpeğimi getirdiğim de kimliğini verince ücreti çıkardılar .

• Başka bir veterinere götürün eğer kötü durumdaysa uyutmaktan başka çare yok.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.