Şimdi Ara

ACİL!!! Kedi ayaga kalkamıyor ( kediye bakabilecek biri lazım ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
5
Favori
37.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O öğretmenevinin oralardaki yer di mi? Sanmıyorum orasının da böyle bir şeyi yapabileceğini ama yine de en azından denemiş olursunuz da bu saatte açık değildir sabaha çıkar mı hayvan o da meçhul, iyi bakın hayvana da ölürse de huzurlu ölsün 😢

Bu arada hocam uyutma olayını da düşünün, hayvan çok acı çekmez en azından

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet orası ama benim de umudum yok veterinerden dediğiniz gibi. Bir de nasıl uyutayım ki hayvani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --CarpeDiem-- -- 21 Temmuz 2018; 1:59:25 >
  • Veteriner beyin ameliyatı yapabilir mi ki? Nörolojist falan olsa neyse de

• Hocam dünden beri tuvaletini yapamıyorsa nasıl yapacağınızı bilmiyorum ama yaptırmanız gerek bence.

Sütüde sulandırıp verirseniz daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnan mersedes -- 21 Temmuz 2018; 2:13:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • --CarpeDiem-- kullanıcısına yanıt
    Veterinerler uyutuyor

• İnsan olsa uyutalım derdim ama hayvanların hayatı eğlenceli ya

• Up

• quote:

Orijinalden alıntı: instance

Veteriner beni aşar bu konular diyip bırakmış ama biz tavsiye vericez öyle mi?

Edit: Konu değişmeden önce "veteriner kedinin beyinciği hasar görmüş diyip bıraktı, tavsiye verin lütfen şeklindeydi." 3 gün detaylı araştırmalarım sonucu yapılması gerekeni buldum hocam. Kesinlikle başka veterinere götürmelisin. Ama siz yine de forumda daha doğru bilgiye ulaşana kadar bekleyebilirsiniz tabi.

Edit2: Anlayamayanlar için ironi içerir.
    Yaziklar olsun bu fikirde olanlara... Adam suç mu islemis ne yapmis? Kari kiz konularina gostersene tepkini. soz konusu olan bir canli, oda nefes aliyor yemek yiyor. Agzi var dili yok. bilmem anlatabiliyor muyum.

• Aslında gece açık olan veterinerler vardır sanırım ama Akhisar'da var mı bilmiyorum hocam.

• Beyinciği gittiyse iyileşemez. Ya bakıma muhtaç bir şekilde yaşabilirse yaşıyacak yada uyutulucak.

• Riesso kullanıcısına yanıt
    Çok uzman bir yardımla iyileşebilir bence ama o uzmanı da nereden bulacaksın işte o sıkıntı. Çok ilginç sorunları olan hayvanların iyileştirildiği videolar görüyorum bazen ama onlar hep yabancı ülkelerde.
  • Up

• Metal-Gear kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla beyinciğine darbe almış. Bunu felç gibi düşünebilirsiniz. Ölen nöronların yerine tekrar yenisi gelmiyor ya da şuanki tıpta bunun bir tedavisi yok. Ben böyle biliyorum yanlışım varsa düzelt.

• quote:

Orijinalden alıntı: instance

Veteriner beni aşar bu konular diyip bırakmış ama biz tavsiye vericez öyle mi?

Edit: Konu değişmeden önce "veteriner kedinin beyinciği hasar görmüş diyip bıraktı, tavsiye verin lütfen şeklindeydi." 3 gün detaylı araştırmalarım sonucu yapılması gerekeni buldum hocam. Kesinlikle başka veterinere götürmelisin. Ama siz yine de forumda daha doğru bilgiye ulaşana kadar bekleyebilirsiniz tabi.

Edit2: Anlayamayanlar için ironi içerir.
    Bilgin yoksa konuya girme cevap yazma hocam zorlayan mı var ?

• Başka veteriner veya braking badteki gibi felç olan adama kadın yardım ediyor bir eş bulman olabilir tabi kediye ölümcül saldırı tekniğini kullanmazsa bulduğun eş.

Benim izlediğim bir diziydi sonuçta araştırıp sorup işe yarıyorsa eş bulmanızı öneririm tabi bunu yine uzmanlara veterinere falan sormanızı öneriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joyned -- 21 Temmuz 2018; 8:44:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

Zaten fotoğraftan bir şey anlaşılmaz. Hareket edememesi sorun e zaten fotoğrafta bir anlik görüntü. Başını arkaya atiyor falan. Veteriner de boynunu kirmaya çalışıyor dedi ne kadar doğru bilmiyorum.
    Video ya cek o zaman neyse yapacak pek bisey yok zaten duyarliliginiz icin tesekkur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

ayni sekilde bir olay basima geldi ozel veterinere goturdum kedinin arka 2 ayagi kirilmisti 100tl verdim yarina kadar yasarsa rontgen vs cekecez dediler ama bence direk uyuttular yani disardaki 10 tane veterinerden 9 u bu sekilde siz goturur goturmez uyutuyor bence ben boyle algiladim zaten gunde belki 5-10 kisi goturuyodur veteriner olayindan umidi kesin bence hele turkiye gibi bir ulkede insana deger verilmezken veterinerden bisey beklemek hayalcilik.
    Valla bi cinslerki. Sokak kopegi goturuyorum belediye baksin diyor bre gerizrkali parasi neyse verecek ama adam belediye ilgilensin diyor.

• Beyincik hasar görmüş nasıl yürütürüm demişsin hocam ya. Bu sorunun cevabı burda mı sizce. Hadi cevap verdi biri sizde o tıbbi teknoloji nerde. Allah yardımcınız olsun.

• Abim veteriner kendisine yazdım sorunu. cevap gelince güncelleneceğim

• veterineri nasıl aşıyor?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.