Şimdi Ara

Acil araç tavsiye 43 bin liraya kadar !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun aleyküm arkadaşlar bayramdna hemen sonra arabami değiştiricem, 2008 leon var bagajı yetmiyor maalesef :( o yüzden satip sedan arac alicam. (Hatta leonun müşterisi hazir). Acil arac bulmam lazim.. Kriterlerim ;
    -170 bini gecmemiş olacak
    -Dizel ya da benzinli olabilir
    -Kesinlikle sedan olacak( bagaj hacmi önemli)

Bu saydıklarım doğrultusunda aklimdaki araçlar
    Corolla 1.4 D veya 1.6 Comfort
    Focus 2.5 1.6 tdci ya da 1.6 benzinli
    Renault fluence 1.5 dci
    Opel astra 1.3 cdti...

Bana fikir verin lütfen. Bu arabaların dışındaki her türlü öneriye de açığım yardımlarınızı bekliyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi günler, aradığınız kriterlerde bende araç bakiyordum. Düşük km'li 407 aldım 40bin liraya . Şimdilik gayet güzel ve parasını hakediyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Focus 2,5 tdci

• quote:

Orijinalden alıntı: Muqarnas

İyi günler, aradığınız kriterlerde bende araç bakiyordum. Düşük km'li 407 aldım 40bin liraya . Şimdilik gayet güzel ve parasını hakediyor.

Kardeş 407 yi ben de düşündum ama piyasasi ağir sanki bi de parcalari falan sıkıntılı diye duydum

• quote:

Orijinalden alıntı: yargicc

Focus 2,5 tdci

Sebebini de soylerseniz cok iyi olur :)

• Corolla 1.4 dizelden uzak durun yağ yakıyor diyorlar.

• 2012 cruze. Yüksek model, düşük km, tasarım, güvenlik, donanım, sürüş keyfi gibi özellikleriyle bu paraya alınabilecek en iyi araçlardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 19 Ağustos 2017; 20:24:49 >
  • justasecond J kullanıcısına yanıt
    Hocam makyajlı kasalarda çoğu sorun ortadan kalkmış durumda. Tabiki garanti veremem, biraz da şans işi. Ama parça temini olsun, servis ağı olsun yelpaze geniş. D sınıfı bir araç 407 nihayetinde. Lojistisyen'in verdiği öneri de değerlendirilebilir. Ben de çok Cruze baktım. Ama piyasa ağır veya parça gibi konularla yaklaşırsanız bu seçenek de boşa çıkmış gibi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muqarnas -- 19 Ağustos 2017; 20:54:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: justasecond

quote:

Focus 2,5 tdci

Kurşun gri titanyum 1,6 tdci 2,5 kasa focus kullanmak için sebebe gerek yoktur

Edit: Geçen sene almak istedim nasip olmadı. Sıfıra girip mjet egea aldım ama ne zaman 2,5 focus görsem içim gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yargicc -- 19 Ağustos 2017; 21:14:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

2012 cruze. Yüksek model, düşük km, tasarım, güvenlik, donanım, sürüş keyfi gibi özellikleriyle bu paraya alınabilecek en iyi araçlardan.

Eyvallah kardeş ama cruze düşünmüyorum

• quote:

quote:

quote:

Focus 2,5 tdci

Edit: Geçen sene almak istedim nasip olmadı. Sıfıra girip mjet egea aldım ama ne zaman 2,5 focus görsem içim gider

Egea 1.3 mü 1.6 mı ? Memnun musun arabadan acaba ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Focus 2,5 tdci

Egea 1.3 mü 1.6 mı ? Memnun musun arabadan acaba ?

1,6 lounge donanım. Beklentilerimi karşıladığı için son derece memnunum hocam. Geçen sene benim bütçe sizinki gibi 40-45 arasıydı. Üstüne 24 bin 20 ay sıfır faiz kredi kampanyasıyla 68 e aldım. Çok km yaptığım için 1,6 dizel arıyordum. Yaş 32 olduğundan birazda gitsin istiyordum. Bu beklenti çerçevesinde egea fazlasıyla memnun ediyor. Hatta focus 3,5 kasa 1,6 dizel trend donanım 71 liraydı, onunda faizsiz kampanyası vardı ama hem donanım olarak eksikleri olduğundan hem de 2,5 kasaya göre içi basık ve bagajı küçük olduğundan egeaya yöneldim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muqarnas

İyi günler, aradığınız kriterlerde bende araç bakiyordum. Düşük km'li 407 aldım 40bin liraya . Şimdilik gayet güzel ve parasını hakediyor.

hele 2010-11 modelse tadından yenmez.

407 güzel bir tercih , yakıt ekonomisi, güvenlik ve konfor açısından ihtiyaçları karşılar...

Piyasası pek ağır değil aslında , istenen yanlış fiyatlar var...
  • orhan1461 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Ben 2010 model 139 binde aldım. 40 bin liraya çok da temiz maşallah. Bu fiyata alınacak araçlardan üstün bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.