Şimdi Ara

Volkswagen Polo 1.2 TDi Bluemotion alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
8.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar araba bu,https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-polo-1.2-kazasiz-degisensiz-2013-model-409227463/detay

Kullanan var mı.? Motoru nasıldır? Çekişi vs. bilgi verirseniz sevinirim. :)

• Performans istemiyorsanız iyidir. Yakıtı baya iyi diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • K.B.R.O kullanıcısına yanıt
    Clio 1.5 dci joy paket 2014 model mi almak daha mantıklı bunu mu?
    Bahsettiğim araçtan bir tane zaten aldık, memnunuz. Şimdi de babamınkini değiştireceğiz ama bununla bir adet clio daha almak arasında kaldım.
  • ben de polo 1.2 tdi bluemotion bakıyorum da ilandaki aracın fotoğraflarının bir önceki satış ilanından olması tatsız detay. onun dışında yakıt ve donanım olarak b sınıfında alınabilecek en iyi araç gibi. kronik sorunu, bakım masrafları falan nedir bilenler yorumlasa iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwertytrewq -- 24 Mart 2017; 14:53:9 >
  • İkame araç olarak 3-4 gün kullandım bu aracı. Motor çok gürültülü ve performans çok zayıf.

• Yanlız uyarayım, ilanda ki araç bluemotion değil, trendline Aman dikkat !!!
  • entigin E kullanıcısına yanıt
    çoğunlukla uzun yolda kullanacağım ve çok kilometre yapacağım. yol tutuşu nasil ayni sınıftaki araçlara göre? bir de cok mu kafa patlatır?

• caspento kullanıcısına yanıt
    çok yamuk ilan 😇

• qwertytrewq Q kullanıcısına yanıt
    Gerçekten çok gürültülü araç. Yol tutuşta da Fiesta daha iyi.

• Araba trendline.

• Traktör tdi ile uzun yol rahatsız eder,daha üst segmentlere bakmanız daha iyi olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 silindir motor tam kronik

• Motor hakkında ben de iyi şeyler duymadım ama sürmüşlüğüm de yok.
  • Yakıt konusunda bayağı iyi. Ama tavsiyem Ford fiesta bakmanızdır. Çünkü uzun yolda kullancağım demişsiniz.
  • 1.5 fiestaya bakın, yoksa 1.5 dci clio iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmg02 -- 27 Mart 2017; 17:37:17 >
  • O ilana yorum yapmıyorum, genel olarak 1.2 Tdi hakkında bikaç bişey söyleycem.

Motor çok sağlamdır kronik arızası yoktur, en az yakan dizellerin arasında gelir.

Performanstan ne beklediğinize bağlı, rampada umulmadık bi şekilde bayılmaz, turbo her türlü kurtarıyor. Yok ben uçarım kaçarım derseniz zaten 1.2 tdi ile işiniz olmazdı.

Eksi yanı rolantide ve düşük hızlarda biraz gürültülü çalışır. 5. viteste ses mes duyulmaz.

Gürültü falan umursamam az yaksın sağlam olsun diyenler için tam biçilmiş kaftandır.

• quote:

Orijinalden alıntı: qwertytrewq

çoğunlukla uzun yolda kullanacağım ve çok kilometre yapacağım. yol tutuşu nasil ayni sınıftaki araçlara göre? bir de cok mu kafa patlatır?

Çoğunlukla uzun yolda kullanacaksanız neden 1.2 tdi bakıyorsunuz anlamadım 2.0 dizel bir araç alsanız bile uzun yolda yaktığı yakıt 1-2 litre farkeder küçük hacimli dizel motorların avantajı şehir içinde

• Neden Fiesta?
  • Bende aynı fikirdeyim. Uzun yol ve çok km için 1.5 dci clio. Arkadaşta var yakıt yönünden inanılmaz memnun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwertytrewq

Neden Fiesta?

İlk aklıma gelen motor sesi. Sonrasında donanım avantajı. Tabi bu dezavantajlar poloyu kötü yapmaz. Ancak uzun yolda fiesta daha avantajlı duruyor hocam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.