Şimdi Ara

ACİL!! 4A UYDU LİSTESİNDE YOK NASI KANAL YÜKLERİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
13.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler next wawe 8500 cas uydum var baya eski kanal aramaya geliyorum uydu listesinde türksat 4a yok 1c ve 1b var napmalıyım

• 1C 1B fark etmiyor 4a ile aynı yörüngede hepsi. sen cihazındaki turksat 1c 11844 v 2222 frekansı üzerinden network(şebeke arama) açık yap tarat tüm kanalları bulur.
    bu işlemden önce dilersen eski tüm frekansları sil hepsi işlevini yitirdi
  • bu konuda biraz cahilimde birşey soracağim 11844 ve 2222yi nereye yazacağım
  • sadece bunlar var
  • cihazında kanal kurulum veya kanal arama menüsü vardır burada manuel arama bölümünde Transponder (TP) ekle-sil-düzenle gibisinden bir menü vardır. ama 11844 frekansı muhtemelen zaten girilidir zira eski bir frekanstır bu. o nedenle manuel arama bölümünde frekans listesinden bulup direkt atayabilirsin arama frekansı olarak.
  • menü bu kanal aramaya girdim
  • 11 numarada transponder bölümünde 11844 frekansını bulun ve arama bölümünde şebeke -network var ise açık yapın.
  • kardeş eyw dedigin gibi yaptım kanallar baya tarandı falan tam taramanın ortasında dondu sinyal oranı falan haraket etti ama 10 dk hiç kanal bulamadı takıldı bende kanalları tek tek aratayım dedim star tv yükledim oldu ama sonra birde atv yükleyim dedim bu sefer atv oldu star tv şifreliye geçti nası çozerim şifreli yazıyor star tv
  • eski frekansları tarattıysa bekletir zira onlarda sinyal yok artık. yapman gereken tüm frekansları silip sadece 11844 v 2222 frekansını girmek ve şebeke aramayı açmak.
    star tv şifreli değil eğer dsmart platformunun starını bulduysa şifrelidir veya tv hd olmadığı halde receiverın hd ise bulur ama göstermez sen normal starı tarat 12015 H 27500.
    ama tek tek uğraşmaya değmez dediğim gibi şebeke arama menüsünden network-nıt açık yapıp tümünü bulabilirsin
  • dedigin gibi yapıyorum ancak dedigim gibi 100 kanal falan buldu ama 102.kanalda durdu 5-10 dkdır boyle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.