Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2930. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir (4 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.675
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29282929293029312932
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eser hocam selam. Hugo Boss - Bottled Night [NYT] tekrar stoklarla girer mi?😔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benoylebirinsanmiyim -- 6 Ocak 2021; 3:23:27 >
  • Eser Bey Merhabalar,

Bu sizden verdiğim 4. sipariş olacak. Gerçekten parfümleriniz çok güzel. Bugün verdiğim sipariş bugün yola çıkarsa çok mutlu olurum. Teşekkürler

Sipariş no: 6574546972

• parfümler elime ulaştı

Nirvana kokusu güzel fakat naxos için aynı şeyleri söyleyemiyorum malesef. Kokusu aşırı kötü

• azzaro chrome stoğa eklenmiş. varmı deneyen bir yorum alsam:)

• Master Willem kullanıcısına yanıt

Sıradan yazlık hocam fresh koku baska diyeceğim yok bende duruyor öyle kullanmıyorum 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: badboy166

Sıradan yazlık hocam fresh koku baska diyeceğim yok bende duruyor öyle kullanmıyorum 😊

Ben orjinalini kullandım baya bir süre. Hunca çakmasını üretmişti bunun first class kırmızı kutulu olarakAçık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) çok kolay uçuyordu tabi. Bu nasıl kalıcılık konusunda? Ona göre sipariş geçeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master Willem -- 6 Ocak 2021; 23:15:25 >
  • Eser abi PDM Percival ile ilgili örnek geldi mi hiç eline, listeye çok yakışacağını düşündüklerimden birisi kesinlikle

• Bu haftanın testerı nedir acaba Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) 

• Merhaba, bu sitede yeniyim. Bu başlıktaki parfümler de çok konuşulduğu için iyidir diye düşündüm.Armani -gio profume (prf) parfümü almayı düşünüyorum. Kalıcılık, koku vs. Nasıldır acaba, yardımcı olur musunuz?
  • A. Nedim kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu sitede yeniyim. Bi sorum olacak. Bir çok açık parfüm markası varken neden bu marka acaba. Markalara yakın üretim mi koku olarak, kalıcılık mı fiyat mı? Nedir acaba. Teşekkürler
  • Takaslık Zegna Ve Profomo Gio.
    Guerlain extreme ve Russian Leather önceliklerim. Diğer teklifker de değerlendirilir.
  • _Peace_

PDM nin üretilmiş, güzel yapılmış her kokusu ile ilgileniyorum. Percival henüz yok. Edit* Çalışılmış, kısa süre içerisinde bakıyorum.

nameoflord

Tom Ford - Soleil Blanc

benoylebirinsanmiyim

Şu aralar gelen çok ürün var. O yüzden maalesef. İleride tekrar çalışırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 7 Ocak 2021; 10:21:19 >
  • muratkeskin89 kullanıcısına yanıt

Hoşgeldin hocam. Kendi adıma cevap vermek isterim. Yaklaşık 4.5 sene önceki ilk alışverişimi hatırlıyorum.

Öncelikle o zamanlar bazı açık parfümler belirli süreden sonra sadece alkol kokuyordu. Yani bunu en başta fark etmiyordum diğer markalarda ama sonradan anladım. Daha doğal ve iyi olan marka arayışım vardı bu açıdan Tutaste çok iyi çıktı. En çok o his yok. Mis gibi parfüm neyse o.

İkincisi net fiyattır. Herkes gibi o zamanlar bende ucuz olsun, doğal olsun, imkanı var sonsuza kadar koksun derdim. :) Zamanla tabi bu huy artık güzel koku aramaya döndü. Tutaste bu konularda da bence aşırı iyi. Fiyatı halen iyi.

Son olarak kalite aga. Yani hiç inkâra gerek yok çoğumuz 30 liraya 5000 TL'lik kalite bekliyoruz. Eser abi fiyatına göre mükemmel kalitede ürün sunuyor. Benzerlik oranları üst düzey. Kötü olursa zaten burada herkes eleştiriyor. Eser abinin dikkate aldığını da ortada.

Kalıcık mevzusu ise parfümün orijinali de kalıcıysa burda da öyle oluyor haliyle. Örnek çoğu yaz parfümünden 24 saati çıkarmasını beklememek lazım.

Durumunuz varsa hocam en bildiğiniz kokulardan şans verin derim. Umarım pişman olmazsınız. Biz ne kadar yazsakta tabiri caizse reklam kokan hareketlere dönecek iş. En güzel bizzat senin denemen. Beğenmezsen gel çatır çatır yaz buraya güzelce :)

• muratkeskin89 kullanıcısına yanıt
    Dumansı kokusu var ve güzel bir koku genel beğeniye uyacak cinsten bence. Kalıcılık olarak sigara kullanan birisiyim ve en az 4 saati var üzmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: handsame_

Evet arkadaşlar buda benim ilk 11.
    15inde transfer sezonu açıldığında birkaç takviye daha yapacağım 😄

En saldırgan parfümleri defansa ve ön liberoya koyun derim. Nirvana çok teknik, 10 numara oynamalı Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)  Ayrıca bu devirde 3-5-2 mi kaldı Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 7 Ocak 2021; 10:53:5 >
  • uAhmetcanX kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Teşekkür ederim. Deneyeceğim.
  • buyukbang kullanıcısına yanıt
    Haha nirvana kaleci-oyuncu bide o tuttuğunu bırakmaz o yüzden 😅 benim futbolda tek bikdiklerim üjbej iki, tek vuruş, alman,3 korner 1 penaltı, atan alır 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi handsame_ -- 7 Ocak 2021; 12:0:58 >
  • Tom Ford Tobacco Vanillia erkek parfümü var mı listede göremedim sanki?
  • Louis vuitton l immetense deneyen var mı arkadaşlar. Sauvage tarzı kokuları seviyorum. Ona göre sipariş vericem

• sallagitsindostum S kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 29282929293029312932
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.