Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2932. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: erdem baskı m.
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.321.049
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29302931293229332934
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bol kazançlar,

Gucci - Guilty intense [GGi] STOKTA YOK

Geldi mi ? Beklemedeyiz :)

• Layton prive 15 ml mevcut.İlk ciktigi zamanlarda almistim. Fazla sıkmaya korktuğum nadir parfümlerdendir o yuzden halen bitmedi. Performansi bence cok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BPG2004

Arkadaşlar selamlar..
    Parfüm konusuna biraz yabancıyım.

Uzun uzun yorumları okuyarak beğeneceğimi düşündüğüm birkaç parfüm sipariş etmiştim.
    Parfümün hissettiklerini teknik olarak yazamam fakat kendime göre derdimi anlatıp birkaç soru sormak istiyorum.
    Bu arada kesinlikle ürünleri olumsuz yönde eleştirmiyorum, öyle bir seviyede değilim zaten.

Sipariş ettiklerimin arasında Aventus ve Terre D'Hermes de var. Dikkatimi çeken şey bu ikisinin kokusu bana çok keskin geldi. Aventusu deneme amaçlı odamda 3 4 fıs sıktım, koku güzel ama ben odada durdukça başımı ağrıttı açıkcası. Tamam sıkıp dışarı çıkınca sorun yok da eve dönünce havalandırmaya rağmen 1 gün geçmedi kokusu. Başımı ağrıtmasa kokusunun geçmemesi sorun olmazdı orası ayrı:)
    Hermesi ilk kez az önce denedim bana nedense ilk başta hacı kokusu gibi geldi. Gerçekten öyle mi yoksa benim konuya yabancı olmamdan dolayı mı öyle geliyor veya üzerimde durdukça değişir mi bilemedim.
    Bu parfüm hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum.

Mesela bir de Eser hocam yanlarında tester olarak tom ford men extreme göndermiş.
    Açıkcası bunu koklayınca daha zarif daha hoş bir koku alıyorum ve hiç yormuyor. Sürekli kokla desen kollarım yani. Ama bahsettiğim diğer 2si tam tersi..

Aventus ve hermes hakkında yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum sadece hissettiklerimi yazdım.

Sizce ne tür notalar içeren parfümlere yönelmeliyim?

Vetiver notasına uzaksınız baya hocam koku almadan önce sevmediğiniz notalara sahip olan kokuları çıkarın listeden direk yoksa kör alım sıkıntılı oluyor.

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt

Sipariş Numaranız

1941487479

Siparişi verdim hocam birde size pm attım dönüş yaparsanız sevinirim bazı düzeltmeler var siparişimde  

• Orjin Carnibor kullanıcısına yanıt
    Slayaer S kullanıcısına yanıt
    Orjin Carnibor @

Maalesef yok hocam.

Slayaer @

Yıl sonu sayım vs diye iyice geciktirdiler o yüzden stoksuz ürünleri hızlı halledemedim. Çok sürmez gönderirler hocam.
  • Nirvana dışında diğer prive serilerini alan var mı yorum yapabilir misiniz?

• HmB_SaL kullanıcısına yanıt

Yorumlar gelene kadar ben yazayım nirvanayı o zaman. 5 yıldır parfümleri hep buradan alırım. 5 yıl önce orjinal alıyorduk tabi dolar uçtuktan sonra hocam yardımcı oluyor sağolsun orjinalleri aratmadı bana. Belki 50 tane parfüm denemişimdir hepsi çok güzeldi bazıları bana uymadı arkadaşlarıma hediye ettim onlar bayıldılar kokusuna vs vs ama Nirvana gerçekten adının hakkını veriyor. Sıkınca insanı mutlu ediyor resmen. Orjinalini yurtdışına çıkarken görebiliyoruz sadece ama bence orjinaline bu kadar yakını başka hiçbir yerde olamaz. Yapılabilecek en yakın Aventus nirvana bence. 15 ml de olsa herkes alsın bir denesin derim pişman olmazsınız.

• Parfums De Marly - Delina [DeLy]

Stoklarımızda.

• Listenin son yeni gelen prive uyesi

Nassamoto Baraonda

Nassamoto parfumleri 30 ml boy satılıyor tasarım olarak farklı fiyat olarak 2500-3000 tl civari.

Parfumun yorumuna gecersek odunsu tarafi baskın olan bir parfum bir kac odunsu nota var. Sandal agaci, oud olabilir. Cok kaliteli agacimsi bir koku var. Bununla birlikte tatlı bir marsmellow ve viski kokusu. Bu viski benim bildiğim bir tür değil o yuzden buraya bisey diyemem ama meyvemsi bir yapı katıyor Mugler pure malt gibi. Yine bu viski ve meyvemsi yapida parfume güzellik katıyor. Bunlarin ardindan arka planda doğal naif bir gül kokusuda parfume yumuşaklık katıyor. Gul notasi ile aram yok pek ama burdaki kullanımı gayet guzel zaten pekte baskin değil.

Parfumun kalitesi çok ust duzey, farkli kaliteli elite hissettiriyor. En azindan herkesin 15 ml denemesi lazım diye düşünüyorum. Uniseks olsada erkek kullanimina daha yakın buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 10 Ocak 2021; 23:5:5 >
  • Merhaba şiparişimi verdim.

( Sipariş Numaranız 4142574788 )

• Hocam selamlar 3 ay önce bayan parfüm sipariş vermiştim. Hanım bayan olanı çok beğenmişti Şimdi bakıyorum hangisini verdim diye ama siparişimde detayı göremiyorum. Kutunun üstünde cpri etiketi var bu hangi parfüm ? Yardımcı olabilirmisin ona göre sipariş geçeceğim. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baro26

Hocam selamlar 3 ay önce bayan parfüm sipariş vermiştim. Hanım bayan olanı çok beğenmişti Şimdi bakıyorum hangisini verdim diye ama siparişimde detayı göremiyorum. Kutunun üstünde cpri etiketi var bu hangi parfüm ? Yardımcı olabilirmisin ona göre sipariş geçeceğim. Kolay gelsin.
    A.selam hocam. CPRi ne anlamadım. Şişe duruyorsa eğer sağ tarafında etiket olacak. Ürünün kodu orada yazıyor. Onu iletin lütfen
  • kampanya filan yok mu. en son aldığımda 4 al 7 al kampanyası vardı. fiyatlar da uygundu.

• Fiyatlandırma ilk sayfamızda mevcut. Fiyatlar hala uygun.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Hocam ;
    Kutu aynı markanın erkek parfümünüde almıştım kutu ona ait oradan bulabilirmiyiz. Boş şişede dolum tarihi etiketi dışında bir kod yok maalesef.

• quote:

Hocam ;
    Kutu aynı markanın erkek parfümünüde almıştım kutu ona ait oradan bulabilirmiyiz. Boş şişede dolum tarihi etiketi dışında bir kod yok maalesef.

Üstteki ürün Kadın. Good girl.
    https://www.ozelparfum.com/ch-good-acik-parfum

Alttaki kutu buna ait değil. Erkek ürünü o. Ch men prive.
  • baro26 B kullanıcısına yanıt

Good yazan kadın parfümü Carolina Herrera Good Girl. CPrv yazan erkek parfümü Carolina Herrera CH Men Prive

• Geçen aldığımda numune gönderilen vanilya ve tütün ve good girl siparişini verdim Çok Teşekkürler cevap için. Hayırlı işler
    Sipariş no : 3224625786
  • quote:

Geçen aldığımda numune gönderilen vanilya ve tütün ve good girl siparişini verdim Çok Teşekkürler cevap için. Hayırlı işler
    Sipariş no : 3224625786
    Kesenize bereket teşekkür ederim. Bugün çıkarıyoruz paketinizi.
  • Bu gece Montale - Red Vetiver'i ekliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 29302931293229332934
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.