Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: NitroNos , burakguler59 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir (4 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil
5 sn
56.409
Cevap
1.742
Favori
5.585.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 5314
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9252
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 2 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 176459
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5314
  • Favoriye Eklediklerim 1851
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EserKozmetik (9252 mesaj) Bonobo643 (1426 mesaj) Rappapompom (1038 mesaj) eiskent (939 mesaj) hiranyagarbha (671 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (19473 mesaj) Mobil (19436 mesaj) Tablet (485 mesaj) (11 mesaj) Mini (1502 mesaj) Uygulama (4502 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    102 Mesaj

Eğer sahlep gibi kokayım derseniz Tom Ford Noir Extreme deneyebilirsin. Kalıcılık ve performansı yüksektir. Spice bomb ile birleştirirseniz tarçınlı sahlep gibi gezersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sosyolock -- 30 Temmuz 2020; 0:14:33 >
    |
    |
    Thema kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

S.oliver original listeye girer mi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: EserKozmetik

Eser hocam bi bayan arkadaşım bu ürünü kullanıyormuş ,sende buna alternatif olabilecek koku var mı acaba? " Avon life by kenzo takada" .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: EserKozmetik
  • Binbaşı
    1547 Mesaj

Teşekkürler arkadaşlar deneyeceğim bu parfümleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: diyar_21 , Sosyolock

aLTaR_07

Maalesef hocam.

not.immortal

Hocam notalarla benzer parfüm bulmak zor. Bombshell ve intense modeli olabilir.
    |
    |
    Bahsedilenler: aLTaR_07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör not.immortal
    Konu Sahibine Özel
    Prive serisi ürünlerin doğal kullanılan notaları:

Nirvana:

Blackcurrant absolute
    JuniperBerry
    Cade
    Orange
    Patchouli
    Bergamot

---

Salted Melon:

Lavandin
    Violet Leaf
    Green mandarin
    Eastindian Sandalwood
    Lemon
    Bergamot

Silvered:

Neroli
    Lavander
    Eastindian Sandalwood
    Bergamot

Biz merak edip sorduk. Siz de edersiniz diye düşündük.

Selamlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 30 Temmuz 2020; 14:37:49 >
    quote:

Orijinalden alıntı: JohnLocke.

İsminin hakkını veren bir yorum olmuş.Smw dag havasini sonuna kadar veren bir parfüm.Hiç yorumlarini okumasam bana hissettirdigi dağın tepesinde yanımdan akan dereden su sıçrarken hafif esen rüzgarla içime çektigim koku olurdu.Çok hafif tam yaz parfümü ama basit değil.100 lük çalışmayı koklamadım ama dönüşler iyi.Smw sevenler için 100 lira verilebilir diye düşünüyorum.Benim creed üclüm aventus>smw> viw şeklinde.Ama bu sıcaklarda smw ilk sırayı alır.
    Hocam tam aradığım koku. SMW'yi önerirsin o halde ? Ben böyle baharatlı şekerli kokular değil de yaz kış orman okyanus odunsu kokuları seviyorum. Ayrıyetten böyle traş losyonu gibi olan ferah kokuları. Önerir misin ? Veya başka önerilerde alabilirim zahmet olmazsa.

• Binbaşı
    1398 Mesaj

Aradigin koku smw mi bilmem ama tarif ettigin şeylere uyuyor .Üstelik şuan bulabileceğin en iyi açık parfünü varken denemelisin.Açilışı biraz limonlu ama sonradan limon azalıyor.Dağ havası vardır ya yeşil ama o soguk koku,his onu tam anlamıyla veren bir parfüm.Etrafa yayilirken çiceksi bir koku da yayiliyor ama bu asla feminen değil.Metalik bir hissi de var ama yogun olmadiği için rahatsiz etmiyor.Soguk su( dere şelale) hissini veren o soğuk metalik koku.Ben bu parfümü tavsiye ederim.Her ortamda farkiniz olur.25 liraya nautica voyagede alabilirsiniz mesela 2-3 fıs ile akşama kadar kokar begenmeyen de çıkmaz pek fazla.Ama smw sıkan birinin bıraktigi izlenim başkadır.Smw 4-5 saat belki kokar belki kokmaz.Kaliteli farklı ve doğal kokup öz kokmak mı? Yoksa gün boyu kokup sentetik kokmak mı? Karar sızın karariniz.Alirsaniz da hemen kolunuza sıkıp denemeyin.Kaliteli parfümler anında burnunuzu köreltır.Ustünüze sıkıp girdiginiz ortamda yayılan kokuya odaklanın.Muhtemelen sizin yakin arkadaşlariniz tepki verecek zaten :) Tabi parfümle ilgilidi olmayan birileriyse umursamayabilir.Ona da takilmayın

|
    |
    DaYWaLkeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2236 Mesaj
    quote:

Aradigin koku smw mi bilmem ama tarif ettigin şeylere uyuyor .Üstelik şuan bulabileceğin en iyi açık parfünü varken denemelisin.Açilışı biraz limonlu ama sonradan limon azalıyor.Dağ havası vardır ya yeşil ama o soguk koku,his onu tam anlamıyla veren bir parfüm.Etrafa yayilirken çiceksi bir koku da yayiliyor ama bu asla feminen değil.Metalik bir hissi de var ama yogun olmadiği için rahatsiz etmiyor.Soguk su( dere şelale) hissini veren o soğuk metalik koku.Ben bu parfümü tavsiye ederim.Her ortamda farkiniz olur.25 liraya nautica voyagede alabilirsiniz mesela 2-3 fıs ile akşama kadar kokar begenmeyen de çıkmaz pek fazla.Ama smw sıkan birinin bıraktigi izlenim başkadır.Smw 4-5 saat belki kokar belki kokmaz.Kaliteli farklı ve doğal kokup öz kokmak mı? Yoksa gün boyu kokup sentetik kokmak mı? Karar sızın karariniz.Alirsaniz da hemen kolunuza sıkıp denemeyin.Kaliteli parfümler anında burnunuzu köreltır.Ustünüze sıkıp girdiginiz ortamda yayılan kokuya odaklanın.Muhtemelen sizin yakin arkadaşlariniz tepki verecek zaten :) Tabi parfümle ilgilidi olmayan birileriyse umursamayabilir.Ona da takilmayın
    Eyvallah hocam. Öyle güzel anlattınki smw alırım muhtemelen bayram haftasından sonra. Bir de çok önceden aventus numunesi denemiştim eser hocamdan. Çok beğenmiştim o da var aklımda aslında.
    |
    |

• Yarbay
    9019 Mesaj
    Yaz aylarında Elysium'u es geçmeyin derim grey vetiver'i sevenler bunu da sever.
    |
    |

1.Nautica Voyage - Nautica For Men
    2.Bvlgari - AQVA
    3.Creed - Virgin island Water
    4.Bvlgari - Aqva Marine
    5.XERJOFF - Uden
    6.Ralph Lauren Polo - Blue
    7.Nicos - Sculpture
    8.Chanel - Allure homme SPORT
    9.Gucci - Pour Homme II
    10.Armani - Eau De Cedre
    11.Jil Sander - Sun Men
    12.Chanel - Allure homme sport eau extreme
    13.Chanel - Deauville
    14.Prada - L'Homme
    15.Armani - Gio Profumo
    16.Creed - Erolfa
    17.Chanel - Bleu de Chanel
    18.Acqua Di Parma - Fico di Amalfi
    19.Hermes - Un Jardin Sur Le NiL
    20.Atelier Cologne – Citron D’erable
    21.Acqua Di Parma - Mirto di Panarea
    22.Diesel - Only The Brave - ( Yumruk )
    23.AXE - Africa
    24.Alfred Dunhill - Desire Blue
    25.Creed - Millesime imperial
    26.Dsquared - Rocky Mountain Wood
    27.Dolce & Gabbana – K By
    28.Givenchy - insense Ultramarine
    29.Davidoff - Cool Water

En çok kullandığım özel yaz günlerinde;

1.Tom Ford - Grey Vetiver
    2.Roja Dove - Elysium
    3.Escentric Molesules - Escentric 02
    4.Armani D'Aromes
    5.Creed - Green Irish Tweed

Dört mevsim (Nadir yazın geceleri);

1.Dolce & Gabbana - The ONE
    2.Guerlain - iDeal
    3.Terre D'Hermes
    4.Hugo Boss - Boss (Bottlet)
    5.Lacoste - White
    6.Lalique - Encre Noire

Bu liste benim en çok kullandığım , gerek koku , gerek performans , gerekse kullanım açısından oluşturdum.

Bvlgari - Aqva Amara'yı denemediğim için listeye eklemedim.
    |
    |

• Çavuş
    71 Mesaj

Hocam smw bu 30 luk versiyonmu 100 lukmu hocam

|
    |
    JohnLocke. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

30 luk olanı koklamıştım da mefistoya benziyordu.Ama koklayali baya oldu net hatırlamıyorum.Yazdıklarım orijinal ve 100 luk için.

|
    |
    badboy166 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

En güzel yaz parfümlerimizi sıkmayı unutmayalım.
    sametgs123

quote:

Normalde konuyu takip ediyorum fakat ilk defa bir parfüm için bir şeyler yazmak istedim.
    SMW 30luk çalışmayı denedim ve gerçekten anlatılan gibi çok güzel, ferah bir koku. İlk sıkışta gerçekten adındaki gibi metalimsi, gümüşü andıran bir açılışı var, oturdukça çok güzel, ferah bir çiçek kokusuyla devam ediyor. Başlangıçta sanki kokusu 10 dakikada kayboluyormuş gibiydi, meğer burnum köreliyormuş, iltifatlar gelince anladım:)

Fazla parfüm deneyimim yoktur ama yaz kokusu arayanlara kesinlikte tavsiye ederim, kalıcılık konusunda günde bir defa yenilemek gerekir diye düşünüyorum. Yayılım ise orta derecede, yanınızdaki insanlar kokuyu rahatlıkla fark ediyorlar.

100lük versiyonu da almak istiyorum önümüzdeki ay, umarım stok bitmez. Eser Bey SMW prive için şimdilik tek seferlik çalışma, geri dönüşlere bakacağım demiş, umarım devam eder de bu güzel kokudan mahrum kalmayız :)
    |
    |

• Er
    0 Mesaj

İyi bayramlar.Forum canımı çektirdi.Patlattım bi SMW

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    nucs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj
    Herkese hayırlı bayramlar diliyorum arkadaşlar sizce yeni blue de chanel nasıl ? bana açılışı tomford mandorino gibi geldi ve orjinalinden çok uzak siz ne düşünüyorsunuz

Prıve serisi daha kaliteli doğal diğeri çok sentetik

|
    |
    acaturka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şekersiz, ve buz gibi soğuk karlı bir dağ havasini yansıtıyor. Ayrıca Silver Mountain water ismide oldukça karizma

Zaten parfum tasarımı isvicrenin alp dağlarından esinlenmis,
    Sıcak gunlerde ferah bir etki bırakıyor. Bu karli dag havasinin yaninda temiz bir yesilcay kokusu ve siyah üzümün verdigi meyvemsi sabunsuluk da mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 31 Temmuz 2020; 22:20:29 >
    |
    |
SEO
Sohbet
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.