Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: serkanover , enginist77 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 11 Misafir (8 Mobil) - 3 Masaüstü10 Mobil1 iOS
5 sn
57.474
Cevap
1.756
Favori
5.703.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 5364
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9300
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3970
  • Favoriye Eklediklerim 1866
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EserKozmetik (9300 mesaj) Bonobo643 (1528 mesaj) Rappapompom (1064 mesaj) eiskent (940 mesaj) NitroNos (715 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (19833 mesaj) Mobil (19829 mesaj) Tablet (485 mesaj) (11 mesaj) Mini (1539 mesaj) Uygulama (4842 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    0 Mesaj
    Millsime İmperial ve Virgin İsland Water sıcak yaz günleri için çok ideal seçimler olacaktır.Özellikle viw ve mls içeriği itibariyle direk kumsal ve denizi hatırlatması nedeniyle tam da bu günlerde kullanım için çok ideal ikili.

Silver Mountain Water yazın da güzel oluyor ama tam ideal performansının ortaya çıkması ilk bahar ve serin yaz gecelerinde daha iyi diyebilirim.Özellikle rüzgarla yayılımı çok daha hoş olmakta.

Aventus ise 4 mevsime uygun.Sadece çok sıcak yaz günlerinde biraz yoğun gelebilir ama yine de 4 mevsim için çok güzel bir parfüm.
    |
    |

İyi günlerde kullanın hocam.

Pandemi nedeniyle sonbaharda tekrar kapanmasa bari her yer.

Bol bol sıksak kış parfümlerini...
    |
    |
    Bonobo643 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok yenisini almadım.Elimdekini kullanıyorum.İmrendirdi arkadaşlar, sıktım:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    nucs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    Bugün yeni siparişim sonrası elime geçen parfümlerden biri Toy Boy oldu. İçinde gül ve çiçekler ön planda dendiği için biraz tereddüt etmiştim ama kokladıktan sonra fikrim değişti. "Bu koku neye benziyor ya?" diye biraz düşündükten sonra fark ettim ki Gucci PH2'ye benziyor hatta daha çok kokanı İkisinde de hafif baharatlı geçişler mevcut. Eğer almak isteyen varsa buna istinaden seçim yapabilir. Orijinal şişeleri TR'ye henüz giriş yaptığı için tester bulunabilecek bir parfüm değil.

Onun dışında daha önceden denediğim CDG2 de geldi. O da artık 60₺'lık listeden 30 ₺'lık listeye geçiş yaptı. Tam bir unisex koku, kalite hissiyatı yüksek ve benzeri olmayan bir koku. Denenmesi gerekenlerden.

• Çavuş
    64 Mesaj
    Millesime İmperial in prive versiyonunu 4 günlük deneyimlememin ardından yorumlamak isterim.

Öncelikle, parfümün orijinali favori yazlık parfümlerimdendir, yalnız 30 tl lik Tutaste versiyonu maalesef beni tatmin etmemişti. Hem meyve notaları sentetik gelmişti hem de tuz notası olması gerekenden daha baskın gelmişti. Belki birçoklarının hissedemeyeceği küçük detay seviyesinde farklardı ama benim bu kokuya özel ilgimden dolayı benim için önemliydi.

Prive versiyonu ise gerçekten olmuş görünüyor. Ben orijinalinden farkını hissedemedim, benim için gayet tatmin edici oldu. Farkı varsa da orijinali ile prive aynı anda sıkıp kokalamadan anlayabilmem mümkün değil. Evde bile sıkıp kendimi kokluyorum sürekli :) Sonunda doya doya sıkabileceğim, 100 TL ye Millesime İmperialim oldu.

Yalnız koku bence kör alıma uygun değil, orijinalini denemeden alınmaması gerektiğini düşünüyorum. Tuz teması, parfümde çok baskın yer almasa da kimileri için rahatsız edici olabilir.

Ayrıca yayılım ve kalıcılık beklentisi olanlar da tercih etmemeli. Benim tenimde 4 saat kadar kaldı. Yayılımı da ilk 2 saat kadar hissedilir seviyedeyken sonrasında tene yaklaştı. Bu parfümün orijinali de bu şekilde yalnız. Hatta bu parfümün en çok eleştirildiği konu da bu. Tutaste Prive versiyonunda orijinalinden belki bir tık daha iyi performans aldığımı söyleyebilirim. Zaten parfümün orijinalinden farklı olarak yüksek performans beklemek de pek mantıklı iş değil.

Özetle, kokuyu beğenenlerin muhakkak denemesini öneriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Er
    0 Mesaj

Kesinlikle harika bir koku toy boy şuanda favorilerim arasında

|
    |
    hebalci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Evde çakma bir CH 212ye denk geldim koku orijinalinden uzaktır muhtemelen ama o yeşil tonları alabiliyorum ve hoşuma gitti. Daha önce green irish tweed gibi parfümlere pek yanaşmamıştım eski tarz kokuyordur diye ama şuan yeşil parfüm önerisi istiyorum tecrübeli burunlardan, ilgimi çekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 2 Ağustos 2020; 1:10:3 >

Green Irish Tweed, Original Vetiver,Encre Noire,Royal Vintage....Bunlar ilk aklıma gelenler.Geldikce aklıma guncellerim bu mesajı

|
    |
    Mr.Pacino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Son gelen siparişimdeki 2 şişe nirvana üretim tarihi çok yeni olmasındanmı kaynaklı bilmiyorum öncekiler gibi değil eser hocam. Umarım iyice demlenince eski haline ulaşır Önceki nirvananın daha soft daha az kalıcı hali gibi geldi şimdilik. . Bilmiyorum bu konuda başka olumsuz yorum aldınızmı ? Siparişimdeki diğer parfümler her zamanki gibi sorunsuz özellikle yeni denediğim royal vintage gerçekten çok başarılı elinize sağlık..@EserKozmetik

|
    |
  • Onbaşı
    15 Mesaj

İlk aklıma gelen birkaç post üstte yazdığım CDG2 oldu haliyle. Onun dışında Eau de Cedre, Bvlgari Pour Homme ekleyebilirim. Yeşil olmasa da çiçeksi-odunsu temada ise Fahrenheit, Narciso Rodriguez For Him ve Dsquared² Rocky Mountain Wood kaliteli ve benzer yönleri olan kokular.
    |
    |

CdG Amazinggreen
    Git
    Burberry London
    Amouage epic man
    Hermes nil

|
    |

arkadaşlar eşime ve kendime seçimleri yazıyorum yorumlar mısınız ? Hatayda yaşadığımız için kış birden soğuk şekilde bastırmıyor. Havalar serinlediğinde de hafif ağırlardan devam etmek düşüncemiz var.

Eser abi seninde yorumunu merak etmekteyim. Biraz yaz kokuları arıyoruz. çok fresh az fresh şeklinde seçim yapmak istedik.
    @EserKozmetik

Creed - Silver Mountain Water [SMW]
    Creed - Virgin island Water [ViW]
    Nautica Voyage - Nautica For Men [VYG]
    Tom Ford - Neroli Portofino [Port]

Yves Saint Laurent – Libre [Libre]
    Jo Malone - Peony & Blush Suede [JOM]
    Parfums De Marly - Delina Exclusive [DLN]
    Intel 8700K @5.1 GHz || Gigabyte Z370 AORUS Gaming 7 || Gigabyte AORUS GTX 1080 Ti Xtreme Edition || G.Skill Trident Z RGB 4x8GB 3200mhz CL14 || Corsair H100i v2 Liquid CPU Cooler || ACER Predator 27" XB271HUA || Samsung 250GB 960 Evo NVMe M.2 SSD || SanDisk Ultra 3D 500GB SSD || Seagate BarraCuda 3TB HDD || Corsair Graphite 780t Full Tower Case || Logitech G910 Orion Spectrum RGB Gaming Keyboard || Logitech G903 LightSpeed Wireless Gaming Mouse || Logitech PowerPlay Wireless Charging Gaming Mouse Pad || Creative Sound Blaster Z Sound Card || Logitech Z623 Speaker || Logitech G933 Artemis Spectrum 7.1 headset || TP-Link Archer VR600 v2 VDSL2 Modem || Seasonic Prime 750W Titanium PSU || Schneider APC BX1400U-GR 1400VA UPS

• Givenchy xeryus rouge (kaktüs notası baskın) bir de creed original vetiver ilk aklıma gelenler yeşil diyince.

|
    |
    terre d hermes
    pour homme issey
    la nuit homme yves saint
    4 adet parfüm istiyorum sizden,sali günü mesai baslatıgı zaman geçerim,teşekürler
    |
    |

Sanırım yeşil notalarda da creed öne çıkıyor seviyorum bu creedi, yazlık parfüm işini iyi kotarıyorlar.

Green irish tweed, original vetiver ve rocky mountain wood ilgimi çekti, bulabilirsem koklayacağım mutlaka ama CH 212yi de koklayacağım onu da merak ettim, teşekkür ederim arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 2 Ağustos 2020; 22:10:32 >

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

arkadaşlar eşime ve kendime seçimleri yazıyorum yorumlar mısınız ? Hatayda yaşadığımız için kış birden soğuk şekilde bastırmıyor. Havalar serinlediğinde de hafif ağırlardan devam etmek düşüncemiz var.

Eser abi seninde yorumunu merak etmekteyim. Biraz yaz kokuları arıyoruz. çok fresh az fresh şeklinde seçim yapmak istedik.
    @EserKozmetik

Creed - Silver Mountain Water [SMW]
    Creed - Virgin island Water [ViW]
    Nautica Voyage - Nautica For Men [VYG]
    Tom Ford - Neroli Portofino [Port]

Yves Saint Laurent – Libre [Libre]
    Jo Malone - Peony & Blush Suede [JOM]
    Parfums De Marly - Delina Exclusive [DLN]
    Diğerlerini bilmem ancak ViW tam yaz parfümü ve benim favorim. Pişman olmayacaksınız kesinlikle. Bitince 4 tane sipariş vereceksiniz :p
    |
    |

Türkiye Cumhuriyeti Kurucu Önderi ve İlk Cumhurbaşkanı,Gazi Mareşal,Başkomutan,Başöğretmen,Ulu Başbuğ,Kağan,Mustafa Kemal Han Hazretleri Diyeceksiniz.

• Erkek secimleriniz ideal sadece portofinoyu denemedim ona bir sey diyemeyecegim. Libre bence listenin gizli yildizlarindan, cicek kokularindan hoslaniyorsa esiniz bence tam nokta atisi Libre. Lancome Idole da cok hos bir kokudur, onu da dusunebilirsiniz ciceksi kotasi icin :) Libre ve Idole esimle benim favorilerimiz

|
    |
    ScriptKidie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    Elimde %90 dolulukta Layton (60 TL'lik) var iletişime geçebilirsiniz.

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 17 saat 58 dakika kadarı kaldı.
    1 Not

Git gerçekten güzel bir parfüm alınır.

Original vetiver çok sabunsu hacı şakir sabunları gibi kokuyor ben almazdım.Prada l homme daha temiz sabunsu bir parfüm.

Dsquared - Rocky Mountain Wood konusunda ise violet çiçeği baskın bunda da sabunsu vetiver var tütsülü tarzı var açılışta bunları hissediyorsunuz yeşil bir parfüm değil ben çiçeksi kokuları sevmiyorum.Bu parfüm belirli bir süre sonra karabiber ve hafif odun kokusu ile devam ediyor.
    |
    |
    1 Million Lucky Paco Rabanne for men
    Abercrombie & Fitch - Fierce [Aber]
    Tom Ford - Oud Minerale [Mine]
    Diesel - Fuel For Life [FUEL]
    Creed - Original Santal [SNT]

Hangi parfümler alınır ve yorum yaparsanız sevinirim.
    |
    |
SEO
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.