Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2757. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: TaKo
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
69.574
Cevap
2.046
Favori
8.283.888
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27552756275727582759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ussuz @

Çok teşekkür ederim hocam. Uzun yıllar birlikte inşallah..

Arkadaşlar bıraktığım hiç bir kokuya geri dönmeyi düşünmüyorum. Ürün ne olursa olsun listeden kalkmışsa geri gelmeyecek. Kötü bulduğum için kalkmışsa, iyi çalısma bulursam alırım aksi nedenlerden kalkanlar maalesef.

Sevgilerimle.
  • Yazdıklarınızdan yola çıkarak listeden bir kaç tavsiye vereyim.

Zara Vibrant Leather yazmışsınız.Bu parfüm bir Aventus klonu.Bu bağlamda Aventus,Royal Vintage,Bond Scent of Peace ve Roja Dove Elysium sevebilrsnz

Fahrenheit'a alternatif ise Narcisso Rogriguez For Him olabilir.

Yine Terre d'Hermes'i seviyorsanız Hermes Eau Intense Vetiver ve Tom Ford Grey Vetiver alternatifleri var önünüzde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 10 Ağustos 2020; 2:58:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Pacino

Arkadaşlar yeni DHİ muazzam olmuş, kokuyu bilenler gönül rahatlığıyla alabilir. Açıkçası alırken bu kadar yüksek benzerlik beklemiyordum çok şaşırdım, çünkü orijinaliyle yan yana koklayıp ayırt etmek bile zor bence. Orta notalardan başlıyor ama Dior gibi bir markanın parfümünün açığının geçişleri de birebir aynı olsa dava ederler herhalde Kısaca benzerlik %99 tereddüt edilecek bir çalışma değil, bravo Eser bey, bu çalışma kesinlikle değişmemeli, değişecek olursa haber verin tüm stokları alayım:) Kalıcılığı da gayet iyi, uzun saatler elimden koklayabildim, yayılım için üzerimde test etmem lazım.
    Bu arada elimde Dior Homme 30luk çalışması da tester olarak var ve bu iki parfümün bu kadar farklı olduğunu daha önce hiç farketmemiştim yan yana koklamadığım için, çok şaşırdım ikisini karşılıklı koklayınca, Dior Homme kakao baskın bir koku ve genel beğeniye daha uygun, İntense'te o kakao yok, tam bir iris parfümü(yerim)

212 VİP de aldım, orijinalini çok beğenmiştim koklayınca, hatta bayılmıştım ama tutaste versiyonunun benzerliği tatmin etmedi beni, orijinali çok daha baharatlı ve etkileyici, tutaste VİP'te o baharatlı hava az, tatlılık daha fazla. Başka kullananlar da yorumlarsa sevinirim.

Tester gelen Prada Luna Rossa Carbon'un benzerliğini başarılı buldum, dior sauvage benzerliği evet var ama ikisi ayrı parfümler, sauvage çok daha baharatlı ve keskin bir koku, ki o yönünü daha çok seviyorum. Ama Carbon da çok övgü alacak bir parfüm, ambroxan baskınlığı hissediliyor, gayet güzel koku. Aventus Sauvage arasında bir koku bence.
    Yeni DHI dediğiniz 30 tl olan mı?
  • Bırak Zaman Aksın B kullanıcısına yanıt
    Evet 30tl olan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Hocam orjinal Bond Scent of Peace kullananlara sordum kokunun ananas yada tatlı bir ağırlığı olmadığını söylediler yani ananas belirli kısmı var ama hacivat yada aventus gibi değil parfümde ananasın hakim olmadığını onlardan farklı bir yapıdaki bir parfüm dediler.
    Tutaste tarafı nasıl ona göre sipariş vereceğim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 10 Ağustos 2020; 16:51:35 >
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Tutaste'de de orjinal'de de ananas baskın.

Orjinalini kullanan 3 kişi de bunu söylüyor ananasın hakim olmadığını.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Hocam grupta gördüm mesajını zaten.Parfüm tekil bir ananas parfümü değil.Aventus'ta ne kadar hakimse bunda en az 1.5 kat daha hakim .Yani ona göre ölçün biçin.Ona göre karar verin

• Eser hocam kargom geldi, ellerine saglik...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATATURKTC -- 10 Ağustos 2020; 21:53:12 >
  • Elimde Cax, Uden, Mls (%90 doluluk) parfümler bulunmakta. İsteyen varsa ucuz bir şekilde satabilirim veya yazlık kokularla takas edebiliriz

• Eser Bey kargoda sıkıntı var özelden yazabilir misiniz adres yanlış girilmiş

Alayım o zaman hocam denemiş olurum zaten bu tarz parfümleri seviyorum çok tatlı ananas’a kaçmadıkça.

• Yeni geleceklerden viking deneyimleyen var mı orjinalini.

• KRAMER25 kullanıcısına yanıt
    Orjinal değil ama Tutaste numunesini test ettim.Olgun, baharatlı,narenciyeli maskulen bir parfüm .Çok klas ve tarz.Eski Old Spice'lar tarzında.Herkese göre değil ama böyle maskulen kokuları sevenler için birebir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 11 Ağustos 2020; 0:41:37 >
    Kardeşim Prada Luna Rossa Carbon yorumunu bekliyorum.

• COBALT01 kullanıcısına yanıt
    Yarın patlatayım o zaman:)

Sağol kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonobo643

Orjinal değil ama Tutaste numunesini test ettim.Olgun, baharatlı,narenciyeli maskulen bir parfüm .Çok klas ve tarz.Eski Old Spice'lar tarzında.Herkese göre değil ama böyle maskulen kokuları sevenler için birebir.
    Eski old spice, narenciye ve baharat eyvahlar olsun Merakla bekliyorum.
  • Merhaba arkadaşlar 60 Tl olan bir parfüm alacağım scent of peace ile tamarindo arasında kaldım hangisini önerirsiniz
    Yazlık olarak aventus 100 liralık olan mls viw filan kullanıyorum

• Elimde takaslık: Blue de Chanel [CHN yeni formülasyon], D&G The One [THE] var

Önceliklerim: Guerlian L’Homme Ideal, JPG Le Male, Spicebomb

• 
Sayfa: önceki 27552756275727582759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.