Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2560. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Overlord06 , cassX
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
69.710
Cevap
2.052
Favori
8.322.113
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25582559256025612562
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iş bankası ile havale yapsak ne kadar havale ücreti çıkıyor
  • okhan01 O kullanıcısına yanıt
    Çiçeksi bir parfüm kadınlar daha fazla kullanıyor ama erkekler kullanamaz diye bir şey yok tabi feminen havası daha ağır basıyor ama kullanmayan da yok değil.
    Azzaro Wanted bir ara listedeydi ama artık yok. Invictus'a çok benzetilen bir parfüm zaten, onu tercih edebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğrudur, güncel listeyi incelemedim i.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vip ne zaman stoklara girer

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Dior homme intense sevmiyorum bana bayici geliyor keza valentino uomo intense denedim onuda sevmedim birbirine benziyor ikisi galiba iris notası ile aram pek iyi değil. Es2 dior homme intenseye benziyor mu baya ? Merak ettim kokuyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Özelden mesaj attım görmediniz sanırım

• tayo3337 T kullanıcısına yanıt
    Birbirinden cok farkli iki parfum diyebilirim hocam.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Escentric 02 konusunda katılıyorum. Uzun zamandır böyle enfes doğal birşey kullanmamıştım. Havalar ısınmaya başladı buralarda, açık havada fena bir yayılımı var. Burun çabuk alışıyor ama 4-5 saat sonunda iltifat aldırıyor özellikle karşı cins çok seviyor tecrübeyle sabit. Ayrıca tende kullanılınca daha hoş koktuğunuda söylemem gerek. İnşallah listeden çıkmaz, stok yapmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delicimatkap07 -- 4 Mart 2020; 0:57:55 >
  • Alıp da kullanmadan direkt dolaba kaldırdığım layton ve aventusu bugün denedim. Layton'ı sıkarak işe gittim, fıs sayısını biraz fazla kaçırmışım sanırım gün boyu burnuma burnuma kokusu geldi devamlı. Rahatsız edecek düzeyde oldu hatta bu. Açılışı çok keskin bir parfüm, çok böyle ayrıntılı koklayamadım, notaları falan yakalayamadım pek. Bir süre sonra tatlılaşıyor, şunu farkettim ki içerisinde vanilya notası olan parfümleri pek sevmiyorum. Bu koku da unisex bir koku zaten, vanilya kokusunu aldığım an sanki kadın parfümü kullanıyormuş gibi hissediyorum. Bir de koku için dört mevsim kullanılabilir gibi yorumlar yapılmış ancak ben kış parfümü olduğunu düşünüyorum. Hani belki bu aylarda da kullanılır ama sıcaklarda bayar gibi geliyor bana.

Aventus ise harika. Onu da böyle çok ayrıntılı koklayamadım ama bana resmen temizliği anımsatıyor koku. Ferah, temiz, keskin. Çok beğendim aventusu. Vanilya notası bunda da varmış, dip notalarında uyuduğum için kokuyu alamadım. Açılışı çok hoşuma gitti benim.

@EserKozmetik

Eser hocam bu arada bendeki Layton şişesinin spreyinde sıkıntı var sanırım. Fıslatırken yarım basılıyor gibi hissediyorum. Hani sıkışıyor tam basmıyor gibi. 25 liralık parfümlere göre farklı bir şişesi var acaba ondan mı dedim ama aventus şişesiyle karşılaştırınca sprey kısmında sıkıntı olduğunu farkedebiliyorum. Yine de kullanılıyor ama bunu benim kendi imkanlarımla düzeltme imkanım var mıdır acaba?

Edit: Acqua Di Parma - Fico di Amalfi [FiCo]
    Armani-Gio Profumo [PRF]
    Chanel - Allure homme SPORT [ALL]
    Nautica Voyage - Nautica For Men [VYG]

olarak yazlık bir liste yaptım, siparişi verdim. Çok merak ettiğim parfümler bunlar. İncir notası, fresh deniz notaları vs. Sabırsızlıkla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heyea -- 4 Mart 2020; 4:2:4 >
  • tayo3337 T kullanıcısına yanıt
    Es2 çok bambaşka bir koku alakası bile yok.
  • delicimatkap07 D kullanıcısına yanıt
    Çok mükemmel bir parfüm hayatımda yüzlerce parfüm kullandım ama es2 farklı bir şey zaten.
  • Layton ve kirke yazın kullanılmaz mı

• mmyyyymmm M kullanıcısına yanıt
    Çekilmeyecek kadar ağır kaçar hocam. İnsanları kör etmeyin

• KRAMER25 kullanıcısına yanıt
    Kullanılmaz.

Hem sizi hem çevrenizdekileri rahatsız eder.
    Kirke zaten mevsim kış olsada kapalı ortamda rahatsız ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odin87 -- 4 Mart 2020; 8:24:58 >
  • Aventus (crd) ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?

• mtoyanik kullanıcısına yanıt
    Kokuda Nil tarzı var mı?

• zedegex kullanıcısına yanıt
    Nil tütsülü turunç tarzı bir parfüm. Deavuille ise direkt ferah turunçgil. Benzer yanları sadece turunçtan kaynaklı onun dışında farklı kulvarda parfümler.

• mtoyanik kullanıcısına yanıt
    Cevap için çok teşekkür ederim.. Deneyeceğim.

• Bazı arkadaşlar yanlış bilgi vermiş, bilmediğimiz konularda konuşmaya pek meraklıyız maalesef..

Yayılım /farkedilirlik ( silaj) ve kalıcılık ( performans denir genelde) birbirinden bambaşka konulardır. Aralarında ilişki yoktur. Kalıcılığı cok iyi olan birçok kokunun yayılımı az yada çok olabilir.

• 
Sayfa: önceki 25582559256025612562
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.