Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2344. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Königsberg
1 Kayıtlı Üye ve 16 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.052
Favori
8.322.146
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23422343234423452346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gucci guilty erkek denedim sephorada. Çok beğendim ertesi gün bile çok hoştu. Sonra DPde denedim orda da beğendim kokuyu ilkten sert gibi ama sonra hoş oluyor lokladıkça kokluyorum.
    Hemen almak için eser cos. Geldim fakat yok :s
    Nasıl olcak arkadaşlar? Gucci guilty intense var. Aynı değil heralde değil mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    "It's my most complimented fragrance" diyor millet Fragrantica'da. Beklentiyi yükselttik bakalım :)

• ero158 kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi sevmemesi zor.Ancak parfümlerde 0 tatlılık arayan,La Nuit ‘i,Bleu de Chanel ‘i bile çok tatlı bulan tayfa beğenmez.Onun dışında övgü alma konusunda sıkıntı yaşatmaz:)

• Keske dekant secenegi olsa 5 ml 5 tl olsa rahat 20 tane alirim yorumlari okudum da cogu kisi parfumun kendisine uygun olmadigini takas yapmak istedigini soyluyor takas yapamayanlar buyuk ihtimal atiyor da bu da israfa yol aciyor bence dekant secenegi olmali satislarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Pacino kullanıcısına yanıt
    Hocam bende takaslık iki parfüm var.
    Montale - Chocolate Greedy
    Dior Ambre Nuit
    İkisinden biriyle takas edebilirim ancak eğer kargo anlaşması yok ise zaten kargo fiyatı parfüm fiyatına denk geliyor.

• Arkadaşlar bu markada kokusu dikkat çekici kalıcılığı mümkün olduğunca uzun olan bir parfüm tavsiyeniz varmıdır?

• Konu fakir kaynıyor çakma parfüm nedir ya sağlığınızı hiçe sayıyorsunuz.Fason üretimden uzak durun.Paraksizliktan 1000 TL lik parfümü 40 TL ye alipta hava atan insan topluluğuna gülesim var

• LDDM almak istiyorum ancak notalarda vetiver yasemin notalarını görüyorum. Sabunsuluk, pudramsı kremsi hava var mı bu parfümde ? Eğer varsa sevmeyeceğim kesin.
    Prada Lhomme kör alış yapıp pişman olmuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GODLİİKEE

Konu fakir kaynıyor çakma parfüm nedir ya sağlığınızı hiçe sayıyorsunuz.Fason üretimden uzak durun.Paraksizliktan 1000 TL lik parfümü 40 TL ye alipta hava atan insan topluluğuna gülesim var
    Madem öyle bu konuda ne işin var? Forumda zengin kimliğinle uyumlu başka bir bölüm bulamadınmı?

• Bir adet YSL siparişi geçip özelden mesaj attım hocam.
  • Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Yok nane kendini hissettirmiyor, ben hissetmedim daha doğrusu. Çok güzel harmanlanmış ferah çiçek kokusu altında hafif bir yeşillik katıyor kokuya nane. Orijinaline de oldukça benziyor diyebilirim

• malibo kullanıcısına yanıt
    Kokular genellikle orijinalini aratmıyor hem benzerlik hem performans açısından, o yüzden parfümerilerde orijinalini deneyip sipariş vermeni tavsiye ederim. Çünkü bana göre güzel olan bir koku senin için mide bulandırıcı olabilir. Tavsiyelerden çok kendi fikirlerinle hareket etmen daha doğru olur kanımca.
    Ama madem sordun kendi fikirlerimi söyleyim
    DİOR HOMME İNTENSE
    KİLİAN BACK TO BLACK
    TOM FORD NOİR EXTREME
    KİLİAN LOVE

• Günün Seçimleri: Tom Ford Grey Vetiver/Tom Ford Oud Wood

• brkhan01 B kullanıcısına yanıt
    6-7 saat sonra ortaya çıkan bir sabunsuluk var evet.Ama ona sabunsu parfüm diyemeyiz bu yüzden.Amber ve baharat ağırlıklı bir parfüm

• AnasonKokusu A kullanıcısına yanıt
    Açıkçası ben de eşim de sevemedik Florbotanica ‘yı.Koklar koklamaz “hmmm yine 1246.tekrar çiçeksi kadın parfümü” şeklinde düşündük.Hermes Elixir ise “ben farklı bir kokuyum” diye bağırıyordu mesela.

Oud wood ile ilgili yorumunuzu bekliyorum

• Elimde %99 Santal 33, %99 Tom Ford Noir de Nior, %99 Ambre Nuit %80 Tom Ford Ombre Leather. Toplu takas daha iyi olur.

Aradığım parfümler PDM Layton, Tom Ford Oud Wood, Pure Havane, Dior Savage Edt, Armani Stronger With You, Dolce Gabbana The One, Gucci Pour Homme II , Kilian Back To Black, YSL

Gardrops uygulaması ile kargo 4 liraya geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 17 Ekim 2019; 16:33:51 >
  • ankara'da takas toplulugu yok mu? bende de var.. odaya falan sıkıyorum sevmediklerimi ama değiş dokuş yaparak belki sevdiğimize parfume ulaşırız.
    hocam reviewleriniz için teşekkürler okuyoruz fakat yanlış anlamayın da en dusuk 7/10 veriyorsunuz parfumlere.. kalitesini geçtim de bire bir aynısını dahi yapsa, bazı parfumler gerçekten kokuyor.. eser'den alıp yanık plastik kokusu aldığım parfum var.. bu konuda ovduğunuz bir çok parfumu denedim hiç begenmedim.. alış veriş yapmam anlamında değil, hala yapıyorum ideal bir kaç parfumum var fakat meraktan yeni parfumler de deniyorum daha idealini bulurum diye. aldığım parfumlerin %90ını beğenmedim şahsen kokularını ( bazıları orijinalle yaklaşamıyordu bazılarını bilmiyorum oirikinallerini yorum yapamacağım fakat kokularını hiç begenmedim).

hal boyleyken her parfume en az 7/10 vermeniz inandırıcışığını azaltıyor. yine de notalar açısından yararlı oluyor tabi ki.
  • nucs kullanıcısına yanıt
    Her duştan sonra değiştiriyorum parfümümü. Yazlık kışlık sıraya koydum. Bir parfümü uzun süre kullanıp sıkılmıyorum böylece.

• 
Sayfa: önceki 23422343234423452346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.