Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2342. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.322.283
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23402341234223432344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde Creed Virgin Islan Water vardır. Şunlarlan biriyle takas etmek istiyorum

- Chanel Allure Homme Sports
    - Celvin Klein One
    - Versace Pour Homme
    - Issey Miyake

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inan_ed -- 17 Ekim 2019; 21:58:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inan_ed

Elimde Creed Virgin Islan Water vardır. Şunlarlan biriyle takas etmek istiyorum

- Chanel Allure Homme Sports
    - Celvin Klein One
    - Versace Pour Homme
    - Issey Miyake

Atlantiqve var elimde 5 fıs sıktım sadece. Hermes ile takas düşünebiliriz.
  • canerxcaner C kullanıcısına yanıt
    Çok büyük aksilik olmazsa 19.30'da yola çıkıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Günün Parfümü:Versace Dylan Blue

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    O klasik soruyu sorayım sauvage ve atlantıq e benziyor mu hocam ? yada onlardan iyi mi kokuyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonobo643

Günün Parfümü:Versace Dylan Blue
    Günün parfümü: Sıpaysbomb...

• dreamnight19 kullanıcısına yanıt
    Savauge ‘dan ziyade Bleu de Chanel ‘e benzetiyorum ben özellikle ilk saatlerde.Sonradan ambroxan ile beraber Savauge rüzgarı estiriyor.Savauge ve Bleu de Chanel daha kaliteli kokular Dylan ‘a göre.Fiyatları da zaten 2-3 misli.Atlantique ‘e tercih ederim ama Dylan Blue ‘yu onu söyleyeyim

• brkhan01 B kullanıcısına yanıt
    Hocam, Marine'yi listesen çıkarma kararı verdim. Kusura bakmayın. Bir arkadaş Creed GIT'i benim Nil ile takas yapmak istemiş, o teklifi değerlendireceğim.

• PACO RABANNE INVICTUS LEGEND

Parfümör:Domitille Bertier-Nicolas Beaulieu
    Menşei:İspanya
    Yıl:2019
    Mevsim:İlkbahar-Yaz
    Zaman:Gündüz/Gece

Beni tanıyanlar az çok bilir.Bu tip sakızımsı şekerimsi ergen parfümleri ile aram iyi değildir.Armani Code,Code Profumo,Gio Absolu,Paco Rabanne One Million ,Invictus ve Invictus Aqua,Versace Eros,Azzaro Wanted gibi parfümler benim nazarımda sadece birer ticari başarı olarak kaldılar.Ticari başarı diyorum çünkü bir erkeği ,5 erkekten 6,sı gibi kokmaya ikna etmek nereden bakarsanız bakın başarıdır

Invictus Legend ‘a gelirsek açılıştaki sucul havanın biraz daha çok hissedildiği,amber etkisiyle biraz daha tatlı ve kalın bir Invictus diyebilirim.Ben Invictus’dan çok Invictus Aqua’ya benzettim meyveli yapısını..

Listede bu tarzda,daha güzel ve en azından daha özgün kokan kokular mevcut.JPG Ultramale,Armani Stronger With You ve Kasım ‘da eklenecek gurme nüanslara sahip One Million Lucky gibi...

Özetle Invictus sevenler için bir alternatif.Benim gibi sevmeyenlerin fikrini değiştirebilek bir yanını ise göremedim.

Akşam:Parfums de Marly Layton

• arkadaşlar merhaba uzun süre sonra tekrar yolum buraya düştü.elimde yüzde 90 oranında 30 10 2018 tarihli mükemmel derecede demlenmiş ve oturmuş YSL var.
    ayrıca 20 01 19 tarihli Nautica Voyage var.
    bu kokular maalesef benlik değilmiş onu farkettim ve takas için hertürlü teklife açığım.

önceliklerim:
    creed-git
    creed-erolfa
    lacoste-white
    lacoste-essential
    sauvage
    cool water

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
  • Escobar 02 yi kullanan arkadaşların yorumlarını alabilir miyim? Merak ettiğim bir koku ama fiyat nedeniyle kör alım yapmak istemiyorum açıkcası.

• MSerkanXXX M kullanıcısına yanıt
    Agır bi koku degil ofis ortami icin guzel bi koku ayrica 4 mevsim kullanabilirsin.Tatli kokulardan veya baharatli kokulardan hoslaniyorsaniz size biraz soft kacar kaliciligi kiyafette cok iyi.Farkedilirlik ise 3 saat civariydi bende.

Hocam öncelikle yorum yazınız için teşekkürler.

Sizce Lacoste Red şekerli ergen parfümü mü ?
  • Acarovic kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 👍

• Hocam, çok merak ettim, sizin en sevdiğiniz pardümler neler, biliyorum coktur da, hani vazgeçemem veya acayip etkilendim dedikleriniz?

• green_arrow kullanıcısına yanıt
    Çok ya:)) Ama bir spoiler vereyim akşam için kısık sesle: Layton:)

• nucs kullanıcısına yanıt
    O kadar tatlı değildir Lacoste Red.Ama o kadar iyi parfümler var ki listede Red’e gelene kadar.O yüzden önereceğim bir parfüm olmaz Red

Bire bir aynı kafadayız ... Tatlı kokulara çok zor tahammül ediyorum. Beğensem bile üzerime yakıştıramıyorum.

Var mı bu konuda öneriniz ? Sizin kadar tecrübeli değilim bu konuda. Canımın çokça yandığı oldu, yalan yok.

Sakız, şeker kokularından gına geldi. En popüler listeleri takip ederken, yada koklamadan satın alma seferlerinde hep bu hataya düştüm.

Erkek kokusu arıyorum tabiri caiz ise. 25+

Zaman ayırabilirseniz çok çok müteşekkir olurum.
  • Antikaruh kullanıcısına yanıt
    Tatlı kokularla ilgili problemim yok aslında.Bu Invictus,Eros,One Million tayfasıyla var.Bana çok yapay geliyor hepsi.Yani ne kadar tatlılığa tahammül ediyorsunuz bilmem lazım öneride bulunmadan önce

• Le male de tatlidir ama kalite akar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23402341234223432344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.