A

Teğmen
27 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ben laptopta bir türlü web.whatsapp.comda qr kod yüklenmiyor. masaüstümde sıkıntı yok. ama laptopta qr kodun yükleneceği yer dönüyor, dönüyor, dönüyor... chromeu silip tekrar yükledim olmadı. flashı tekrar yükledim yine olmadı. yok mu bi çözümü?
Merhaba, notebooku dün aldım. i7 modeli. Hızını çok övüyolardı 15 snde açılma falan. Benimki 30-35 arası açılıyo. Kaspersky yükledim ondan mıdır diye düşünüyorum ama?

Bi de web.whatsapp.com sitesini açtığımda qr kod resmi yüklenmiyor. Flash da yüklü. Chrome silip tekrar yükledim yine olmadı. Neden olabilir ne yapabilirim?

Bir dee, her kapanışta güncelleme yapıyor
Garanti açısından hangisinden almam daha iyi olur?
http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-z710-core-i7-4710mq-25ghz-8gb-1tbsshd-2gb-173-w81-bilgisayar.html?srt=PU

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-z5070-core-i7-4510u-20ghz-8gb-1tbsshdd-156-4gb-w81-notebook-16967.html

bu iki notebooktan birini kullanan var mı? ikisinden hangisini önerirsiniz? Z5070 ten u serisi olduğu için çekincem var ama çok fark eder mi? oyun delisi değilim normal bi kullanımım olucak. önemli olan uzun ömürlü olması
Merhaba

Bi süredir notebook arayışındayım. İlk olucak, ve olabildiğince ömürlük olsun istiyorum.
Bunun özellikleri iyi gibi geldi bana, ne diyebilirsiniz?

www.vatanbilgisayar.com/lenovo-g710-core-i7-4702mq-22ghz-8gb-1tb-173-2gb-w81-notebook-bilgisayar.html?srt=PU#genel-bakis
Sıralamam 20750. iü ftr 21500le kapatmış. Sizce gelme ihtimali nedir? Mf4 de 21k
Kampüs hayatı olmayan bu küçük binada okuyan var mı? Güzel bi üni hayatım olsun istiyorum. Bunun için itü müh. kayabilirim gibi ama sağlık alanından da vazgeçemiyorum. İü'ye gidersem o açıdan ne kadar mutlu olabilirim? Sosyal etkinlik açısından nasıldır?
2 yıldır ftr istiyorum diye tutturmuştum. şimdiyse çok kararsız kaldım. zayıfım ve güçsüzüm. ftr beni zorlar gibi geliyor. bir de ftr okuyacağım yerlerde (iü, marmara) doğru düzgün kampüs yok. üniversiteyi de güzel bi kampüste güzel bi yerde geçirmek istiyorum. bu yüzden mühendisliklere kayıyorum. onda da 21k dayım. itü kimya müh. düşünüyorum. onda da mezun olduktan sonra Türkiye'de kalırsam işsiz mi kalırım? yardım istiyorum
Merhaba. Dün modem bozuldu. Bugün yeni modem aldım. Modem bilgisayara bağlandı ama internete bağlanmadı. Gittim yenisini verdiler. Onda da aynı sorun var. İnternette bulduğum birkaç şeyi denedim ama çalışmadı. Bir de kablolu modemi bağlayınca internet geliyor. Bunda olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim
merhaba. galaxy ace kullanıcısıyım. s4, htc one, xperia z, 5c, g2 arasında çok kararsızım. max 2000 sınırım var. ne önerirsiniz?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 380
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 3.118 (Bu ay: 95)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 154 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.