Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2161. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
69.843
Cevap
2.053
Favori
8.335.967
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21592160216121622163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzmir içi %75 dolulukta Chanel - Allure Homme Sport [ALL] takaslık.
  • 4Yankee 4 kullanıcısına yanıt
    Armani d'aromes
    Dior - Sauvage
    Lacoste white
    Nautica Voyage

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haftadır body kouros kullanıyorum, 2 kisi sordu bugün, mükemmel kokuymus, gizli kalmış cok bilinmeyen bir hazine gibi, epic ten beri bu kadar beğendiğim ürün yoktu, bu çok şaşırttı beni
    havalar iyice ısınmadan gayet kullanılır

• 4Yankee 4 kullanıcısına yanıt
    Nautica Voyage

Eau de memo

• Tutaste LTS hariç bayan kokusu önerecek kimse var mı?
    LTS'yi oldukça beğenmiştik.
  • Fresh parfüm sevenler için Tutaste'nin en iyi fresh'lerinde oluşan bir yazlık listesi yapayım:

1- Escentric 02: İş yerinde 8 fıs üzerime sıkmıştım, çevremde resmen fresh bir parfüm bulutu oluştu. Ofisteki arkadaşlarımın çok hoşuna gitti bu koku. Orijinalinin on misli fazla yayılıma sahip dersem hiç abartmış olmam.

2- Dior Homme Cologne: İstanbul Tutaste grubunun favorilerinden oldu. Sevmeyen çıkmaz herhalde. Kaliteli bir bergamot kokusu hissiyatı veriyor. Orijinal benzerliği oldukça iyi.

3- Nautica Voyage: Uzun süredir listede olan bu koku hem fresh hem yayılım ve kalıcılığı iyi parfüm nasıl olur sorusunun cevabı sanki.

4- Armani Mania: Bir başka yüksek performanslı yazlık parfüm. Sedir ve portakal notaları gün boyu üstünüzde kalacak.

5- Creed - Silver Mountain Water: Metalik notalar ve çayın enfes birleşimi. Tutaste versiyonunun açılışı biraz keskin ama ona sabrederseniz gün boyu herkesin seveceği çok hoş bir koku üzerinizde olacak.

6- Creed - Millesime imperial: Creed'in okyanus esintili, kavun ve narenciye kokulu parfümü. Oldukça kaliteli bir koku.

7- Acqua Di Parma - Fico di Amalfi: Piyasadaki birçok incir ve incir yaprağı kokusunu denedim. En iyisi kesinlikle Fico. Yazın incir ağaçlarının kokusunu duyduysanız ve üzerinizde buna benzer bir koku olmasını isterseniz Fico'ya bir şans verin.

8- Memo - Eau Memo: Eser'in şahsına münhasır keşiflerinden birisi. Orijinalini bile bulmak zor bu kokunun. Çok güzel bir çay notalı parfüm. Tutaste versiyonu orijinalden 5 misli fazla kokuyor.

9- Dior - Sauvage: EDT versiyonunu piyasada Tutaste'den iyi yapan firma yok.

10- Bvlgari - Pour Homme: Hafif ama güzel bir çay kokusu.

Bu listede en tepelerde olacak Erolfa'yı maalesef kısa süre önce kaybettik :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 20 Mayıs 2019; 18:4:37 >
  • Eser beyden 3.alisverisimiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esC# -- 20 Mayıs 2019; 18:46:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyukbang

Fresh parfüm sevenler için Tutaste'nin en iyi fresh'lerinde oluşan bir yazlık listesi yapayım:

1- Escentric 02: İş yerinde 8 fıs üzerime sıkmıştım, çevremde resmen fresh bir parfüm bulutu oluştu. Ofisteki arkadaşlarımın çok hoşuna gitti bu koku. Orijinalinin on misli fazla yayılıma sahip dersem hiç abartmış olmam.

2- Dior Homme Cologne: İstanbul Tutaste grubunun favorilerinden oldu. Sevmeyen çıkmaz herhalde. Kaliteli bir bergamot kokusu hissiyatı veriyor. Orijinal benzerliği oldukça iyi.

3- Nautica Voyage: Uzun süredir listede olan bu koku hem fresh hem yayılım ve kalıcılığı iyi parfüm nasıl olur sorusunun cevabı sanki.

4- Armani Mania: Bir başka yüksek performanslı yazlık parfüm. Sedir ve portakal notaları gün boyu üstünüzde kalacak.

5- Creed - Silver Mountain Water: Metalik notalar ve çayın enfes birleşimi. Tutaste versiyonunun açılışı biraz keskin ama ona sabrederseniz gün boyu herkesin seveceği çok hoş bir koku üzerinizde olacak.

6- Creed - Millesime imperial: Creed'in okyanus esintili, kavun ve narenciye kokulu parfümü. Oldukça kaliteli bir koku.

7- Acqua Di Parma - Fico di Amalfi: Piyasadaki birçok incir ve incir yaprağı kokusunu denedim. En iyisi kesinlikle Fico. Yazın incir ağaçlarının kokusunu duyduysanız ve üzerinizde buna benzer bir koku olmasını isterseniz Fico'ya bir şans verin.

8- Memo - Eau Memo: Eser'in şahsına münhasır keşiflerinden birisi. Orijinalini bile bulmak zor bu kokunun. Çok güzel bir çay notalı parfüm. Tutaste versiyonu orijinalden 5 misli fazla kokuyor.

9- Dior - Sauvage: EDT versiyonunu piyasada Tutaste'den iyi yapan firma yok.

10- Bvlgari - Pour Homme: Hafif ama güzel bir çay kokusu.

Bu listede en tepelerde olacak Erolfa'yı maalesef kısa süre önce kaybettik :/
    Escentric'in notlarıma baktım ama pek bir şey çıkaramadım, tam olarak nasıl kokuyor acaba?

• nasiledekkinasilola kullanıcısına yanıt
    Calvin Klein - Beauty
    Dolce Gabbana - Light Blue

Arkadaşlar için aldım ama ben iki kokuyu da beğendim
  • Bırak Zaman Aksın B kullanıcısına yanıt
    Biraz gio ya benziyor ama daha güzeli

• Es2 cok fazla anlatilabilecek bir koku degil. Ambroxan ve iso yapay molekuller sonuçta.

Ambroxan kokusunu biliyorsaniz en baskın hali o, (dior sauvage da tatlimsilik hissini veren metalimsi nota)

Buna limon ve ciceksi notalar eklenmis. Iso da bu notalara guc ve kalıcılık sağlıyor. Tek basina anlamli bir nota degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 20 Mayıs 2019; 20:12:19 >
  • İki parfüm arasında hangisini seçmeliyim
    Lacoste white mı red mi?.
  • mujdat7146 M kullanıcısına yanıt
    İkisinide kullanmış biri olarak white

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam Prada L'Homme ne zaman stoklara girer?

• nasiledekkinasilola kullanıcısına yanıt
    Tresor in love: bugün geldi kargodan. Tam bir yazlık temiz çiçeksi meyvemsi koku. Lotusu beğendiyseniz bunu da seversiniz. Ve tabi bombshell.

• Arkadaşlar 4 parfüm alıcam sizden tavsiye istiyorum yas:23 yaza uygun ama 4 üde aynı tarz olmasın ben yorumları okuduğum kadarıyla şöyle bi liste yaptım siz ne önerirsiniz 4 li liste dışındanda söyleye bilirsiniz

212 vip

İssey miyake

Fico

İnvictus

Hugo boss vanılya

Creed- virgin island water

Hermes- Nil

Lacoste

Arkadaşlar götdüğünüz gibi kafam baya karışık 😅 tavsiyelerinizi bekliyorum kistede olması gerekmez

• quote:

Orijinalden alıntı: AnasonKokusu

Tresor in love: bugün geldi kargodan. Tam bir yazlık temiz çiçeksi meyvemsi koku. Lotusu beğendiyseniz bunu da seversiniz. Ve tabi bombshell.
    Teşekkür ederim. bombshell'i beğenmemiştik alınca. "Tresor in love" not aldım.
  • kocaman29 kullanıcısına yanıt
    İssey miyake
    İnvictus
    Lacoste Red
    Creed viw
    Issey Miyake
    Creed VIW
    Fico di Amalfi derim ben de.

212 Vip i kesinlikle ekle. Kokuyu alan her kız markasını sormuştu bana.

• 
Sayfa: önceki 21592160216121622163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.