Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2162. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: pannekamp
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.321.141
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21602161216221632164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Reçeten:

-212 VIP Men
    -YSL La Nuit de l'Homme
    -Dior - Sauvage
    -Abercrombie and Fitch Fierce
    -Givenchy - Insense Ultramarine

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ero158 -- 21 Mayıs 2019; 2:58:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nautica Voyage - Nautica For Men [VYG]
    Lacoste Red [RED]
    Dior - Sauvage Eau de parfum [EDP]
    Carolina Herrera 212 ViP MEN [ViP]

yaz için bunları seçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 22 Mayıs 2019; 21:18:16 >
  • kocaman29 kullanıcısına yanıt
    Yaz Gündüz
    Fico Di Amalfi
    Abercrombie Fierce
    Yaz Gece
    YSL Lanuit de l'homme
    Armani Acqua Di Gio Profumo

• Sauvage edp mi edt mi önerirsiniz arkadaşlar? Edt’si daha iyi gibi bir yorum okuduğumu hatırlıyorum eskiden, ona itafen sormak istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terre d'hermes ağır koku sayılıyor mu? Bunu çok sevdim
    Code profumoyu ise beğenmemiş tatlı bulmuştum.

Terre d'hermese dayanarak deri kokulu kış parfümü almak istiyorum (tuscan leather, fahrenheit) ne dersiniz a dostlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.

Sauvage edp mi edt mi önerirsiniz arkadaşlar? Edt’si daha iyi gibi bir yorum okuduğumu hatırlıyorum eskiden, ona itafen sormak istedim.
    Kesinlikle edt.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parfümler geldi, Gio (x2), İnvictus harika. Zaten önceleride kullanmıştım. Ama forumdaki tavsiyeler üzerine aldığım Fico hoşuma gitmedi kokusu.
    Kalıcılık yönündende sıkıntı yoksa bundan sonra eser beyle devam :)

• Buradaki arkadaşların yorumlarına güvenerek sipariş geçtim.
    Siparis No: 431DK6653K - Havale ile ödeme yapıldı.
    Sizden ricam, faturayı ürünle birlikte göndermeyin olur mu. Teşekkür ederim.
  • arkadaşlar gün içinde yorumlarınızın ışığında sipariş geçmeyi düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Hangisi ya da hangilerini sipariş etmeliyim?

Fico Di amalfi
    Abercrombie Fierce
    YSL Lanuit de l'homme
    Armani Acqua Di Gio Profumo
    212 VIP Men
    Dior - Sauvage
    Givenchy - Insense Ultramarine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pretilakiozi_35 -- 21 Mayıs 2019; 13:20:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, yaz mevsimi için ferah mümkünse kalıcı bayan parfüm önerilerinizi istiyorum.
  • Şuan kampanya var mı acaba?

• The Conqueror kullanıcısına yanıt
    Canalan31 C kullanıcısına yanıt
    The Conqueror @

10 güne kadar hazır olur hocam

Canalan31 @

Sürekli paketlerimiz var hocam. İlk sayfada detaylara ulaşabilirsiniz.
  • Merhabalar Eser Bey ben buraya bi sıkıntıdan bahsetmek için yazıyorum. Yaklaşık 2 ay önce 4lu parfüm aldim sizden. 2 tane acqua di gio profumo , 1 bvlgari aqva , 1 de 212 vip men. Bugüne kadar 1 tane profumoyu ve 1 tane 212yi kullandim. Ama bugün diğer profumoyu kullanmak istediğimde mekanizmanin calismadigini farkettim. Gerçekten çok zorladım kullanabilmek için olmadi. Kapağı açmaya ve biten profumonun şişesine koymaya çalıştim ama kapağın açılması mümkün değil heralde ;) Işin garibi aqvada da ayni sıkıntı var. Sabah o sinirle 2si de çöpü boyladı. Sizden ilk alışverişim değildi daha öncesinde de almıştım parfüm ama ilk defa oldu bu. 1 haftaya kadar yeni sipariş vericem ve sipariş numarasını buraya yazarım. Göndermeden önce mekanizmayı kontrol ederseniz sevinirim.

• kocaman29 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşların aksine ben 212 vip önermiyorum. 212 vip tamam çok güzel bir koku ama şekerli bi koku. Yaz mevsiminde şekerli koku özellikle azıcık terleseniz bile gerçekten berbat kokar ki yakin zamanda yaşadım bunu. Eğer kış için istesen tamam da yazın 212 vip iyi bir seçim olmaz.
    Yaz için benim tavsiyelerim;
    - Nautica Voyage (Allahın emri ;))
    - Dior Sauvage Edt
    - Creed ViW
    - Bvlgari aqva veya Issey miyake. (Ikisi de güzeldir aqva biraz daha hafif bir koku ama çok kişinin kullandığı bir koku olduğu için Issey miyake bir tık önde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanSüperKahraman -- 21 Mayıs 2019; 16:38:24 >
  • pretilakiozi_35 P kullanıcısına yanıt
    Bildiğim parfümleri söyleyeyim. Sauvage kesinlikle en güzel yaz kokularından birisi. Profumo da güzel ama sabah kullanılacak bir koku değil birazcık ağır. Akşam için daha ideal. Ysl hastası olan da var begenmeyeni de, bu yuzden onu almayıp eser beyden tester isteseniz daha mantıklı olabilir. 212 vip daha dün bitirdim ama yazlık bir koku değil bence nautica voyage da ekleyin listeye

• kapağını açabilirsiniz ama ağzı yamulur geri takamazsınız dökerek anca kullanırsınız. Ters çevirip belli süre basılı tutup seri seri basmayı denedinizmi bazen tıkanıyor.
  • 2 adet Sth Prive ve 1 adet Creed neroli suavage hepsi full kutulu satılık

Günceldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona76 -- 21 Mayıs 2019; 17:10:56 >
  • Arkadaşlar merhaba, yaz için kalıcılığı standartların üstünde olan parfüm arıyorum Eser beyin parfümlerini ilk kez deneyeceğim.

Lacoste Red
    Dior - Sauvage Eau de parfum
    Dior Hommi Intense
    Armani Code
    Tom Ford TOBACCO VANILLE (var ise?)

yukarıda ki parfümleri kullanan arkadaşlar yorumlarını, ve ekleyecek önerisi olan arkadaşlarda fikirlerini beliertirse çok memnun olurum. Teşekkürler.
  • Noix~ kullanıcısına yanıt
    Nautica voyage, insense ultramarine, viw, aqva marine, sauvage bunlarin kaliciligi iyi ve yaza uygun. Diger yazdiklarin yazin kullanilmaz

• Nautica Voyage bence iyi, hoş, rahatlatıcı ama çok sıradan, düz deniz teması parfümü. Bir numarası yok benim için.

Aynı temanın kaliteli olanları Givenchy Insense Ultramarine, Creed - SMW. Ben özellikle Ultramarine'ye bayılırım.

212 VIP ve Sauvage 4 mevsimlikler. 212 VIP biraz tatlılık içerdiğinden yaz gündüzü dozunu iyi ayarlamak gerekebilir, yaz gündüzünün çok sıcağa gitmez yani.

YSL La Nuit yaz gündüzüne gitmez. Ama kış aylarından-serin yaz akşamlarına kadar yolu var. Özel gün kokusu olmasına rağmen, günlük de kullanılabilir.

Abercrombie her mevsim kullanılır, soğuk havada hafif ve güçsüz kalabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ero158 -- 21 Mayıs 2019; 17:57:22 >
  • 
Sayfa: önceki 21602161216221632164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.