Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TutmayanKuponlarımVar, bygeo, Tıpisteyenadam Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı  ( 2 Mobil Cihaz  )
43.360
Cevap
1.549
Favori
3.424.114
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
      576 Mesaj
      15 Mayıs 2019 18:35:15

Fico nedir bulamadım listede

Sanırım kolonya ama stokta kalmamis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herhangi1i -- 15 Mayıs 2019; 18:37:40 >
      |
      |
      Bahsedilenler: zedegex
      15 Mayıs 2019 18:41:38
      -Kilian - Straight To Heaven
      -Pdm - Herod

-YSL - La Nuit de l'Homme

-212 VIP Men

-Dior - Sauvage

Elimdekiler bittikçe sürekli alacağım parfümler bunlar olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ero158 -- 15 Mayıs 2019; 19:46:43 >
    • Kurmay Yarbay
      8620 Mesaj
      15 Mayıs 2019 18:43:42

Acqua Di Parma - Fico di Amalfi [FiCo] ... sanırım kastedilen budur ... incir temalı, erkek parfümü diye kendime aldım ama eşime verdim bence unisex bir parfüm ...
      |
      |
      herhangi1i kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      15 Mayıs 2019 18:46:31
      Tşk ederim Google aracılığıyla bulmuştum ki sizin mesajı gördüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      15 Mayıs 2019 19:57:20
      Başka yerden parfüm almıyorum artık:) Kolay gelsin eser kardeşim.
      |
      |
      15 Mayıs 2019 20:24:52

önce düşüncemi söyleyeyim: herod parfüm güzel mi? kesinlikle güzel. etkileyici mi? Eh, buna da evet.

ama fazla aristokrat. hani sherlock holmes ya da hercule poirot'nun kullanacağı tarzda, ingiliz bohemlerine özgü, fazlasıyla beyefendi bir parfüm. ağır, oturaklı ve sisli. nottingham sherwood ormanları gibi.

tom ford tobacco vanille ise, fazlasıyla serseri, fazlasıyla hergele. belki de fazla bizden biri. charles dickens "londra"sının karanlık arka sokaklarında dolaştırıyor sizi. ben tercihimi genellikle tbc'den yana koyuyorum ama bazen herod'un asilliğine ve burnu büyüklüğüne de (!) "HAYIR" diyemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 15 Mayıs 2019; 20:25:56 >
      |
      |
      ero158 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      15 Mayıs 2019 20:31:44

Arkadaşın dediği gibi unisex bir koku ama muhteşem ilgi gördüm kendisiyle birlikte

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      herhangi1i kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Er
      0 Mesaj
      15 Mayıs 2019 20:45:19
      quote:

Orijinalden alıntı: mytra önce düşüncemi söyleyeyim: herod parfüm güzel mi? kesinlikle güzel. etkileyici mi? Eh, buna da evet.

ama fazla aristokrat. hani sherlock holmes ya da hercule poirot'nun kullanacağı tarzda, ingiliz bohemlerine özgü, fazlasıyla beyefendi bir parfüm. ağır, oturaklı ve sisli. nottingham sherwood ormanları gibi.

tom ford tobacco vanille ise, fazlasıyla serseri, fazlasıyla hergele. belki de fazla bizden biri. charles dickens "londra"sının karanlık arka sokaklarında dolaştırıyor sizi. ben tercihimi genellikle tbc'den yana koyuyorum ama bazen herod'un asilliğine ve burnu büyüklüğüne de (!) "HAYIR" diyemiyorum. Alıntıları Göster
      Parfümü alan ve kokusunu alan bunları sallıyor mu sence Sen içinde neler neler düşünüyorsun öyle altı üstü parfüm, bir kokuyorsun bakmışsın nevada çölündesin

• Binbaşı
      1181 Mesaj
      15 Mayıs 2019 20:57:33
      Sth prive çok kaliteli bir parfumdu.Benim tarzima uygun degil ama çok kaliteli çok değişik bir parfümdü.Kesinlikle herkesin kaldirabilecegi bir parfum değil.İnşallah ilerde tekrar yapilmaya başlar ve dogru kisiler tarafindan kullanilir.

|
      |
      15 Mayıs 2019 21:26:16

kimin ne hissettiği, karşımdakinin ne düşündüğü zerre umurumda değil. bana hissettirdikleri yeterli. salla gerisini.

|
      |
      kelyakuza kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      15 Mayıs 2019 23:31:22 Konu Sahibi

Güle güle kullanın hocam. Tobacco, sevenine ulaşırsa güzel kokudur, aksi halde sıkıntı :) Herod aynı yol üzerinde daha çok kişiye uygundur.

-----

Yakında gelecek kokular.

Cdg WonderWood

Escentric Molesules - escentric 02

Çok üzgünüm ancak üsttekilerin fiyatlandırması farklı olacak. Kısa süre içinde bunların durumunu açıklayacağım.

---

Escada magnetizm / bayan 10 gün

212 vip rose / bayan bu hafta sonu / Bunun testerini dağıttım. Altında unisex yazıyor, önceki taslaktan kalma ve silmemişim. Koku bayan kokusu. Eline geçen olursa bu şekilde denesin lütfen.

Cacharel Noa / bayan 10 gün Bu ürünü temin ettiğim firmayı değiştiriyorum. Gelecek olan stok farklı bir üreticiden. Arada koku farkı az ancak biraz daha kalıcı ve yoğun. Olumlu yanları eksilerinden çok bu yüzden uzun süredir aklımdaydı değiştirdim. Dilerim kullananları da benim gibi memnun kalırlar.

Tiziana Terenzi- Gumin / 2-3 Hafta arası

Tom Ford Noir De Noir 1-2 ay arasında. Orj copy paste ve en az onun kadar doğal

----

Dylan blue'u TR de ulaşılabilecek en iyi örneklerine ulaştım, denedim ancak elimizde hali hazırda olan iyi kötü en güzeli bu. Bu yüzden bu şekilde devam edecek.

Bleu de chanel edt / Denemediğim üretici, ithalatçı ürünü kalmadı. Aralarından numune bile orjinale yaklaşan yok. İyi kötü elimizdeki kusursuz. Değerini bilelim lütfen :)

Bleu de Chanel Eau de Parfüm / Düz listeye girebilecek kalıcı, yayılımı iyi bir ürün buldum. Kusursuz bir benzerliğe sahip değil ama kokuyu beğendim. Ortalama bi Bleu çevresinde dolanıyor. Benzerlik eksileri yoğun ve kalıcı olmasını sağlıyor. İleriki aylarda 1 kere dahi olsa yapıp görmenizi istiyorum. İstanbul'daki buluşmaya gönderirim, ulasabilenler dener.

Sevgilerimle,
      Eser
      |
      |
      mytra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      558 Mesaj
      16 Mayıs 2019 02:12:29
      Merhaba arkadaşlar yaz icin bi kac parfüm alacağım büraz yorumlata baktım fico ve 212 vip alacağım bunun yanında 2 tane daha güzel yaZlık gündeliğe uygun yas 23 popoler patfumun adı sorulacak parfüm önerir misiniz arkadaşlar

16 Mayıs 2019 02:19:07

212 vip kışlık olabilir. Çok ağır geldi benim arkadaşlar yanıma yaklaşamadı :)

|
      |
      kocaman29 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      558 Mesaj
      16 Mayıs 2019 02:28:54

Anladım hocam. Yazlık ne önerirsiniz siz kullandığınız varsa

|
      |
      johnymu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      16 Mayıs 2019 02:31:57
      Şuan kullandıklarım issey miake le dissye ve creed virgin island gibi bi ismi vardı. Bunlar yazlıkmış

|
      |
    • Teğmen
      197 Mesaj
      16 Mayıs 2019 03:16:58
      quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik Güle güle kullanın hocam. Tobacco, sevenine ulaşırsa güzel kokudur, aksi halde sıkıntı :) Herod aynı yol üzerinde daha çok kişiye uygundur.

-----

Yakında gelecek kokular.

Cdg WonderWood

Escentric Molesules - escentric 02

Çok üzgünüm ancak üsttekilerin fiyatlandırması farklı olacak. Kısa süre içinde bunların durumunu açıklayacağım.

---

Escada magnetizm / bayan 10 gün

212 vip rose / bayan bu hafta sonu / Bunun testerini dağıttım. Altında unisex yazıyor, önceki taslaktan kalma ve silmemişim. Koku bayan kokusu. Eline geçen olursa bu şekilde denesin lütfen.

Cacharel Noa / bayan 10 gün Bu ürünü temin ettiğim firmayı değiştiriyorum. Gelecek olan stok farklı bir üreticiden. Arada koku farkı az ancak biraz daha kalıcı ve yoğun. Olumlu yanları eksilerinden çok bu yüzden uzun süredir aklımdaydı değiştirdim. Dilerim kullananları da benim gibi memnun kalırlar.

Tiziana Terenzi- Gumin / 2-3 Hafta arası

Tom Ford Noir De Noir 1-2 ay arasında. Orj copy paste ve en az onun kadar doğal

----

Dylan blue'u TR de ulaşılabilecek en iyi örneklerine ulaştım, denedim ancak elimizde hali hazırda olan iyi kötü en güzeli bu. Bu yüzden bu şekilde devam edecek.

Bleu de chanel edt / Denemediğim üretici, ithalatçı ürünü kalmadı. Aralarından numune bile orjinale yaklaşan yok. İyi kötü elimizdeki kusursuz. Değerini bilelim lütfen :)

Bleu de Chanel Eau de Parfüm / Düz listeye girebilecek kalıcı, yayılımı iyi bir ürün buldum. Kusursuz bir benzerliğe sahip değil ama kokuyu beğendim. Ortalama bi Bleu çevresinde dolanıyor. Benzerlik eksileri yoğun ve kalıcı olmasını sağlıyor. İleriki aylarda 1 kere dahi olsa yapıp görmenizi istiyorum. İstanbul'daki buluşmaya gönderirim, ulasabilenler dener.

Sevgilerimle,
      Eser Alıntıları Göster
      Prada lhomme bitti mi diye sormuştum hocam bi ara ama?

• Teğmen
      180 Mesaj
      16 Mayıs 2019 04:04:09
      quote:

Orijinalden alıntı: dralperen89 Prada lhomme bitti mi diye sormuştum hocam bi ara ama? Alıntıları Göster
      İlk sayfada listede mevcut. Nereden çıkardınız bittiğini?

Edit: stokta yok yazıyor listede, bir süre sonra gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naboo -- 16 Mayıs 2019; 4:6:7 >
      16 Mayıs 2019 09:24:37

Merhaba bu arada Eser Beye hem soru hemde küçük bir ricam olacak mümkünse. Aventus Prive de kullanılan fısfıs ile diğer fısfıslar arasında fiyat farkı çok mu ? Bu fısfısı yük getirmeyecek ise diğerlerinde kullanma imkanı var mı ? Yada farkını vererek aldığımız parfümlere takma imkanınız var mı ?

Neden böyle birşey söylüyorum. Aralarında çok fark var resimlerini de attığım fısfıslar illaki damlatıyor ve dağıtarak sıkmıyor. Aventus Prive deki fısfıs gerçekten şahane akıtma damlatma yapmıyor ve parfümü homojen bir şekilde dağıtarak sıkıyor. Bilgilendirirseniz memnun olurum Eser Bey.

|
      |
      Bahsedilenler: EserKozmetik

• Yüzbaşı
      610 Mesaj
      16 Mayıs 2019 09:28:36

pazartesiye kadar listelenmiş olurlar mı ? ona göre siparişi bekletecem ,
      |
      |
      Bahsedilenler: EserKozmetik
      16 Mayıs 2019 10:03:46
      Xeroff Mefisto,
      Fico Di Amalfi
      212 Men
      İssey Miyake

Sipariş verilmiştir..

Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hugo__mboy -- 16 Mayıs 2019; 13:14:5 >

Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.