Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1722. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir (5 Mobil) - 7 Masaüstü5 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.322.043
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17201721172217231724
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ediyorum, kadın erkek karışık alacağım bu yüzden 2-3 adet kadın parfümü ekleyebilirim bir sonraki siparişlerime de kalan önerilerinizi ekleyeceğim :)
    Önceliği Burberry, Peony ve Bvlgari ürünlerine veriyorum bir sonraki siparişte kalanları ekleyeceğim
    Öneriniz için tekrar tekrar çok teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrySykn -- 15 Eylül 2018; 8:34:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu parfümleri eser beyden alıp kullanan varmı ? Yorum yapabilir mi ? Fresh parfüm arıyorum

Dior Sauvage

Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme

Giorgio Armani- Acqua Di Gio Profumo

Jean Paul Gaultier - Ultra Male

Armani - Black Code

Bvlgari Aqva

Prada - L'Homme

Paco Rabanne - iNViCTUS

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matias12

Arkadaşlar bu parfümleri eser beyden alıp kullanan varmı ? Yorum yapabilir mi ? Fresh parfüm arıyorum

Dior Sauvage

Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme

Giorgio Armani- Acqua Di Gio Profumo

Jean Paul Gaultier - Ultra Male

Armani - Black Code

Bvlgari Aqva

Prada - L'Homme

Paco Rabanne - iNViCTUS
    Hocam Ultramale ve Sauvage için cevaplayabilirim.

Dior Sauvage: Orjinaline sahibim. Aynı zamanda tutaste versiyonunuda kullanıyorum benzerlik çok çok iyi. Koku olarak 4 mevsim her türlü durumda kullanılabilir.

JPG Ultramale: Tutaste az önce elime geçti, bu kokuda Eserin başarıyla yorumladığı bir koku olmuş orjinaliyle aynı. Koku biraz ağır ve şekerli, Rochas ve le male karışımı.
  • 19 Yaş Üniversite öğrencisi için kışlık parfüm önerilerinizi alabilirmiyim ?
  • Dün forumdan Anıl ve Murat ile buluştuk çok keyifli ve güzel bir sohbetti bolca parfüm denedik yorumladık inşallah bir daha daha uzun soluklu vakit geçirme imkanımız olur

Hevey Nichols ve Jo Malone gittik

Beğendiğimiz denediğimiz bir çok parfüm oldu Eser inşallah dikkate alır önerilerimizi ;))

Anıl ve Murat’a çok teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona76 -- 15 Eylül 2018; 13:29:2 >
  • Emir2512a E kullanıcısına yanıt
    Hugo Boss Vanilya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onurdu ismim.

• Emir2512a E kullanıcısına yanıt
    Armani stronger with you

• Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Ben Anıl niye anladım ismini vallahi çok özür dilerim kardeşim

• 4 parfüm seçeceğim ama ciddi manada kararsız kaldım.

1. Axe AFrica
    2. Armani Stronger With
    3. 212 VIP

4. parfüm hangisi olsun seçemedim. CH Men, CH Men Prive ve Jean Paul Ultra arasında kararsız kaldım. Bana bu kokuları biraz tarif edebilir misiniz ? Yanlış bir seçim yapmak istemem.
  • Yaşın 18-23 arasındaysa CH Men almanı öneririm. Kullanıyorum gayet güzel parfüm. CH Men Prive'de denedim ama CH Men daha iyiydi bana göre. JPU hakkında bilgim yok kullanmadım.
  • TembelÖğrenci2018 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Benim için de o ağır basıyor.
  • Merhaba arkadaşlar... Eserbeyin moschino markasına ait parfümlerini bulamadım varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TembelÖğrenci2018

Armani - HE
    Givenchy - Pi
    Chanel - Bleu de Chanel
    Carolina Herrera CH MEN

Siparişlerim elime ulaştı öncelikle Eser Beye teşekkür ederim.

İlk olarak denediklerim hakkında yorumlarımı belirteyim. ( Parfümler hakkında bilgili birisi değilim. Öylesine aklımdan geçenleri yazıyorum. )

Givenchy - Pi : Bazı platformlarda oyun hamuru kokusu olduğunu ve çok garip bir koku olduğunu yazıldığını görerek aldım. Orijinalini bilmediğim için kıyaslayamayacağım. Oyun hamuru kokusuna gelirsek bence pek alakası yok. Çok ağır olmayan insanı fazla baymayan bir koku. Şuan biraz havalar sıcak (Trakya bölgesinde) o yüzden kalıcılığı hakkında pek bir şey demem doğru olmaz. Terlendiği zaman normal olarak kalıcılığı biraz gidiyor. Genç yaşlar için uygun olarak görüyorum (20-25). Kış kullanımı için ideal.

Armani - HE : İlk sıktığınızda ıslak mendil gibi bir kokusu var bence. Tam ıslak mendil değil ama andırıyor böyle. Sonra yavaş yavaş koku açılıyor ve çiçek kokuları karşılıyor. Sonrada odunsu bir koku devreye giriyor yavaş yavaş. Bence güzel bir parfüm. Böyle bir parfümün listeye girmesi hoş.

Acemi olarak değerlendirdim. Diğer kullananlara göre yanlış veya garip tahmin etmiş olabilirim. Benim fikrimce böyle. Pi yi fazla anlatamadım açıkçası. Kusura bakmayın o yüzden. Diğer parfümleri belli aralıklarla deneyeceğim. Tekrardan yorum yaparım konuya.
    Chanel - Bleu de Chanel : Forumda çok önerilen bir parfümdü. Açıkçası beğenmedim. Şok etkisi yaratan bir parfüm değil bana göre. Ama bu kadar beğenen varken çok fazla bir şey söylemek istemiyorum. Herkesin zevki farklı tabii ki :)
  • Lacoste White kullandım ve memnun kaldım, çevremdede olumlu tepkiler aldım. Lacoste white tarzı fresh koku varmı tavsiye edebileceğiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kahya Yahya

Lacoste White kullandım ve memnun kaldım, çevremdede olumlu tepkiler aldım. Lacoste white tarzı fresh koku varmı tavsiye edebileceğiniz ?
    Lacoste Essential kullandiniz mi kullanmadiysaniz öneririm White kullanmasim belki yakindir birbirine

• Listedeki Creed Aventus(Prive olmayan) onda dumansı veya ananas farkı yok degil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Lacoste Essential kullandiniz mi kullanmadiysaniz öneririm White kullanmasim belki yakindir birbirine

Alıntıları Göster
    Onu kullanmadım fakat kalıcılığı hakkında kötü yorumlar okumuştum, siz kullandınızmı nasıldı ?
  • Tutasteyi henuz denemedim orjinali 2 3 saat kaliyor ama gecen acik parfumu deneme firsatim oldu Loristen almis kuzenim baya kaliciydi yalniz tene sıkmamama ragmen kaşıntı yaptı buda Loris kaynaklı.Burda yorumlardan duydugum kadariyla Eser hocam birebir aynisini yapmiş kalicilik konusunda da iyidir diye dusunuyorum.Bende suan liste arastiriyorum siparis icin

• Bugün avm de Ursa denedim ve katlanılmayacak bir açılışı vardı. Hayvansı bir oud kokusu. İsli lastiği de andırıyor. Bu ay gelecek olan STH için beklentim çok büyük ve normalde STH yi Ursaya benzetiyolar kokuların farkını yorumlacak olan var mı? Ursayı beğenmedim sizce STH yi beğenir miyim ? @trakia_ hocam yorumunu bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 17201721172217231724
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.